نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 17 از 305 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

سلام
    میشه بگین به visa letter تون چه ایرادی گرفتن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

سلام. دوست عزیز اگه ویزای امارات شما 1 ماهه بوده تا 1 ماه نمی تونید به امارات برگردین اگه 14 روزه باشه 14 روز. یه قانونه که هیچ کاریشم نمیشه کرد. شما میدونید تا چه زمانی وقت هست برای اعتراض؟

jasoosk
    Guest

سلام ایرادشون از لایسنس نامبر کالج بود... که امیدوارم رفع بشه (خودشون میگن میشه).
    ویزای من یک ماهه بوده.. من 28 روز برای اعتراض وقت دارم.
    چجوری میشه یک ماه بر نگردم ... فکر میکنم باید یه راهی داشته باشه.. ضمنا کلاسام دیگه خیلی دیر میشه.

انشاالله که مشکلش حتما" رفع بشه.
    من از چند نفر شنیدم که سفارت ایران باز شده . راست و دروغشو نمیدونم چون من خودم دبی هستم.یه پرس و جو کنید که اگه صحت داشته باشه شاید بتونید اعتراضتون رو به سفارت در ایران بدید یا وقت جدید بگیرید + از ابوظبی بپرسید که آیا میشه شخص دیگه ای کارتون رو در دبی پی گیری کنه با توجه به مشکل زمانیتون. چون شما که دیگه انگشت نگاریتون رو انجام دادین.

Junior Member

منم مشکل شمارو دارم. من چند جا سر زدم گفتن باید 1 ماه بگذره. از خود دبی هم پرسیدم ولی ... . نمی دونم بعد از 1 ماه بهشون بگیم که نمی تونستیم بیایم قبول میکنند یا نه؟ سفارت تهران هم باز نشده http://ukiniran.fco.gov.uk/en/visas

نقل قول نوشته اصلی توسط King_Dani نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من و همسرم ویزای تحصیلی رو امروز تحویل گرفتیم بعد از ۲۶ روز. ما ۲۳ اگوست اقدام کرده بودیم و تقریبا دو سری کامل از بچه های متقاضی رو در هتل مان دیدیم بنابراین تجربه ای نسبتا مفید دارم. سعی می کنم یک ذره یک ذره اینجا برای همه بنویسم.
    فقط چون یک نکاتی حیاتی هست برای شما می نویسم :
    اوضاع سفارت رو به بهبود است. تا قبل از این مرتب با عناوین واهی رد می کردند. اما از یک شنبه این هفته کسانی که از یک شنبه قبل ش اقدام کرده بودند در حد یک هفته منتظر بودند و نتیجه گرفته بودند. البته می بایست خیلی دقت کنید. اگر زبان تان خوب است توصیه ام این ست که دفترچه قانون مهاجرت رو از وب سایت بگیرید و بخونید. دقیقا به نص قانون اهمین داده می شه. برای این که زخمات شما از بین نره حتما دقت کنید.
    در موارد دیگه امیدوارم به ذهن ام مانده باشه که بنویسم ولی برای اطمینان اگر توانستید و به ذهن تان رسید بپرسید . من به دلیل اینکه اغلب کیس های ریفیوز و حتی ادمیت را دیدم برای همین در موارد مختلف می تونم یک نمونه بیاورم.
    شاد باشید
    سلام ضمن تبریک
    میشه بفرمایید موجودی حسابتون چقدر بود! چون منم با همسرم دارم اقدام می کنم و اطلاعات دقیقی در مورد اینکه چقدر باید تو حساب داشته باشیم ندارم! شما فاند هم داشتید؟
    ممنون

جناب امینم شما از کجا می گویید که کسی که وارد دوبی شده باشه نمی تونه دوباره تا یک ماه وارد بشه ؟ چون من با توجه به مدت طولانی اقامت ام ، اقلا 4 مورد شاهد بودم که بچه ها رفتن و مدارک کامل کردند و بعداز 3-4 روز برگشتند. حرف شما فقط عجیب نیست ، یک کمی غیر منطقی هم هست. در قانون مهاجرت هیچ کشوری به دلیل اینکه شما یک بار ویزا گرفته اید نمی گویند نمی توانید تا مدتی اقدام کنید برای ویزای مجدد.
    انچه من شنیدم این ست که شما می بایست اگر ویزایتان کمتر از 2 هفته روش است و حداکثر امکان تمدید ش 1 ماه ست ، مجدد اقدام کنید و پول ویزا را به سفارت امارات در تهران بدهید. شخصا انواع و اقسام مدل هاشو شنیدم ، اما توصیه ام این ست که یک مقداری پول بیشتر بدهید به یک آژانس مسافرتی خوش نام و نگرانی نداشته باشید. خود من با آژانس شبستری انجام دادم و بسیار هم راضی هستم.به آژانس توضیح بدهید ، خودشان برای تان ویزای مناسب را می گیرند.

در مورد سئوالاتی که پرسیده شد :
    دوست من شما که با همسر گرامی می خواهید بروید ، بهتر است حتما حتما کل دفترچه راهنمای tier 4 application را از وب سایت هوم آفیس بگیرید و بخوانید.
    به دلیل اینکه بخش عمده رد شده ها ، دلایل بسیار روشنی برای رد شان در همین دفترچه بود ، اصلا ً آفیسر موظف است که در نامه ای ، مستند کند که بر طبق کدام بند این دفترچه شما رد شده اید. بنابراین وقتی همه را رعایت کرده باشید ، هیچ نگرانی نداشته باشید. در مورد سئوال اختصاصی شما ، می بایست گواهی بانکی شما ، همه هزینه تحصیل شما برای سال اول را ، به علاوه هزینه زندگی برای 9 ماه ( اگر در لندن باشد مبلغ 800 پوند و اگر هر جای دیگر باشد 600 پوند نفری ) در حساب تان داشته باشید.هر نفر حساب بانکی خودش. joint account ها را بانک سامان و پارسیان می دانم که نمی نویسند نام مشترک دیگر حساب را ، پس آفیسر نمی فهمد که همه پول مال شما نیست و نگرانی ندارد ولی اگر bank statement گرفتید و دیدید نام مثلا پدر تان هست ، از وی باید رضایت نامه رسمی برای برداشت تمام مبلغ از حساب بگیرید.
    (دقت کنید که اگر برای دوره زیر 9 ماه اقدام می کنید ، این اعداد تغییر می کند )

در مورد سئوال دوست دیگر مون:
    من در هتل ، بخش عمده ای از بچه ها را این موسسات اموزشی برای دوره زبان یا a level آورده بود که اینها بیشترین تلفات را دادند. تقریبا بیشتر شان رد شدند. البته دو مورد را در هفته اخری که من اونجا بودم ، کالج با تماس با سفارت ( دقیقا نمی دانم که چه کردند ) براشون ویزا گرفتند. بدون این گروه ، بقیه بچه های لیسانس و بالاتر ، اغلب مان می توانیم امیدوارم باشیم که می گیریم.البته من دو مورد لیسانس و فوق هم دیدم که متاسفانه رد شدند. ولی این گروه بی دلیل نشدند یعنی مستند کرده بود که مثلا نامه بانک خراب است ( یکی 500 پوند در حساب ش کم بود ، به دلیل اینکه زمانی که بانک استیتمنت را گرفت پوند ارزون بود ، به همین دلیل ، اولا بانک استیتمنت را دو روز قبل از اپلای کردن بگیرید و همینطور یک 500 یا 1000 تایی اضافه بگذارید محض احتیاط )
    این آدرس است : http://www.ukvisas.gov.uk/en/
    در مورد بنک استیتمنت هم ، یک نکته را فراموش نکنید ، اگر قبل از 1 اکتبر اقدام کنید لازم نیست گردش ببرید ، اما اگر می توانید ببرید ، بد نمی شود .

در اینجا هم مطالب بیشتر است :
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/studyingintheuk/

کلا بچه ها ، زیر 18 ساله ها ، تقریبا تمام شان به دلیل نداشتن رضایت نامه صحیح از والدین رد شدند. برای بچه های بالای 18 ، مسئله اصلی تان ، این ست که فرم ها را درست پر کنید ، دفترچه را کامل بخوانید و امیدوار باشید که در زمان کوتاه می گیرید.

سئوال بیشتر اگر بود خوشحال می شم بتوانم جواب بدهم

Junior Member

سلام.من اگه با همسرم داریم اقدام می کنیم اینکه می گید هر نفر حساب خودش یعنی برای همسرم باید یه حساب باز کنم خودمم یه حساب یا همه پولو تو یک حساب به نام خودم باشه؟اگه ممگن هست راهنمایی کنین؟

Junior Member

سلام
    بچه‌ها لازم که دفترچهٔ حساب رو هم ترجمه کنیم؟

Junior Member

سلام.من اگه با همسرم داریم اقدام می کنیم اینکه می گید هر نفر حساب خودش یعنی برای همسرم باید یه حساب باز کنم خودمم یه حساب یا همه پولو تو یک حساب به نام خودم باشه؟اگه ممگن هست راهنمایی کنین؟آقای King-Dani لطفا راهنمایی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)