نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 106 از 305 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : درخواست ويزاي UK از امارات

شما واقعا مطالبتون دقیق و کامل بود. شما راستی مدارک تحصیلی رو از ایران ارایه کرده بودید؟ یعنی در ایران درس خونده بودید؟ این رو برای این میپرسم که میخواستم ببینم اینا گیر نمیدند حالا که سفارت تعطیله ما مدارک تحصیلی رو هم نمیتونیم چک و کنیم و قابل قبول نیستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما واقعا مطالبتون دقیق و کامل بود. شما راستی مدارک تحصیلی رو از ایران ارایه کرده بودید؟ یعنی در ایران درس خونده بودید؟ این رو برای این میپرسم که میخواستم ببینم اینا گیر نمیدند حالا که سفارت تعطیله ما مدارک تحصیلی رو هم نمیتونیم چک و کنیم و قابل قبول نیستند؟
    بله مدارک من از دانشگاه های صنعتی اصفهان و علم و صنعت بود. ولی نکته قابل توجه این بود که من دو ریز نمره در دو پاکت مهر و موم شده دانشگاه داده بودم، که هر دو به همون صورت مهر و موم شده بهم برگردونده شد! یعنی پاکت ریز نمرات من باز نشده بود، و به کپی اونها بسنده کرده بودند حالا اینکه دوماه داشتند چیکار می کردند خدا می دونه. شایدم اصلاً کاری نمی کردند!!

Junior Member maryumaa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meayam نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه ویزای ازدواجی چقدر طول میکشه من الان 4 هفته که اینجام یکی کمکم کنه دارم دق میکنم اینجا
    من بهشون ایمیل زدم گفتن 8 هفته.

دوستان من در مورد گواهی بانکی ايران دیروز به شرکت VFS ایمیل زدم اين پاسخ رو به من داد. شرکت پاسخ داد که گواهی بانکی ايران رو فبول مي کنن. آیا پاسخ شرکت قابل اطمينان هست؟ لطفا راهنمایی کنيد. عين ايميل و پاسخ رو پايين آوردم.

Dear Ahmad
    Good day
    .With regards to your query, kindly find below answers
    .We hope we have answered to all your queries. If you need further assistance feel free to contact us
    Regards
    UK Visa Application Centre, UAE

Dear Sir/Madam
    I am from Iran and I have been accepted in Royal Holloway, University of London for PhD Program with a partial scholarship and now I am going to apply for study visa (Tier 4). But as you know currently the British embassy in Tehran is not operative and Iranian applicants have to apply through the British embassy in UAE. One of the requirements for applying for study visa is a bank statement confirming adequate funds to cover my course fees and living costs. Regard to the matter I have two questions and your valued answers will provide great contribution in facilitating my application process

As I understood the British embassy in UAE does not accept Iranian bank statement because of recent sanction on Iranian central bank. Is this news true
    NO, YOU CAN SUBMIT ANY BANKS STATEMENT OF YOUR CHOICE

If British embassy in UAE does not accept Iranian bank statement, does it accept statement from a Malaysian bank? I have also an account in CIMB bank in Kuala Lumpur
    YES, IF YOU WOULD LIKE TO SUBMIT ALSO YOU CAN DO IT

Junior Member

سلام این کیه واسه ویزای ازدزاجی رده 8 هفته لطفا بگه چه ایمیلی زده

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی هست که از ترکیه برای ویزای دانشجویی اقدام کرده لطفا از تجربیاتش بگه.
    ممنون
    فایل نامبر اول: Feb 2010، فایل دوم: May 2010، ارسال به ورشو: Dec 14 2011

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadnasiri نمایش پست ها
    دوستان من در مورد گواهی بانکی ايران دیروز به شرکت VFS ایمیل زدم اين پاسخ رو به من داد. شرکت پاسخ داد که گواهی بانکی ايران رو فبول مي کنن. آیا پاسخ شرکت قابل اطمينان هست؟ لطفا راهنمایی کنيد. عين ايميل و پاسخ رو پايين آوردم.

Dear Ahmad
    Good day
    .We hope we have answered to all your queries. If you need further assistance feel free to contact us
    Regards

Dear Sir/Madam
    I am from Iran and I have been accepted in Royal Holloway, University of London for PhD Program with a partial scholarship and now I am going to apply for study visa (Tier 4). But as you know currently the British embassy in Tehran is not operative and Iranian applicants have to apply through the British embassy in UAE. One of the requirements for applying for study visa is a bank statement confirming adequate funds to cover my course fees and living costs. Regard to the matter I have two questions and your valued answers will provide great contribution in facilitating my application process

As I understood the British embassy in UAE does not accept Iranian bank statement because of recent sanction on Iranian central bank. Is this news true

If British embassy in UAE does not accept Iranian bank statement, does it accept statement from a Malaysian bank? I have also an account in CIMB bank in Kuala Lumpur
    بله واقعا شرایط مسخره ای شده. UKBA هم میگه مشکلی نیست ولی همه دارند رد میشند. به نظرم باید کمی صبر کرد ببینیم چی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadnasiri نمایش پست ها

Dear Ahmad
    Good day
    Regards

Dear Sir/Madam

دوست عزیز به نظر من رو bank statement از ایران حساب نکنین. خود من هفته ی پیش روز چهارشنبه دیدم که یکی از بچه ها رو به این دلیل رد کردند. بنابراین فکر نمی کنم هنوز آب ها از آسیاب افتاده باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samans200 نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من رو bank statement از ایران حساب نکنین. خود من هفته ی پیش روز چهارشنبه دیدم که یکی از بچه ها رو به این دلیل رد کردند. بنابراین فکر نمی کنم هنوز آب ها از آسیاب افتاده باشه
    بله مسخره بازی ماجرا هم اینه که نه سفارت و نه UKBA قبول نمیکنه که به این دلیل ویزاها رو رد کردند و میگند مشکلی نیست!!! انگار دارند بازی میکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samans200 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز،
    بنده لازم می دانم که تجربیات دو ماه زندگی در دوبی را برای عزیزان بازگو کرده، تا حتی الامکان به دوستانی که در آینده جهت دریافت ویزای انگلیس از طریق سفارت انگلیس در ابوظبی اقدام خواهند کرد، در حد توان خود کمک نمایم. من ویزای دانشجویی ام را پس از دقیقاً 8 هفته دریافت کردم. عملاً با توجه به اینکه نامه بورس کامل از دانشگاه داشتم، تحریم جدید بانک مرکزی منجر به عدم صدور ویزا برای من نشد. در ادامه تجربیات خودم را به طور مبسوط ارائه می کنم.

1. بلیط هواپیما:

الف) دوستان توجه داشته باشند که از پرواز چارتر استفاده ننمایند. چراکه تغییر تاریخ این پروازها غیرممکن است. اگرچه این یک نکته ابتدایی است، اما در این مدت من به کسانی برخورد کردم که یا از این قضه خبر نداشته، و یا آژانس مورد نظر به درستی اطلاع رسانی نکرده بود.
    ب) لطفا توجه فرمایید که با توجه به عدم اطلاع از تاریخ برگشت بایستی از پروازهایی استفاده نمود که اعتبار بلیط برگشت حداقل 1 ماه (ترجیحاً 3 ماه باشد). در این مورد نیز من تعدادی از دوستان را مشاهده کردم که اعتبار بلیط برگشت آن ها 15 روزه بوده، و برای تغییر تاریخ برگشت (تبدیل اعتبار 15 روزه به 1 ماه و یا 1 ماهه به 3 ماهه) ملزم به پرداخت هزینه می شدند.
    ج) با توجه به تجربه من هواپیمایی ایران ایر به واسطه قیمت مناسب، اعتبار بلیط برگشت 3 ماهه، و امکان تغییر تاریخ برگشت به تعداد نامحدود بدون پرداخت هزینه گزینه ی مناسبی به نظر می رسد. به طور مثال من بیش از 5 بار تاریخ برگشت خودم را بدون پرداخت هرینه تغییر دادم. حتی یک بار بلیط برگست خودم را 2 ساعت قبل از پرواز بدون پرداخت هزینه کنسل کردم!
    من این نکات فبل تو همین قسمت اشاره کردم ولی گوش ندادین دیگه.... واسه اقامت آقایان هم تو دوبی ، اونایی که نمیخوان و یا نمیتونن هزینه اضافی بکنن، راه حلهای دیگه ای هم هست که اگه کسی مایل بود بگه.... ضمنا دوستان یادشون نره که واسه تحصیلات تکمیلی حتما نامه ATAS رو هم بگیرن بعد برن دوبی.. من این نکته که آقا سامان گفت رو یه تاکید کنم... تو دبی بیشتر هموطنامون هستن که میخوان ما رو غارت کنن ....متاسفانه...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)