نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: تقاضای ویزای ملی دانشجویی از طریق ویزا متریک

پیش فرض تقاضای ویزای ملی دانشجویی از طریق ویزا متریک

از اول اپریل 2021 شرکت ویزامتریک اعلام کرد که از این به بعد کارهای ویزای دانشجویی ملی را باید از طریق این شرکت انجام داد. این شرکت به نفراتی که طی دوران تعطیلات کرونا تقاضای ویزا داده بودند ایمیل زد. لطفا با اشتراک گذاری تجربیاتتون در این رابطه به یکدیگر کمک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تقاضای ویزای ملی دانشجویی از طریق ویزا متریک

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    از اول اپریل 2021 شرکت ویزامتریک اعلام کرد که از این به بعد کارهای ویزای دانشجویی ملی را باید از طریق این شرکت انجام داد. این شرکت به نفراتی که طی دوران تعطیلات کرونا تقاضای ویزا داده بودند ایمیل زد. لطفا با اشتراک گذاری تجربیاتتون در این رابطه به یکدیگر کمک کنید.
    سلام .من میخواستم سوال کنم ایا گرفتن وقت ویزای سفارت المان نسبت به قبل تغییری کرده ایا همون سیستم طولانی مدت انتظار رخ خواهد داد یا نه ؟من تازه میخوام برای المان اقدام کنم ایا میتونم به سپتامبر 2021 برسم ؟ممنون میشم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام عزیزان. دوستانی که اخیرا برای وقت ویزا از طریق ویزا متریک اقدام کردن میتونن بگن که برای چند وقت بعد بهشون نوبت ملاقات دادن؟ چون به من گفتن که براساس اولیت ثبت نام تو سایت سفارت وقت ملاقات داده میشه؟ من تقریبا تابستون پارسال تو سایت سفارت ثبت نام کردم و میخواستم بدونم که نوبت های ملاقات تحت این شرایط معمولا برای چند وقت بعد هست؟

Junior Member

من نمیدونستم اینقدر طولانی هست گرفتن وقت سفارت
    الان پذیرش دارم و بورسم هستم و باید تا سپتامبر داشتگاه باشم
    ولی مشکل وقت سفارت دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
    ولی مشکل وقت سفارت دارم
    سلام
    فکر کنم آپشن وقت اضطراری هنوز وجود داشته باشه. اما اینکه اونم باید از ویزامتریک درخواست کنین یا از خود سفارت، نمی دونم.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برای افرادی که بورسیه دارند دو گزینه ی سریع تر وجود داره. البته از اونجایی که قوانین مدام تغییر می کنه و این کامنت ها باقی می مونه لطفا در سالهای آینده اطلاعات خود را آپدیت کنید.
    اما فعلا دو گزینه: به سفارت با سابجکت urgent visa request ایمیل بزنید. مدارک خودتون، مخصوصا نامه ی بورسیه رو آپلود کنید. ایمیل به انگلیسی یا آلمانی باشه. به ایمیل های فارسی پاسخ داده نمی شه.
    حالت دوم: به دکتر کشاورزی موارد بالا را ایمیل کنید. ایشون 15 هم هر ماه لیست افراد دارای بورسیه را برای سفارت رد می کنند و برای وقت اضظراری هماهنگ می کنند.
    هر دو حالت سعی بر این هست که سریع ترین وقت در اختیار شما قرار داده بشه.
    ایمیل سفارت و دکتر کشاورزی را از منابع موجود در اینترنت پیدا کنید. فکر می کنم نمی تونم اینجا بگذارم ایمیل ها رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
    ولی مشکل وقت سفارت دارم

سوال شما در حال حاضر یکی از مطرح ترین و پر تکرار ترین پرسش ها هست.
    من حدود چند هفته ی پیش ویزامتریک بودم. پاسخ کارمندان ویزامتریک این بود که سفارت به صورت رندوم به ایمیل های مدل قدیم وقت می ده. رندوم هست. نوبتی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام عزیزان. دوستانی که اخیرا برای وقت ویزا از طریق ویزا متریک اقدام کردن میتونن بگن که برای چند وقت بعد بهشون نوبت ملاقات دادن؟ چون به من گفتن که براساس اولیت ثبت نام تو سایت سفارت وقت ملاقات داده میشه؟ من تقریبا تابستون پارسال تو سایت سفارت ثبت نام کردم و میخواستم بدونم که نوبت های ملاقات تحت این شرایط معمولا برای چند وقت بعد هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)