نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 294 از 305 نخستنخست ... 194244284285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در امارات - VFS

سلام.
    دوستان کسی تا به حال خواسته تاریخ ویزاش رو بعد از صدور تغییر بده؟ اگه تاریخ شروع ویزای ویزیت رو مقداری زودتر بزنند، میشه درخواست عقب انداختن تاریخ شروع رو کرد؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SomiA000 نمایش پست ها
    کل مبلغی که باید برای ویزای Tier4 بدیم چنده میشه بگید؟ سرویسش هم priority
    من دیروز وقت سفارت گرفتم که برای دوره مستر یک ساله دارم میرم. مبلغ 456 دلار برای اپلیکشن ویزا، 303 دلار برای بیمه سلامت 1 ساله (اگر برای دکترا بخواید اقدام کنید ضرب در تعداد سال هایی میشه که اونجا ساکن میشید)، 247 دلار هم برای سرویس پرایوریتی پرداخت کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persianartmis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ميخوام براي ويزاي تحصيلي tier 4 از دفتر ابوظبي اقدام بكنم ولي اصلاً سرويس fast track يا سرويس priority نداره!!! فقط ميشه super priorit رو انتخاب كرد كه تقريباً ١٠٠٠ پوندِ هزينه ش
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد چطور ميتونم سرويس priority رو درخواست بدم
    دوست عزیز برای خرید سرویس پرایوریتی باید اول توی سایت Visa4UK وقت عادی بگیرید. بعد به سایت VFSGlobal برید و درخواست سرویس پرایوریتی خودتون رو ثبت کنید و به صورت آنلاین مبلغش رو پرداخت کنید و رسید پرداخت رو پرینت بگیرید و روز مصاحبه همراهتون ببرید. میتونید هم زمانی که برای مصاحبه رفتید دفتر VFS به صورت نقدی 1000 درهم پرداخت کنید و سرویس پرایوریتی رو بخرید.

Junior Member

سلام و روزبخیر
    کسی از سرویس ایمیل در مورد درخواست های ویزا استفاده کرده؟
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-uk
    سوالم این هست که بلافاصله پس از پرداخت هزینه 5-6 پوندی به صفحه ارسال پیام هدایت میشویم یا مثلا کد رهگیری میده؟
    چون کسی با کارت برام پرداخت میکنه لازمه که روال کار رو بدونم.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tsz نمایش پست ها
    سلام و روزبخیر
    کسی از سرویس ایمیل در مورد درخواست های ویزا استفاده کرده؟
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-uk
    سوالم این هست که بلافاصله پس از پرداخت هزینه 5-6 پوندی به صفحه ارسال پیام هدایت میشویم یا مثلا کد رهگیری میده؟
    چون کسی با کارت برام پرداخت میکنه لازمه که روال کار رو بدونم.
    ممنون از راهنماییتون
    با سلام
    بنده امروز از همین سرویس ایمیل استفاده کردم. روالش به این صورت است که اول پرداخت رو انجام میدید و بعد تو صفحه بعد اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و ایمیلتون رو میپرسه و آخر صفحه هم یه قسمت داره که متن درخواستتون رو اونجا مینویسید. بعد هم که ارسال میکنید یک ایمیل به همون ایمیلی که نوشتید ارسال میشه. من امروز صبح ایمیل را ارسال کردم و بعد از حدود 5 ساعت جواب دادند.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrfa نمایش پست ها
    با سلام
    بنده امروز از همین سرویس ایمیل استفاده کردم. روالش به این صورت است که اول پرداخت رو انجام میدید و بعد تو صفحه بعد اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و ایمیلتون رو میپرسه و آخر صفحه هم یه قسمت داره که متن درخواستتون رو اونجا مینویسید. بعد هم که ارسال میکنید یک ایمیل به همون ایمیلی که نوشتید ارسال میشه. من امروز صبح ایمیل را ارسال کردم و بعد از حدود 5 ساعت جواب دادند.

موفق باشید
    سلام. بسیار سپاسگزارم از اطلاعاتتون.
    میشه بفرمایید پرداخت رو با کارت فیزیکی انجام دادید و یا مجازی؟ من مردد هستم کدوم کارت رو خریداری کنم که قابل استفاده باشه. چون بعد از این صفخه خیلی با جزییات نوع کارت رو میپرسه...
    https://contact-ukvi.homeoffice.gov....nguage/English
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tsz نمایش پست ها
    سلام. بسیار سپاسگزارم از اطلاعاتتون.
    میشه بفرمایید پرداخت رو با کارت فیزیکی انجام دادید و یا مجازی؟ من مردد هستم کدوم کارت رو خریداری کنم که قابل استفاده باشه. چون بعد از این صفخه خیلی با جزییات نوع کارت رو میپرسه...
    https://contact-ukvi.homeoffice.gov....nguage/English
    ممنونم
    راستش من الان دبی هستم و رفتم از سوپرمارکت یه ویزا کارت خریدیم (Gift card) و از اون استفاده کردم و مشکلی هم نبود. تو قسمت انتخاب نوع کارت هم debit visa card رو انتخاب کردم.

Junior Member

دوستان من برای سیستم پرایوریتی از طریق سایت VFS مبلغ رو پرداخت کردم که سایت گیر کرد و مبلغ از حسابم کم شد و رسیدی ارسال نکردن واسم. میشه بگید به کجا باید ایمیل بزنم برای پیگیری؟ توی سایت چیزی پیدا نمیکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrfa نمایش پست ها
    راستش من الان دبی هستم و رفتم از سوپرمارکت یه ویزا کارت خریدیم (Gift card) و از اون استفاده کردم و مشکلی هم نبود. تو قسمت انتخاب نوع کارت هم debit visa card رو انتخاب کردم.
    باز هم تشکر میکنم از راهنمایی به موقع و خوبتون.

برای اطلاع دوستان دیگر، من با مستر کارت مجازی موفق به پرداخت آنلاین و ارسال ایمیل در سایتشون شدم. گزینه Master Card- Debit رو انتخاب کردم قبل از وارد کردن اطلاعات کارت.

Junior Member

با سلام
    لطفا کسی تاکنون این ایمیل را پس از ترک کردن اپلیکیشنش گرفته و اگه گرفته بعدش چه اتفاقی افتاده است.
    متشکرم
    Dear ,Sir/Madam,

Thank you for contacting UK Visas and Immigration International enquiry service dated 22/08/2017.

In regards to your query about the status of your application, I have checked the status for GWF....... and found that your application is currently at stage 2. The application is being considered and is currently awaiting a decision.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)