نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 104 از 305 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست ويزاي UK از امارات

نقل قول نوشته اصلی توسط samans200 نمایش پست ها
    سلامز ممنون از لطفت خدا رو شكر همين امروز عصر ويزامو كرفتم دقيقا بعد از 8 هفته انتضار
    اقا تبریک میگم به سلامتی، واسه گرفتن دلاره دانشجوییت هم اگر سوالی داشتی بگو که تجربیات گرانقدری دارم برات.
    ویرایش توسط chavosh : February 7th, 2012 در ساعت 02:31 PM دلیل: پینگلیش به فارسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریک بسیار فراوان
    خداراشکر که تونستید ویزا بگیرید!
    یعنی با این دو مورد آخر که بچه ها ویزا گرفتند فقط مشکل ویزا نامه بانک هست نه چیز دیگری!
    مشتاقانه منتظر شنیدن (همون خوندن) تجربیات شما هستم!
    بله مشکل فقط همینه و اگر کسی بتونه این مشکل رو حل کنه ویزا رو میگیره. احتمالا ایشون به دلیل اینکه بورس بودند چک های امنیتی بیشتری داشتند و برای همین طول کشیده.

ApplyAbroad Guru

دوستان من هم بورس كامل ايمبريال بودم و امروز بس از 8 هفته ويزامو كرفتم application رو 12 دسامبر از ابوضبي فرستادم تجربياتما تو اسرع وقت تو ferum ميزارم از همه بجه ها به خصوص هومن جان به خاطر اطلاعاتشون كه در اختيارم قرار دادند متشكرم
    خواهش میکنم بسیار خوشحال شدم. دلیل این تاخیر مطمئنا چک های امنیتی بوده و من گفتم اگر پرونده به لندن ارجاع شده باشه یعنی افسر ویزا شما رو قبول کرده. موفق باشید و اگر در انگلیس هم مشکلی داشتید با من تماس بگیرید.

ممنون میشم اگه جواب من رو هم بدین:
    سلام من پارسال از طریق همین فروم موافق به دریافت ویزای تحصیلی برای انگلیس شدم، ضمن تشکر میخواستم اینو بگم که من امسال میخوام برای جشن فارغ التحصیلی برم انگلیس اولا که من ویزای توریستی باید بگیرم؟ بعد هم اینکه من الان ۹۰۰ پوند تو حساب انگلیسم دارم. آیا با این پول به من ویزا میدن؟

Junior Member

سلامز ممنون از لطفت خدا رو شكر همين امروز عصر ويزامو كرفتم دقيقا بعد از 8 هفته انتضار
    تبریک می گم دوست عزیز
    شما مدت زمان زیادی را در شرایط سردرگمی تحمل کردید ، ولی بالاخره جواب زحمتاتو گرفتی
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh Bamdad نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه جواب من رو هم بدین:
    سلام من پارسال از طریق همین فروم موافق به دریافت ویزای تحصیلی برای انگلیس شدم، ضمن تشکر میخواستم اینو بگم که من امسال میخوام برای جشن فارغ التحصیلی برم انگلیس اولا که من ویزای توریستی باید بگیرم؟ بعد هم اینکه من الان ۹۰۰ پوند تو حساب انگلیسم دارم. آیا با این پول به من ویزا میدن؟

شما باید ویزای توریستی بگیرید اگر ویزای دانشجوییتون تموم شه. در ضمن با 900 پوند بعید میدونم ویزا بدند باید یه کم بیشترش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما باید ویزای توریستی بگیرید اگر ویزای دانشجوییتون تموم شه. در ضمن با 900 پوند بعید میدونم ویزا بدند باید یه کم بیشترش کنید.
    هومن جان مرسی از جواب سریعت فقط میخام بدونم حدودا چقد باید بذارم و برای چه مدت تا بهم ویزای توریستی بدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh Bamdad نمایش پست ها
    هومن جان مرسی از جواب سریعت فقط میخام بدونم حدودا چقد باید بذارم و برای چه مدت تا بهم ویزای توریستی بدن؟
    واقعیتش ویزای توریستی هیچ معیار مشخصی نداره و مهم اینه که شما اثبات کنی بعدش برمیگردی. به نظر من گرفتن ویزای توریستی برای شرکت در جشن فارغ التحصیلی خیلی دلیل موجهی نیست و شاید افسر ویزا در مورد بازگشت شما قانع نشه. در مورد پول سعی کنید 2-3 هزار پوندی باشه ولی بازم میگم ویزای توریستی اصلا معیار مشخصی نداره.

Junior Member

سلام از همه دوستان ممنونم اميدوارم اين مشكل بانكي حل بشه و بقيه دوستان هم بتونن به زودي ويزا بكيرن

دوستان من تصور مي كنم همونجور كه أقا هومن كفت بررسي ويزاي من به خاطر جك امنيتي زياد طول كشيد حدود جهار هفته قبل سفارت از استادم در مورد صحت نامه بورس سوال كرده بودز بنابراين فكر مي كنم اين سه هفته اخير كه به من مي كفتن منتضر جواب از uk هستن داشتن جك امنيتي مي كردن به خصوص اينكه من هم قبلا سفر خارج از كشور نداشتم و براي دوره دكتري بايد يه ويزاي بلند مدت (5 ساله) بهم مي دادند
    ویرایش توسط chavosh : February 8th, 2012 در ساعت 04:39 PM دلیل: ایمیل

ApplyAbroad Guru

سلام از همه دوستان ممنونم اميدوارم اين مشكل بانكي حل بشه و بقيه دوستان هم بتونن به زودي ويزا بكيرن

دوستان من تصور مي كنم همونجور كه أقا هومن كفت بررسي ويزاي من به خاطر جك امنيتي زياد طول كشيد حدود جهار هفته قبل سفارت از استادم در مورد صحت نامه بورس سوال كرده بودز بنابراين فكر مي كنم اين سه هفته اخير كه به من مي كفتن منتضر جواب از uk هستن داشتن جك امنيتي مي كردن به خصوص اينكه من هم قبلا سفر خارج از كشور نداشتم و براي دوره دكتري بايد يه ويزاي بلند مدت (5 ساله) بهم مي دادند
    ممنون از لطفتون
    موفق باشید. احتمالا بورس شما به دلیل نامه ای جداگانه بوده و این مساله باعث افزایش چک های امنیتی میشه. برای همین در آینده دوستان بهتره از دانشگاه بخواند بورس و مبلغش رو در CAS درج بکنند چون در اینصورت دیگه نیازی به چک های امنیتی نیست.
    ویرایش توسط chavosh : February 8th, 2012 در ساعت 04:40 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)