نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 11 از 305 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

نقل قول نوشته اصلی توسط behshad45 نمایش پست ها
    سلام.کسی می دونه اصل IELTS را با ید مرکز IELTS تهران پست کنه یا یک نسخه از کا رنا مه را دا ریم کا فی هست ؟
    شما همون کارنامه اصلی رو برای سفارت می برید و بهشون میدید. اونا بعد اینکه کار تموم شد بهتون پس میدند اصل مدرک رو.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ولی با این وجود باید و باید صورتحساب 28 روزه رو ببرید و من خودم شاهد بودم کسایی رو که به خاطر نداشتن صورتحساب مدارک رو ازشون نگرفتند.پس اصلا با گرفتن گواهی و تاییدیه خودتون رو تو خطر نندازید. برای همین باید از بانک صورتحساب بگیرید و بعد از تایید امور بین الملل ترجمه کنید چون بانکها معمولا صورتحساب انگلیسی نمیدند البته این بستگی به بانکتون داره.
    بازم تاکید میکنم که بدون صورتحساب نرید و خودتون رو تو دردسر نندازید. من این موضوع رو علاوه بر اینکه خودم شاهد بودم از Home Office هم قبل از رفتن به ابوظبی زنگ زدم و پرسیدم و اونا هم تاکید کردند که باید صورتحساب 28 روز رو بدید ولی خوب کافیه که در انتهای صورتحساب فقط پول رو داشته باشید.
    ممکنه از یکی شانسی گواهی رو قبول کرده باشند ولی فراموش نکنید ممکنه شما کارتون به افسر ویزای گیر بیفته پس مدارک رو درست نشون بدید. در ضمن گرفتن صورتحساب و ترجمه کردنش نه کار سختیه و نه خیلی هزینه داره.
    من bank statement گرفتم بردم. ایراد میگیرن؟ خود بانک از امور بین الملل بهم داد
    28 روز هم شد

sina_p
    Guest

من 16 آگوست application دادم. آقای alborz_et میشه بگین این جمله چه معنی داره:
    your visa application is ready to collectn please visit the UK visa application where you submitt the visa application and collect the same.
    به شما ویزا دادن این یعنی اینکه به من هم ویزا میدن؟ یا ردم کردن؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین.

sina_p
    Guest

ببخشید i توی collection افتاده.

معنی ش این هست که نتیجه ابلیکشن معلوم شده و اصلا به معنی ویزا گرفتن نیست گرچه امیدوارم که حتما ویزا گرفته باشید. در حال حاضر من از ۲۳ اگوست برای MSc ازImperial College London در دوبی هستم. از دو هفته گذشته و هنوز خبری نیست.
    در هتلی که من اقامت دارم بچه های زیادی برای همین کالج های زبان یا ای لول بودند. به جز ۱نفر که کالج زبانی بود و دختر بود و بالای ۱۸ سال (‌یعنی قیم قانونی نمی خواست و مثلا بنک استیت منت شخصی نشان داده بود )‌ و یک دختر خانمی که برای لیسانس در یک دانشکده معماری بذیرش داشت مابقی بچه ها همه رد شدند. حتی والدین را هم که تقاضا ویزیت داشتند به بهانه های عجیب رد کردند. من تمام تلاش ام را کرده ام که بتوام از نتیجه ویزا ها نتیجه ای استخراج کنم که نشان بدهد چه راهی باعث تسریع نتیجه گیری می شود و صادقانه می گویم که اصلا راهی موجود نیست.
    امروز یکی از درخواست کننده ها به بهانه ۲۲ روز از ارایه باسبورت ش رفته بوده و حسابی از مسولان حرف شنیده. ظاهرا بسیار سرشون شلوغ شده و توان رسیدگی به این حجم را ندارند. در ضمن باید بگم که شنیدم ممکن است بشود در سفارت خانه های خلوت تر مثل سوریه یا ترکیه اقدام کرد. ولی همه شان از شما باس را می گیرند و مجبورید بمانید.
    شخصا امید زیاد با توجه به اوضاع ندارم که ویزا بگیرم گرچه وقتی ۲ هفته قبل که امدم می گفتند نظر دیگری داشتم.
    در مورد کالج ها موردی که مرتب باعث رد شدن بوده این بوده که نوشته اند هر دو والد شما می بایست یک نوشته ارایه کرده باشند که travel , reception , study , accomodation شما را قبول کرده اند. در مورد بچه های زیر ۱۸. این موارد اغلب مسخره به نظر می امد ولی متاسفانه مطابق نص قانون بود. مثلا یک مورد نوشته بود که شما نوشته اید نزد فلان خانواده می خواهید بمانید اما والدین شما رضایت نداده اند.

من بعد از دو هفته اول بار است که توانسته ام بنویسم اینجا . سعی می کنم سوالات دوستان را جواب بدهم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_p نمایش پست ها
    your visa application is ready to collectn please visit the UK visa application where you submitt the visa application and collect the same.
    دقیقا همونطور که دوستمون گفتن یعنی نتیجه معلوم شده. بعد چند روز این پیام رو بهتون دادند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoud نمایش پست ها
    من bank statement گرفتم بردم. ایراد میگیرن؟ خود بانک از امور بین الملل بهم داد
    28 روز هم شد
    نه اگه 28 روز رو نشون میده و مهر بانک با لوگوش، اسم شما و شماره حساب شما رو نشون میده مشکلی نباید داشته باشه.

Junior Member

بچه ها بخشید اگه سئوال تکراری،من منظور این دوستمون را نمی فهم که گفته (28 روز هم شد) یعنی یه bank statement بگریم بعد 28 روز وایسیم بعد به سفارت ارائه بدیم یا پولو 28 روز تو حساب بانکی نگهداریم و بعد از بانک بخواهیم توی bank ststement این رو قید کنه..؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_p نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که بچه ها گفتند یعنی اینکه بیا مدارکت رو تحویل بگیر ، اما حتی اون شرکت هم نمیدونه که ویزا گرفتی یا نه
    باید اکت رو باز کنی ببینی چی شده، امیدوارم که ویزا گرفته باشی
    نامه ی بانک من از بانک ملی بود ، از امور بین الملل و به زبان انگلیسی با سر برگ و مهر برجسته ی بانک که دقیقا مبلغش شامل هزینه ی تحصیل ، هزینه ی خوابگاه و مبلغ 600 پوند برای 9 ماه بود، فقط 300 پوند بیشتر پول داشتم
    نوع حسابم سرمایه گذاری بلند مدت long term deposit بود و حسابم رو هم کلا یک ماه بود که باز کرده بودم
    روزی که من رفتم ویزام رو گرفتم سفارت خیلی شولوغ بود و از کارمندشون که پرسیدم گفت ما بار اولمونه که این حجم مراجعه داریم و برای همینه که طول میکشه ، همینطور گفت که اگر کسی نقص مدارک داشته باشه سعی میکنیم زود بهش خبر بدیم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط al pacino نمایش پست ها
    بچه ها بخشید اگه سئوال تکراری،من منظور این دوستمون را نمی فهم که گفته (28 روز هم شد) یعنی یه bank statement بگریم بعد 28 روز وایسیم بعد به سفارت ارائه بدیم یا پولو 28 روز تو حساب بانکی نگهداریم و بعد از بانک بخواهیم توی bank ststement این رو قید کنه..؟
    شما باید یک صورتحساب بگیری که 28 روز رو شامل بشه وتا قبل از اول اکتبر پول مورد نیاز باید تو انتهاش باشه یعنی مانده آخر صورتحساب باید برابر یا بیشتر از مبلغ مورد نظر باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)