نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 305 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

هرچه سریعتر ویزا رو یه ماهه کن. چون ممکنه بری اونجا بعد 11 12 روز خبری نشه بخوای کنسل کنی برگردی اونوقت اونا دیر پاسپورت رو بدن و اقامتت تو امارات غیرقانونی بشه. در اون صورت دیگه حالا حالا ها نمیتونی بری امارات. این مساله ویزای دبی رو باید همه خیلی دقت کنند من دیدم اونجا کسایی رو که سر این موضوع مجبور شدند کنسل کنند و کلی ضرر کردند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

هيج نيازي به مهر وزارت خارجه و يا دادكستري نيست بيخود خودتون رو به دردسر نندازين
    فقط ويزاي اماراتتون رو 1 ماهه بكيريد
    اينجا مي تونيد مراقب هزينه هاتون باشيد اكر مشكل مالي داريد
    ميتونيد به جاي تاكسي با اتوبوس اين طرف اونطرف بريد
    غزاي ارزونتر بخوريد
    كمتر خريد كنيد!!!
    هتل رو حتما از ايران بكيريد و از ايران تمديد كنيد
    سفارت اينجا با سيستمهاي ايران زياد أشنا نيست شما بايد مداركتون موجه باشه همونطوري كه توي قانونشم نوشته
    اين وظيفه ي شماست كه مامور ويزا رو مجاب كنيد

Junior Member

تا حالا 4نفر اينجا ويزا كرفتن
    از فردا موج ويزاها شروع ميشه

ApplyAbroad Guru

خیلی خبر خوبیه.امیدوارم اینایی که این همه هزینه کردن و وقت گذاشتن بتونند زودتر بگیرند.
    بتزهم میگم خودتون رو برای وقت و هزینه زیاد آماده کنید. چون با شلوغ شدن ممکنه زمان انتظار طولانی تر بشه.

ApplyAbroad Guru

البته در مورد هتل من موافق ایران نیستم. من هتل ارکید بودم که خیلی هم ایرانی زیاد داره. تور به من گفت شبی 76 هزار تومن ولی اونجا من شبی 250 درهم تمدید می کردم که ارزونتر بود.
    برای رفتن به ابوظبی حتما از اتوبوس استفاده کنید که خیلی ارزونتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz_et نمایش پست ها
    تا حالا 4نفر اينجا ويزا كرفتن
    از فردا موج ويزاها شروع ميشه
    الان شما اونجایی؟ کسایی رو که ریجکت شدن هم دیدی؟ دلایل ریجکت چی بود؟ امیدوارم وضعش درست شه من که دیگه نمی تونستم بیشتر بمونم.

Junior Member

سلام
    اون 4 نفر که ویزا گرفتن چند روزه گرفتن؟

ممنون از کمکتون

Junior Member

دوستان میشه به جای ابوظبی به جای دیگه ای مثل باکو رفت یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نه فقط میشه تو ابوظبی گرفت. تو سایت سفارت هم که برید همینو نوشته. برای ویزاهای توریستی و کوتاه مدت میشه همه جا رفت. در ضمن اگه تو سایت www.ukba.homeoffice.gov.uk برید یه حایی داره که توش مشخص کرده ماه قبل برای هر ویزایی تو هر کشوری یا شهری تو چند روز به چند نفر جواب دادند. تو اونجا تازه ابوظبی یکی از سریع ترین مراکز صدور ویزای انگلیس در جهانه.
    من خودم پس از کلی استدلال فکر کردم شاید دلیل اینکه اون دوست من تنها کسی بود که تو 3 روز گرفت و همه بالای 10 روزه اونجا منتظرند این بود که رشته اش دندونپزشکی بود و رشته های پزشکی تو فهرست رشته های مورد نیاز و مهارتهای کمیاب در انگلیس هستند. نمیدونم شایدم درست نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam3135 نمایش پست ها
    دوستان میشه به جای ابوظبی به جای دیگه ای مثل باکو رفت یا نه؟
    بر اساس گفتهٔ سفارت می‌شه،ولی‌ بهتره که قبلش با اون مرکز تماس بگیرید و مطمئن بشی.

To continue to be able to offer a service to applicants from Iran we have put in place the following alternative arrangements:

* Applications for all visit categories can be made at any British visa application location. These include:

1. Family visitor
    2. Business visitor
    3. Student visitor
    4. Sports visitor
    5. Entertainer visitor
    6. Special visitor-medical treatment

source:http://ukiniran.fco.gov.uk/en/visas

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)