نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 305 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Junior Member

پیش فرض سفارت انگلستان در امارات - VFS

با توجه به شرایط جدید خیلی از دوستان مثل من نگران هستند نکته ای را از قلم بندازن و ویزا و آیندشون به خطر بیفته.

میشه کل فرم را آنلاین پر کرد؟ میشه بدون پاسپورت پر کرد؟ با دادن اطلاعات غلط. بعدن میشه edit کرد؟ بعد از پرکردن وقت میدن؟ این همون وقتیه که جدا میشه
    گرفت؟ (appointment)
    هزینه ویزا چطور باید داد؟
    از سفارت ایران به من گفتن گرفتن وقت برای سفارت ابوظبی الزامی نیست، آیا گرفتن وقت تاثیری داره؟ در وقت تعیین شده چه کارهایی انجام میشه؟
    توی سایت نوشته بود اگه حضوری مدارک بدین سریع تر مراحل انجام میشه، آیا در این صورت بهتره که فرم ویزا هم دستی پر بشه یا آنلاین؟
    چه فرم های دیگری جز VFA9 باید برای تقاضای ویزا باید پر بشه؟
    چقدر پول باید در حساب شخصی من باشه ( به جز کل مبلغ شهریه )، آیا قانون 28 روز برای September اجرا میشه یا پرینت حساب ؟ (پرینت باید چند ماهه باشه؟)
    مدارک باید ترتیب یا فرمت خاصی داشته باشن؟ هر نکته ای به ذهنتون میرسه بگین

اگر نمونه ای از مدارک بتونین بگذارین خیلی کمک میکنه
    ویرایش توسط میلاد : June 23rd, 2013 در ساعت 09:18 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهید

فکر میکنم منظور از این چیزی که تو سایت راجع به مراجعه حضوری گفته اینه که اگر فرم application رو دستی ببرید با وقت قبلی مدارکتون سریعتر process میشه و این در صورتی هست که VFA9 رو پر کنید. در غیر این صورت باید online application رو پر کنید و وقت بگیرید تا سایر مدارک به همراه پرینت application رو ببرید.
    اینطور که من فهمیدم تا قبل از 1 کتبر این قانون اجرا نمیشه و شما میتونید فقط یک پرینت حساب ببرید
    برای مدارک لازم به http://www.applyabroad.org/forum/ind...topic=2984.105 مراجعه کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهید

سلام دوستان عزیز من هم روز 24 اگوست بلیت گرفتم برم دبی و روز 25 هم وقت سفارت ابوظبی دارم از دوستانی که به سفارت ابوظبی رفتن خواهش می کنم راهنمایی کنند به غیر از فرم آنلاین چه فرم دیگری رو باید پر کنم برای ویزای tire 4
    و اینکه من شنیدم ابوظبی پاسپورت رو نمیده در طول زمان پراسس کسی می دونه چند روز طول میکشه معمولا خودش میگه 1 - 15 روز کسی اگر این اطلاعات رو داره لطفا راهنمایی کنه ما رو هم از نگرانی در بیاره

Junior Member

من تو سایت دیدم یه سیستم وقت داره (appointment) من از اونجا بدون پر کردن فرم آنلاین application (تو visa4uk ) وقت گرفتم. این همون وقته؟ یا بعد از تموم شدن فرم آنلاین یه وقت دیگه میده؟

تو فرم آنلاین :
    Do you have any criminal convictions in any country (including traffic offences)?

اینو چی بزنم؟ من پلیس جریمه کرده ، بزنم yes؟ بد نیست yes بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoud
    من تو سایت دیدم یه سیستم وقت داره (appointment) من از اونجا بدون پر کردن فرم آنلاین application (تو visa4uk ) وقت گرفتم. این همون وقته؟ یا بعد از تموم شدن فرم آنلاین یه وقت دیگه میده؟

تو فرم آنلاین :
    Do you have any criminal convictions in any country (including traffic offences)?

اینو چی بزنم؟ من پلیس جریمه کرده ، بزنم yes؟ بد نیست yes بزنم؟
    آره میتونید قبل از پر کردن Application form از سفارت وقت بگیرید.
    جریمه پلیس هم شامل traffic offence نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yashaaa
    سلام دوستان عزیز من هم روز 24 اگوست بلیت گرفتم برم دبی و روز 25 هم وقت سفارت ابوظبی دارم از دوستانی که به سفارت ابوظبی رفتن خواهش می کنم راهنمایی کنند به غیر از فرم آنلاین چه فرم دیگری رو باید پر کنم برای ویزای tire 4
    و اینکه من شنیدم ابوظبی پاسپورت رو نمیده در طول زمان پراسس کسی می دونه چند روز طول میکشه معمولا خودش میگه 1 - 15 روز کسی اگر این اطلاعات رو داره لطفا راهنمایی کنه ما رو هم از نگرانی در بیاره
    You should complete application form VAF9 with your personal details.
    Application form VAF9 - PBS Migrant
    PBS Migrant guidance notes
    Depending on which country you are making your application from, you may be able to complete this online. You will also need to complete Appendix 8 for (General) Student .This is only available as a PDF document and must be completed manually and sent in with your supporting documents. Check our Visa application centres overseas page to see if you need to apply through a visa application centre (VAC) or the British mission in your country.
    منبع: http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoap...udent#15332357
    پس VAF9 به صورت آن لاین یا دستی + App.8 به صورت دستی

با آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی برای تمام دوستان،
    سعید
    Change does not necessarily assure progress, but progress implacably required change. Education is essential to change, for education creates both new wants and the ability to satisfy them.
    Henry Steele Commager

Junior Member

ممنون سعید جان، من برای 30 august وقت گرفتم. فرم آنلاین هم آخرش یه option بیشتر نداشت اونم in person بود. پرینت اونم همراه مدارکم میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoud
    ممنون سعید جان، من برای 30 august وقت گرفتم. فرم آنلاین هم آخرش یه option بیشتر نداشت اونم in person بود. پرینت اونم همراه مدارکم میدم.

Junior Member

من هم 25 اگوست وقت دارم از دوستان عزیز که به سفارت ابوظبی رفتن اگر براشون مغدوره یک شماره تلفنی بدن که ما بتونیم یک تماسی بگیریم اطلاعات دست اول رو بگیریم ازشون

Junior Member

سلام به همگی،

بچه ها کسی می دونه چطوری می شه از دادن وثیقه دو میلیونی برگشت از ابوظبی در رفت؟ من می خواهم از ابوظبی یک راست برم انگلیس، آژانس آشنا هم ندارم. این دو میلیون هم در واقع وثیقه خروج از ابوظبیه که من هم خارج می شم. کسی راهی میدونه یا آژانسی میشناسه که این وثیقه رو نگیره یا با نامه شروع به تحصیل دانشگاه در انگلستان وثیقه رو پس بده؟

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)