نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: بازگشت دانشجویان به چین در دوران پسا کووید-19

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

Post بازگشت دانشجویان به چین در دوران پسا کووید-19

ضمن عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان عزیز
    لازم دیدم این تاپیک رو ایجاد کنم برای دوستان عزیزی که نصفه کاره درس و زندگیشون رو توی چین رها کردند و به ایران برگشتند و حالا در انتظار بازشدن مرز ها هستند. در اینجا میتونید آخرین اخبار و بحص های مرتبط به باز شدن مرزها و عادی شدن شرایط دانشجوهای خارجی در چین رو پیگیری کنند.
    بنده در حال حاضر پسا دکتری در شهر کونمیتگ (استان یوننان)، جنوب چین مشغول به کار هستم و سعی میکنم حتی شایعاتی که به نسبت قابل اعتماد هستند رو در اینجا براتون پست کنم.
    امیدوارم با توکل به خدا و البته پیگیری های شخصی هز کدوم از دانشجوها و همیاری اساتید چینی به زودی شاهد بازگشت دوستان عزیزمون به این کشور زیبا باشیم.
    *** Always give 100%, except when giving blood ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بازگشت دانشجویان به چین در دوران پسا کووید-19

واکسیناسیون دانشجویان خارجی حاظر در چین بسته به انستیتوی محل تحصیل از چندی قبل آغاز شده و تعدادی از دانشجویان آکادمی علوم چین شات اول رو دریافت کردند.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

از دیروز دانشجوهای چینی یوننان یونیورسیتی شروع به بازگشت کردند. طبق گفته بعضی از اونها واکسن رو قبل از سوار شدن به هواپیما دریافت کردند.
    از همکاران پست دکتری پاکستانی هم خبر رسیده که انستیتو در حال تهیه تدارکات برای گرفتن مجوز کار و صدور ویزای دوساله کاریشون هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_farjand نمایش پست ها
    ضمن عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان عزیز
    لازم دیدم این تاپیک رو ایجاد کنم برای دوستان عزیزی که نصفه کاره درس و زندگیشون رو توی چین رها کردند و به ایران برگشتند و حالا در انتظار بازشدن مرز ها هستند. در اینجا میتونید آخرین اخبار و بحص های مرتبط به باز شدن مرزها و عادی شدن شرایط دانشجوهای خارجی در چین رو پیگیری کنند.
    بنده در حال حاضر پسا دکتری در شهر کونمیتگ (استان یوننان)، جنوب چین مشغول به کار هستم و سعی میکنم حتی شایعاتی که به نسبت قابل اعتماد هستند رو در اینجا براتون پست کنم.
    امیدوارم با توکل به خدا و البته پیگیری های شخصی هز کدوم از دانشجوها و همیاری اساتید چینی به زودی شاهد بازگشت دوستان عزیزمون به این کشور زیبا باشیم.
    با سلام و عرض ادب و احترام
    امیدوارم خوب و سلامت و تندرست باشین
    خواستم تشکر کنم اول از همه بابت این تاپیک کاربردی و واقعن لازم، و اینکه برای تمام دانشجویان آرزوی موفقیت داشته باشم.

من واقعیتش با اینکه رزومه خوبی دارم و فقط نیاز به یه نمره تافل هستش و دوتا توصیه نامه! اما خیلی بی انگیزه شدم و حقیقتش یجورایی انگلیسی خوندن رو ول کردم با اینکه بکگروند بدی ندارم در کل تو انگلیسی.
    ولی خب خیلی رفتارشون جالب نبوده بنظرم اونم کشوری که خودش مبدا ویروس بوده
    در هرصورت من فکرمیکنم که اگه همه دوستان و دانشجویان و کارمندان و خلاصه هرکی پشت درهای بسته تو سراسر دنیا مونده بتونن تو رسانه ها و شبکه های مجازی فعالیت کنن و اعتراض و درخواست خودشون رو برسونن از هیچی بهتره

با آرزوی موفقیت و بازگشت به چین
    Actions Count,NOT Words

Junior Member
    رشته و دانشگاه

Chinese Embassies in at least 26 countries annouced notice on visa facilitation for applicants who have vaccinated the Chinese-made COVID-19 vaccines
    • Pakistan
    • Indonesia
    • Israel

• Germany
    • Italy
    • Turkey
    • Spain
    • Switzerland
    • Belgium
    • Norway
    • Denmark
    • Finland
    • Belarus
    • Sri Lanka
    • the Philippines
    • Thailand
    • Nepal
    • South Korea
    • Japan
    • Afghanistan
    • Laos
    • Kuwait
    • Rwanda
    • Algeria
    • Gabon
    • The Federated States of Micronesia

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دیروز با یک از اساتید مدیکال یونیورسیتی کونمینگ موقع شام خوردن در مورد بازگشت دانشجویان دکتری سوال پرسیدم. ایشون گفتن که دانشگاه و آکادمی علوم چین در حال تهیه تدارکات برای بازگشت دانشجویان دکتری در سپتامبر سال جاری (2021) هست و اگه شرایط خاصی پیش نیاد به زودی دانشجویان جدید هم وارد چین خواهند شد.
    امیدوارم دوستان با برنامه ریزی مجدد و دقیق و پیگیری مستمر با اساتید و اینترنشنال آفیس انستیوهای مربوطه بتونن به سرعت پیگیر جزییات بشوند. ظاهرا فرم های JW202 برای دانشجویان خارجی، روند صدورش آغاز شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

واکسناسیون دوستان ایرانی و خارجی ساکن پکن و تیانجین در حال انجام هست. تعدادی از دوستان ایرانی اولین دوز واکسن چینی سینواکس رو دریافت کردند و ظاهرا مشکلی هم ندارند.

منبع خبر:
    https://mp.weixin.qq.com/s/gJy1KfnJ1CWGnvxUi3rKpA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_farjand نمایش پست ها
    دیروز با یک از اساتید مدیکال یونیورسیتی کونمینگ موقع شام خوردن در مورد بازگشت دانشجویان دکتری سوال پرسیدم. ایشون گفتن که دانشگاه و آکادمی علوم چین در حال تهیه تدارکات برای بازگشت دانشجویان دکتری در سپتامبر سال جاری (2021) هست و اگه شرایط خاصی پیش نیاد به زودی دانشجویان جدید هم وارد چین خواهند شد.
    امیدوارم دوستان با برنامه ریزی مجدد و دقیق و پیگیری مستمر با اساتید و اینترنشنال آفیس انستیوهای مربوطه بتونن به سرعت پیگیر جزییات بشوند. ظاهرا فرم های JW202 برای دانشجویان خارجی، روند صدورش آغاز شده.
    با سلام و تشکر بابت اطلاع رسانی تون

به نظر بنده در سال 2021 امکان بازگشت فراهم نخواهد شد و از فوریه 2022 به صورت گروه بندی شده(نه همگی با هم) اجازه ورود خواهند داد. البته بنده که بسیار مشتاقم همون سپتامبر باز بشه بلکه از بلاتکلیفی در بیایم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)