نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 10 از 305 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Khoohkan نمایش پست ها
    سلام و بانگ پارسیان و کار آفرین هر دو این کارو می کنه (اسم صاحب حساب و مینویسند)

از طرفی من هم امروز میام دوبی امیدوارم مشکل نخورم ، وقت از سفارت نمی رسم بگیرم مشکل پیش نیاد؟

ادرس guidence کجاست؟
    همه ی بانک های جمهوری اسلامی گواهینامه ی لاتین هم میدهند ، به شرطی که شما ازشون لاتین بخواین
    بانک ملی ، صادرات ، سپه ، ملت و...
    برای رفتن به سفارت تا زمانی که من بودم نیازی به وقت گرفتن نبود

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Khoohkan نمایش پست ها
    سلام و بانگ پارسیان و کار آفرین هر دو این کارو می کنه (اسم صاحب حساب و مینویسند)

از طرفی من هم امروز میام دوبی امیدوارم مشکل نخورم ، وقت از سفارت نمی رسم بگیرم مشکل پیش نیاد؟

ادرس guidence کجاست؟
    وقت گرفتنش که خیلی راحته چرا وقت نمی کنید.
    برید به www.vfs-uk-ae.com و اونجا برید تو Schedule an appointment کلا 5 دقیقه هم طول نمی کشه فکر کنم تازگیا کسایی رو که وقت نداشته باشند راحت راه نمیدند تو

ApplyAbroad Guru

بانکها گواهی تمکن مالی به انگلیسی می دند ولی صورتحساب رو تا اونجا که میدونم ملی که اصلا نمیده. شما باید فارسی بگیرید و ترجمه کنید. سامان هم تو انگلیسی که میده اسم صاحب حساب رو نمینویسه که اصلا خوب نیست. ولی خوب اینطور که معلومه پارسیان و کارآفرین میدند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz_et نمایش پست ها
    همه ی بانک های جمهوری اسلامی گواهینامه ی لاتین هم میدهند ، به شرطی که شما ازشون لاتین بخواین
    بانک ملی ، صادرات ، سپه ، ملت و...
    برای رفتن به سفارت تا زمانی که من بودم نیازی به وقت گرفتن نبود
    شما نگفتید که کارتون چند روزه جور شد و الان اوضاع چطوره؟ چند نفر گرفتند؟چند نفر ریجکت شدند دلیل ریجکت چی بوده؟

ApplyAbroad Guru

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...ntguidance.pdf
    آدرس guidence که در ابوظبی خیلی اجرا نمیشه. براساس این راهنما اصلا مساله accommodation مطرح نیست و من نمیدونم رو چه حسابی اونا این مبلغ رو حساب می کنند.
    براساس همین راهنما باید صورتحساب بانکی ببرید و گواهی تمکن مالی قبول نیست.
    در ضمن دوستانی که سوالاشون اینجا جواب داده نشده به این فروم برند که خیلی عالی و تخصصیه و من خیلی از سوالامو اونجا جواب گرفتم: www.immigrationboards.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما نگفتید که کارتون چند روزه جور شد و الان اوضاع چطوره؟ چند نفر گرفتند؟چند نفر ریجکت شدند دلیل ریجکت چی بوده؟
    من 8 هفت روز کاری طول کشید که بهم ویزا دادند و جمعا 16 روز امارات بودم
    ریجکتی ها رو هم که قبلا نوشته ام ، فقط نامه ی ویزا رو حتما چک کنید که درست باشه و دانشگاه اشتباهی نکرده باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz_et نمایش پست ها
    من 8 هفت روز کاری طول کشید که بهم ویزا دادند و جمعا 16 روز امارات بودم
    ریجکتی ها رو هم که قبلا نوشته ام ، فقط نامه ی ویزا رو حتما چک کنید که درست باشه و دانشگاه اشتباهی نکرده باشه
    من اکثر کسایی رو که دیدم سر مدارک و اصل بودنش و این جور چیزا مشکل داشتند و نامه ویزا کمتر مشکل داشت. در ضمن خیلی سریع گرفتید چون من کسایی رو که میدیدم همه بالای 10 روز کاری معطل بودند. چند نفر دیگه رو میشناسید که به جز شما گرفتند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من اکثر کسایی رو که دیدم سر مدارک و اصل بودنش و این جور چیزا مشکل داشتند و نامه ویزا کمتر مشکل داشت. در ضمن خیلی سریع گرفتید چون من کسایی رو که میدیدم همه بالای 10 روز کاری معطل بودند. چند نفر دیگه رو میشناسید که به جز شما گرفتند؟
    علت اینکه نامه ویزا رو گفتم اینه که بقیه ایرادات و کم و کسری ها تقصیر خود آدمه ولی نامه ویزا اگر مشکل داشته باشه دیگه هیچی ، آدم نمیدونه به کی بگه ، البته من دو نفر رو دیدم که به خاطر نامه ویزا رد شده بودند

من 3 نفر رو دیدم که ویزا گرفتند ، هنوز با بچه ها تماس نگرفتم ببینم که اونا چی شدند ولی اکثرا در زمانی مساوی با من ویزا گرفتند یعنی بین 5 تا 10 روز کاری
    روز کاری هم از روزی شروع میشه که اس ام اس دوم براتون فرستاده میشه

Junior Member

آقا alborz_et شما کسی دیدید که با پذیرش این مدرسه های زبان آمده باشه ابوظبی ..؟
    و آیا اصلاً امیدی با این شرایط برای گرفتن ویزا هست در ابوظبی..؟

باتشکر

Junior Member

سلام.کسی می دونه اصل IELTS را با ید مرکز IELTS تهران پست کنه یا یک نسخه از کا رنا مه را دا ریم کا فی هست ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)