نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 7 از 305 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

نقل قول نوشته اصلی توسط marine نمایش پست ها
    بر اساس گفتهٔ سفارت می‌شه،ولی‌ بهتره که قبلش با اون مرکز تماس بگیرید و مطمئن بشی.

To continue to be able to offer a service to applicants from Iran we have put in place the following alternative arrangements:

* Applications for all visit categories can be made at any British visa application location. These include:

1. Family visitor
    2. Business visitor
    3. Student visitor
    4. Sports visitor
    5. Entertainer visitor
    6. Special visitor-medical treatment

source:http://ukiniran.fco.gov.uk/en/visas
    خوب دوست عزیز پس فقط ویزاهای دیداری و کوتاه مدت میتونند برند جاهای دیگه و اگه شما بخوای برای دانشجویی یا Tier 4 اقدام کنی باید بری ابوظبی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه گرفتن ویزا دانشجویی با شرایط جدید در ابوظبی خود را برای دیگران توضیح دهی

سلام. امروز از ابوظبی خبری نیست؟ بالاخره ویزا دادن بهتر شده یا نه؟

سلام. کسی می دونه به خاطر گواهینامه موقت پایان تحصیلات کسی reject شده؟ دانشگاه شهید بهشتی به من گواهینامه پایان تحصیلات داده که توش نوشته اصل دانشنامه پس از انجام تشریفات مقرر صادر خواهد شد. کسی هست که با همین گواهی ویزا گرفته باشه یا Reject شده باشه؟
    1 سوال دیگه: گزارش نمره TOEFL برای ارائه لازمه؟ من گزارش (paper report) ندارم. تو نامه ویزام فقط Master Certificate خواسته شده.

سلام همهی دوستان به امید خدا اگه visa letter من بیاد تو همین روزا میرم دبی که برم سفارت ابوظبی

چندتا سوال مهم دارم لطفا کسایی که بلد هستن بگن :

اول اینکه من اظهار نامه ی مالی بانک ی برای حاب پدرم گرفتم حدود 18000 پوند که خرج زندگی 5400 پوند + 5625 پوند باقی هزینه دانشگاه و 4500 پوند هم هزینه خوابگاه و جمه کنیم کمتر از این مبلغ میشه. به نظرتون کافی است یا نه؟ باید پدرم بگه که می خواد برای من خرج کنه یا نه؟

بعد این که من متوجه شدم دوتا فرم VFA9 , Tier 4 Appandix 8 رو باید پر کنم ببرم به جز اینا چیز دیگه ای هم است؟

سوال بعدیم برای وقت از سفارت به نظرتون باید وقت بکیرم برای هفته ی بعد؟

چون کلاسام 21 دسامبر شرو میشه ! امکانش هست دیر ویزا رو بدن به کلاس هام نرسم ؟ (یا اینکه خودشون حساب کلاسهای من و می کنند!؟)
    We Must Be The Change We Wish To See

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi safa نمایش پست ها
    سلام. کسی می دونه به خاطر گواهینامه موقت پایان تحصیلات کسی reject شده؟ دانشگاه شهید بهشتی به من گواهینامه پایان تحصیلات داده که توش نوشته اصل دانشنامه پس از انجام تشریفات مقرر صادر خواهد شد. کسی هست که با همین گواهی ویزا گرفته باشه یا reject شده باشه؟
    1 سوال دیگه: گزارش نمره toefl برای ارائه لازمه؟ من گزارش (paper report) ندارم. تو نامه ویزام فقط master certificate خواسته شده.
    اگه بتونید اصلش رو ببرید خیلی بهتره چون خیلی سر اصل این مدرک گیر میدند. در ضمن شما میتونید گواهی موقت رو ترجمه کنید؟ تا اونجا که یادمه زیرش نوشته ارزش ترجمه نداره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Khoohkan نمایش پست ها
    سلام همهی دوستان به امید خدا اگه visa letter من بیاد تو همین روزا میرم دبی که برم سفارت ابوظبی

چندتا سوال مهم دارم لطفا کسایی که بلد هستن بگن :

اول اینکه من اظهار نامه ی مالی بانک ی برای حاب پدرم گرفتم حدود 18000 پوند که خرج زندگی 5400 پوند + 5625 پوند باقی هزینه دانشگاه و 4500 پوند هم هزینه خوابگاه و جمه کنیم کمتر از این مبلغ میشه. به نظرتون کافی است یا نه؟ باید پدرم بگه که می خواد برای من خرج کنه یا نه؟

بعد این که من متوجه شدم دوتا فرم VFA9 , Tier 4 Appandix 8 رو باید پر کنم ببرم به جز اینا چیز دیگه ای هم است؟

سوال بعدیم برای وقت از سفارت به نظرتون باید وقت بکیرم برای هفته ی بعد؟

چون کلاسام 21 دسامبر شرو میشه ! امکانش هست دیر ویزا رو بدن به کلاس هام نرسم ؟ (یا اینکه خودشون حساب کلاسهای من و می کنند!؟)
    در مورد پول که به نظر کافیه ولی من دقیق نمیدونم باید چه مدارکی ببرید.
    بهتره وقت بگیرید.
    به جز اون دو تا فرم یه checklist هم هست که تو سایت سفارت تو ابوظبی میتونید دانلود کنید. اونو امضا کنید و بدید به کسی که ازتون مدارکو میگیره.
    سفارت معمولا تعهدی نداره که به خاطر چنین چیزی به شما زودتر جواب بده ولی بازهم هیچی قابل پیش بینی نیست. ولی 21 دسامبر خیلی مونده و تا اون موقع خیلی خیلی بعیده که جواب ندند.

Junior Member

اگر من به جای شما بودم صبر می کردم. خودشون میگن زودتر از سه ماه قبل اقدام نکنید. این احتمال هست که اصلا تا اون موقع سفارت تو تهران باز کنه. اواسط نوامبر هم برید خوبه.

گواهی موقت قابل ترجمه است. هیچ چیزیم ننوشته که موقته، فقط مشکل ظاهرشه که کاغذیه و اینکه توش نوشته اصل دانشنامه پس از انجام تشریفات مقرر صادر خواهد شد. ترجمه اش مهر هم شده، هم دادگستری هم وزارت خارجه. کسی می شناسید که به خاطر نداشتن اصل دانشنامه Reject شده باشه؟

paret report برای TOEFL باید به سفارت ارائه بشه؟ تو Visa Letter خواسته نشده

سلام ، خوبید شما
    الان سپتامبر است یعنی 21 این ماهکه توشیم گفتن کلاسام شروع میشن من اول نوامر برم مگه ایران است که تا چند هفته تق و لق باشه؟
    We Must Be The Change We Wish To See

Junior Member

شما اول نوشتین 21 دسامبر. برا 21 دسامبر من گفتم اواسط نوامبر خوبه ....
    امیدوارم پروسه ویزا دادن کم کم تسریع بشه وگرنه من هم نمی رسم و کلی دردسر می شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)