صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: شانس گرفتن پذیرش با توجه به درجه استاد

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش با توجه به درجه استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    به نظر من مستقیم سوال نپرس. به استاد ایمیل بزن بگو دیدی میمونه با مغزش پانگ بازی می کرد، بهش شیر موز دادن؟
    هوی جو یه سوال بپرس بهشت زهرا کدوم سمته، ببین یادش می آد.

NSF چیه؟ نید فور اسپیده؟
    یه Source برای Support هزینهای تحصیلات تکمیلی است که فقط برای US Citizens است.
    من 30 روز پیش بهش ایمیل زدم تحت عنوان "Appreciation for considering my application" و دو ریماندر طی فاصله زمانی 7 روزه. الان می خوام ریماندر سوم رو بزنم تحت عنوان" Checking on my application". مشکلی که نداره؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    استادی که به من گفت که pre-select ات کردم که application ات رو ببینم. تا حالا 3 تا دانشجو PhD گرفته. دوتاش از US.یکی اش فاند اش از NSF است. پذیرش اون سه نفر اومده برای اونا ولی برای من دو روز پیش دپارتمان مکانیک ایمیل زد:
    Thank you for your interest. Admissions decisions are still being finalized, and we will notify applicants when a decision is made.
    If you have offer deadlines coming up, you should make your decisions based on the offers you have received.
    We wish you all the best with your graduate studies.

به نظر شما چجوری می تونم استاد رو به دادن پذیرش به من هم تمایل پیدا کنه؟ مرسی
    pre-select یعنی چی؟ باهاتون مصاحبه کرده؟
    اگر تشویق به اپلای کرده که خوب خیلی کلی یه و تضمینی نیست. بالاخره کاندیداهای دیگه بودن و ممکنه رزومه اونا بهتر از شما بوده. در ضمن NSF ربطی به سیتیزن و غیر سیتیزن نداره. خیلی از پروژه های رو ممکنه استاد فاندش رو از NSF گرفته باشه و دانشجوی اینترنشنال استخدام کنه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

یه Source برای Support هزینهای تحصیلات تکمیلی است که فقط برای US Citizens است.
    من 30 روز پیش بهش ایمیل زدم تحت عنوان "Appreciation for considering my application" و دو ریماندر طی فاصله زمانی 7 روزه. الان می خوام ریماندر سوم رو بزنم تحت عنوان" Checking on my application". مشکلی که نداره؟ مرسی
    هیچ ریماندری را جواب نداده؟
    به نظرم با یه ایمیل دیگه تماس بگیر. شاید تو اسپمی.
    ولی کلن یه کم صبر کن. من جای تو بودم به خودم می گفتم لعنت به این شانس، بعد می رفتم یه سبد توت فرنگی می خوردم و قضیه را فراموش می کردم. یک ماه بعد با یه ایمیل دیگه یاد آوری می کردم، احتمالن خبر وفاتم را استاد تو همین یک ماه میده
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    pre-select یعنی چی؟ باهاتون مصاحبه کرده؟
    اگر تشویق به اپلای کرده که خوب خیلی کلی یه و تضمینی نیست. بالاخره کاندیداهای دیگه بودن و ممکنه رزومه اونا بهتر از شما بوده. در ضمن NSF ربطی به سیتیزن و غیر سیتیزن نداره. خیلی از پروژه های رو ممکنه استاد فاندش رو از NSF گرفته باشه و دانشجوی اینترنشنال استخدام کنه.
    استاد به من گفت که:
    Thank you for your interest and materials. I can see that you have a good background and I've pre-selected you to see your full application materials to be considered for the PhD.
    Can you please make your submission.

نه متاسفانه با من مصاحبه نکرد ولی با یه دانشجو دیگه که گرفته بود،چرا، از اون مصاحبه 45 دقیقه ای داشته.

حالا متاسفانه 3 دانشجو دکتری دیگه گرفته و به ایمیل های من جواب نمی ده...دپارتمان هم می گه که در حال نهایی کردن تصمیم ها هستیم، اگر Offer از جای دیگه داری اونا رو Consider کن!
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    هیچ ریماندری را جواب نداده؟
    به نظرم با یه ایمیل دیگه تماس بگیر. شاید تو اسپمی.
    ولی کلن یه کم صبر کن. من جای تو بودم به خودم می گفتم لعنت به این شانس، بعد می رفتم یه سبد توت فرنگی می خوردم و قضیه را فراموش می کردم. یک ماه بعد با یه ایمیل دیگه یاد آوری می کردم، احتمالن خبر وفاتم را استاد تو همین یک ماه میده
    نه متاسفانه، ریماندرها رو جواب نداده. فکر نکنم از یه ایمیل دیکه زدن زیاد جالب باشه. الان از Gmail استفاده کردم. اکانت Yahoo هم دارم.

دوستان عزیز،
    در رابطه با پست های اخیر، استادی که به بنده گفت اپلای کن، (نتیجه پذیرش من هنوز دریافت نشده است). اکنون ، مقاله ای در حال سابمیت دارم که در حوزه کاری استاد است. می خواهم در مقاله تحقیقاتی که روی آن کار می کنم ، همکاری با استاد داشته باشم و البته در کارهای بعدی خودم. چگونه می توانم پیشنهاد خود را درخواست و پیشنهاد کنم؟ چگونه باید به استاد Approach کزد؟
    آیا می توانم از استاد در مورد نتایج و ارقام مقاله ام بحث کنم؟

دوستان، من شبکه اجتماعی استاد مورد نظر رو پستی اش رو Like کنم و یا follow کنم مثل Twitter، عیبی داره؟ مرسی

دوستان، من شبکه اجتماعی استاد مورد نظر رو پستی اش رو Like کنم و یا follow کنم مثل Twitter، عیبی داره؟ مرسی
    اگر از ریا نباشه، اشکالی ندارد

مثلن سعدی میگه:
    من اول روز دانستم که این عهد --- که با من می‌کنی محکم نباشد

یا میگه:
    سعدیا گر نکند یاد تو آن ماه مرنج --- ما که باشیم که اندیشه ما نیز کنند

اینجا می گه کسی که لایک نمی کنه، غافل از شهر رفته:
    کس ندانم که در این شهر گرفتار تو نیست --- مگر آن کس که به شهر آید و غافل برود

شما می خوای به وصل استاد برسی، چون در مسیرش آزرده شدی، آسوده نیستی. دقت کنید:
    قیمت وصل نداند مگر آزرده هجر --- مانده آسوده بخسبد چو به منزل برود
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نه من شخصا توصیه نمیکنم. اساسا کارهایی که غیرمعموله یا متداول نیست رو انجام ندید چون معلوم نیست عاقبتش چی میشه. ممکنه یکی خوشش بیاد یکی فکر کنه این داره سعی میکنه منو فریب بده.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دوستان عزیز،
    در رابطه با پست های اخیر، استادی که به بنده گفت اپلای کن، (نتیجه پذیرش من هنوز دریافت نشده است). اکنون ، مقاله ای در حال سابمیت دارم که در حوزه کاری استاد است. می خواهم در مقاله تحقیقاتی که روی آن کار می کنم ، همکاری با استاد داشته باشم و البته در کارهای بعدی خودم. چگونه می توانم پیشنهاد خود را درخواست و پیشنهاد کنم؟ چگونه باید به استاد Approach کزد؟
    آیا می توانم از استاد در مورد نتایج و ارقام مقاله ام بحث کنم؟
    میتونین مقالتون رو برای استادبفرستین بگین من این ی چنین کاری رو انجام دادم. لطفا ببینین و نظرتون رو بگید. نیاز هم نیست بهش پیشنهاد بدین اسمش رو میزنین یا نمیزنین. اگه اون خیلی خوشش بیاد اسمش بیاد ی جوری به شما میگه، حالا یا مستقیم یا غیرمستقیم. در ارتباط با زدن و نزدن اسمش هیچی نگین.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)