صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 106 , از مجموع 106

موضوع: گرفتن وقت از باکو برای سال 2010

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از باکو برای سال 2010

برای یک زوج (F1,F2) باید دو تا وقت بگیریم نو یک روز یا یک وقت کافیه برای هر دو؟
    برای هر یک به صورت جداگانه وقت میگیرید و اگر هر دو تا وقت در یک روز نشدن مهم نیست! بعد گرفتن هر دو وقت به سفارت میل یا زنگ بزنید و بگید ما زن و شوهر هستیم و مشخصاتمون فلانه و وقتهامون هم در فلان تاریخ هاست و به دلیل پر شدن وقت نشد که هر دو را در یک روز بگیریم- لطفا ما را با هم در یک روز interview کنید.
    اونام قبول میکنن و حل میشه. من خودم همچین موردهایی را در فروم دیدم و جوابم هم بر اساس آموخته هایم از همین پروفسور فروم است!
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام

من و دوستم برای مادرهایمان براحتی برای 4 November با کمک برنامه که دوستان در این فروم گذاشتند وقت گرفتیم. امیدوارم شما دوستان عزیز هم بتوانید بدون مشکل و پرداخت کردن مبلغی با کمک دیگر دوستان وقت سفارت بگیرید. همواره از اینکه دوستان تجربیات خودشان را در اختیار دیگران میگذارند ممنون هستیم و امیدواریم که دوستان فقط استفاده کنند محض از فروم اپلای ابرود نباشند.

موفق و پیروز باشید
    بهرنگ جان این برنامه کجای فرومه؟ منم میخوام...

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.mofid نمایش پست ها
    بهرنگ جان این برنامه کجای فرومه؟ منم میخوام...
    برای دریافت اطلاعات در مورد نرم افزار این تاپیک رو مطالعه کنید.
    لطفا قبل از ارسال جستجو کنید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

با سلام، من پس فردا میرم باکو. ممنون میشم دوستان منو را هنمایی کنن آیا امکانش وجود داره من یه وقت مصاحبه برای هفته آینده چه از طریق خرید از آژانس ،چه مراجعه حضوری به خود سفارت در باکو ، استفاده از نرم افزار یک دانشجوو... بتونم بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    با سلام، من پس فردا میرم باکو. ممنون میشم دوستان منو را هنمایی کنن آیا امکانش وجود داره من یه وقت مصاحبه برای هفته آینده چه از طریق خرید از آژانس ،چه مراجعه حضوری به خود سفارت در باکو ، استفاده از نرم افزار یک دانشجوو... بتونم بگیرم؟
    معلومه که نه !! من در حال حاضر از سیستم وقت گرفتن باکو مطلع نیستم ولی‌ هیچ موقع وقت گرفتن به این آسونی‌ها نیست!! باید برید دقیقا از سایت سفارت بخونین که چه روز‌و چه ساعتی وقت میدن . و بارها هم من شنیدم چون وقتای باکو خیلی محدود هست دوستان با اینکه کلی‌ تلاش کردن در روز مفروض ، نتونستن وقت بگیرن .
    وقت گرفتن سخت‌ترین مرحلهٔ سفر هست ، اول وقتو بگیرید بعد عازم بشید دوست من
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

با توجه به اتمام زمان کاری سفارت در سال ۲۰۱۰، این تاپیک بسته میشود.
    لطفا ادامه بحث رو در این تاپیک دنبال کنید
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)