نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 14 از 305 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

لطفا راهنمایم کنید زیاد وقت ندارم. در مورد فرمهایی که باید پر کنم ؟
    راستی اقا احسان میشه شماره تلفن بدی حرف بزنیم چند تا سوال داشتم ؟
    ویرایش توسط ross : September 11th, 2009 در ساعت 04:40 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

سلام
    من امروز از ابوظبي برگشتم و ويزا گرفتم البته خيلي خيلي سخت بود چون من تنها رفته بودم و از بس كه درديوار اتاق هتل نگاه كرده بودم داشتم دچار افسردگي ميشدم من 31 آگوست مداركم رو دادم وديروز 9 سپتامبر ويزا گرفتم چند نفري كه نوبتشون از من جلوتر بود بخاطر حساب بانكي و اصل نبودن مدارك رد كرده بودن و يه چيزه ديگه اونا كپي ويزاي دبي رو ازتون ميگيرن و بيشتر مواقع اگه ايرادي نباشه تا يك روز قبل از تموم شدن ويزاي دبي جواب رو ميدن من چندنفري به غير از خودمو ديدم كه اينجوري بود در هر صورت شما براي دو هفته آمادگي داشته باشيد يه مطلب ديگه اينكه امروز كه داشتم ميومدم با خانومي برخورد كردم كه 26 روز بود كه دبي بود وديروز جواب گرفته بود براي من كه اصلا سخت نگرفتن از لحاظ مدارك فقط 14 روز يه كم سخت بود و اگر خواستيد بريد ازمن به شما نصحيت اصلا هتل كلاريج نريد كه واقعا پشيمون ميشيد و اگه براتون امكان داشت بريد ابوظبي خيلي قشنگتر و بهتر از دبي هستش من هفته دوم اقامتم اونجا بودم عالي بود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط stork نمایش پست ها
    سلام
    من امروز از ابوظبي برگشتم و ويزا گرفتم البته خيلي خيلي سخت بود چون من تنها رفته بودم و از بس كه درديوار اتاق هتل نگاه كرده بودم داشتم دچار افسردگي ميشدم من 31 آگوست مداركم رو دادم وديروز 9 سپتامبر ويزا گرفتم چند نفري كه نوبتشون از من جلوتر بود بخاطر حساب بانكي و اصل نبودن مدارك رد كرده بودن و يه چيزه ديگه اونا كپي ويزاي دبي رو ازتون ميگيرن و بيشتر مواقع اگه ايرادي نباشه تا يك روز قبل از تموم شدن ويزاي دبي جواب رو ميدن من چندنفري به غير از خودمو ديدم كه اينجوري بود در هر صورت شما براي دو هفته آمادگي داشته باشيد يه مطلب ديگه اينكه امروز كه داشتم ميومدم با خانومي برخورد كردم كه 26 روز بود كه دبي بود وديروز جواب گرفته بود براي من كه اصلا سخت نگرفتن از لحاظ مدارك فقط 14 روز يه كم سخت بود و اگر خواستيد بريد ازمن به شما نصحيت اصلا هتل كلاريج نريد كه واقعا پشيمون ميشيد و اگه براتون امكان داشت بريد ابوظبي خيلي قشنگتر و بهتر از دبي هستش من هفته دوم اقامتم اونجا بودم عالي بود
    تبریک میگم ولی اگه میرفتید دبی اونجا دیدنی بیشتر بود. به هر حال امیدوارم زودتر سفارت تو ایران باز بشه و بقیه این همه زمان و وقتشون هدر نره و اعصابشون خرد نشه. واقعا اینکه انگلیس که دانشجوهای خارجی براش کلی منبع درآمد هستند و باید تاره برند کلی پول اونجا خرج کنند این همه مسخره بازی دربیاره. دوستان کسایی که تا حالا انگلیس نرفتند و ویزاشون جور شده اگه کمکی خواستند میتونند از من بپرسند چون من 3 سال پیش اونجا بودم. اون روزها نگرفتن ویزای انگلیس شوخی بود الان گرفتنش شده یه رویا!!!!!!!!!!!!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ross نمایش پست ها
    سلام
    من حتما باید فرم vaf9 پر کنم یا میتونم فرم vaf 1d را انتخاب کنم ؟
    گفتم بهتون فرمهای VAF9، Appendix8 و checklist همشون باید دستی پر شند.

سلام
    کسی هست که تازگی ویزا گرفته باشه؟
    هنوزم فقط باید بریم ابوظبی؟
    من باید بخشی از شهریه رو خودم بدم یعنی 8100 تا ، در عین حال 13250 هم کمک هزینه می گیرم، چقدر باید تو حسابم داشته باشم! البته این رو هم بگم که همسرم هم همراه من می آید.
    راستی حساب من دو نفره است، یعنی به اسم من و همسرم. مشکلی که نداره؟
    اگه سریع جواب بدید ممنون می شم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط radmaneshfar نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که تازگی ویزا گرفته باشه؟
    هنوزم فقط باید بریم ابوظبی؟
    من باید بخشی از شهریه رو خودم بدم یعنی 8100 تا ، در عین حال 13250 هم کمک هزینه می گیرم، چقدر باید تو حسابم داشته باشم! البته این رو هم بگم که همسرم هم همراه من می آید.
    راستی حساب من دو نفره است، یعنی به اسم من و همسرم. مشکلی که نداره؟
    اگه سریع جواب بدید ممنون می شم.
    بله باید برید ابوظبی برای اطلاعات بیشتر باید سایت سفارت انگلیس ایران رو چک کنید ukiniran.gov.uk
    ببنینید پولی که شما باید داشته باشید خیلی ساده حساب میشه:
    اگه در لندن هستید 1335 پوند و اگه در خارج لندن هستید 1000 پوند در 9 ماه باید ضرب کنید. البته شما چون دو نفر هستید این رقم رو گفتم. حالا این پول رو با شهریه سال اول جمع کنید.
    بعدش میتونید پولی رو که میگیرد کم کنید البته فقط در صورتیکه براش مدرکی رسمی دارید یعنی یا تو نامه ویزا توشته شده باشه و یا نامه رسمی داشته باشید. در غیراینصورت نمیتونید این پول رو از پولی که باید داشته باشید کم کنید.
    حساب هم میتونه دو نفره باشه و مشکلی نداره.
    در ضمن میدونید که همسرتون اجازه کار و تحصیل تمام وقت داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط stork نمایش پست ها
    سلام
    اولا تبریک عرض می کنم
    ثانیا یک سوال داشتم. تقریبا هزینه شما در این سفر چقدر شد و اگر بتونید کمی توضیح راجب حداقل هزینه ها بدهید ممنون می شوم.

Junior Member

لطفاًً مدارک و نوع پذیرش تون را هم توضیح بدهید

ممنون، شما ویزا گرفتید؟

Junior Member

ممنون از تبریکتون من قبلا چندین بار دبی رفتم و اولین دفعه ای بود که ابوظبی رفتم برای اقامت بخاطر همین بیشتر خوشم اومد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)