صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: گرفتن وقت از باکو برای سال 2010

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از باکو برای سال 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط ma1ms نمایش پست ها
    سلام.
    من پاسپورتم ارديبهشت اعتبارش تمام ميشه. ولي من فرم DS-156 را در سايت سفارت آمريكا در باكو را با اطلاعات اين پاسپورت پر كردم و باركد گرفتم. حالا مي خواستم بدونم كه اگه من با اين باركد وقت سفارت چه از باكو يا قبرس يا تركيه بگيرم و بعد با پاسپورت جديدم برم براي مصاحبه آيا مشكلي برام پيش مياد؟؟؟ (چون كه ديدم بعضي از دوستان گفتن كه شماره پاسپورت و.. را چك مي كنن و مشكل ساز ميشه....)

يه سئوال ديگه اينكه نه باكو نه قبرس وقت آزاد ندارن و ترم هم اواسط آگوست شروع ميشه بهتره من براي كي وقت سفارت بگيرم بهتره؟؟ البته اگه بشه وقت گرفت...!!!! راستي من هنوز I-20 را نگرفتم و لي BS را براشون فرستادم و گفتن كه BS كه به دستشون برسه حداكثر يك هفته بعدش ميفرستن.

ممنونم از كليه دوستان
    هیچ مشکلی پیش نمیاد به شرط اینکه پاسپورت قدیمیتونم تو سفارت همراهتون باشه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط Zara.k نمایش پست ها
    اگه دوستانی که قدیمی ترند توی فروم و تجربه دارند من رو راهنمایی کنند ممنون می شم.
    من می خوام به زودی برای برای یکی از سفارتهای باکو , آنکارا , یا قبرس وقت بگیرم. اما هنوز به نتیجه نرسیدم که کدوم بهتره؟ شرایط من اینطوری هست که: تا به حال 2 تا پذیرش گرفتم یکی با فول فاند, اون یکی نتیجه ی فاندش تا آخر مارچ مشخص می شه. هر 2 رنک 95 هستند. احتمالا چند تا ادمیشن دیگه هم میگیرم. لیسانس فیزیک. دولتی. معدل 14.5 یک بار لاتاری شرکت کردم. سال 2008 . آگوست 2008 فارغ التحصیل شدم. و تنها شغلم توی این مدت معلم خصوصی فیزیک بوده. توی پاسم چند تا ویزای دیگه من جمله شینگن خورده. TOEFL 109, GRE 780,350,3 این طوری که من فهمیدم باکو به فول فاند ها خوب ویزا میده اما پارسال یک نفر رو به خاطر لاتاری و 2 نفر رو به خاطر فاصله افتادن بین فارغ التحصیلی و اپلای رد کرده. در نتیجه من یه کم شک کردم.

امیدوارم در تاپیک مناسب سوالم رو پرسیده باشم
    سفارت ها اونقدر شلوغه که شما از هر کدوم وقت گرفتی برو. به نظر من (کاملا شخصی) قبرس>آنکارا>باکو
    دبی هم اصلا نرین. اگر شینگن دارین برین آلمان یا ایتالیا.

موفق باشین
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

لطفا بچه های با تجربه من رو راهنمایی کنن.
    سلام دوستان من امروز تونستم یک پذیرش فول فاند از یکی از دانشگا های آمریکا بگیرم و می خواهم یک وقت از سفارت ها بگیرم. من یک برادر سیتیزن تو آمریکا دارم میشه من رو راهنمایی کنید کدوم سفارت برای کیس من مناسی تره و چقدر احتمال داره بتونم ویزا بگیرم. البته برادرم تو شهری که من پذیرش گرفتم نیست.

با تشکر

Junior Member

سلام:
    بچه ها همگي سلام. من 7 زانويه ا بكو وزا گرفتم و اون روز اكثرا ويز گرفتند. بچه ها اگه كسي برا اپريل ميره باكو برا ويزا ويزا ي منو پيك اپ كنه هزينشو مدم خوبم ميدم. majidmonji@gmil.com يا 09132209527
    ویرایش توسط jason_mac : March 16th, 2010 در ساعت 02:31 PM

من شانسي رفتم تو سفارت آمريكا تو باكو وقت هاي مي همه باز هستن!
    فقط 5 شنبه ها مي شه وقت گرفت؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly نمایش پست ها
    من شانسي رفتم تو سفارت آمريكا تو باكو وقت هاي مي همه باز هستن!
    فقط 5 شنبه ها مي شه وقت گرفت؟
    درود؛ دوست عزیز من الان چک کردم تنها وقت ممکن برای ایرانیها , 5شنبه اول هر ماه, هست که در حال حاضر همگی پر هستند.
    I am back to AA.

Junior Member

سلام، اگه از سفارت باكو 3 Jun رو خواستيم بگيريم، كدوم روز بايد تو سايت پلاس باشيم؟ تقريبا چه ساعتي به وقته تهران available ميشه؟ فعلا كه not available هستش.
    واسه 6 May ديگه شانسي نيست؟
    لطفا راهنمايي كنيد. ممنون

Junior Member

سلام دوستان، من هم می خواهم برای جون وقت بگیرم
    1. روز اول اپریل، چه ساعتی حدودا وقتا باز می شن؟
    2. من پذیرش دارم ولی هنوز منتظر نتیجه ی بقیه ی دانشگاها هستم. تا جایی که می دونم برای وقت گرفتن باید فرم 156 رو پر کنیم. تو فرم دی اس 156، آدرس و نام دانشگاه را باید وارد کنیم. امکانش هست که فعلا اسم یکی از دانشگاهایی که پذیرش دارم رو وارد کنم تا بتونم فرم 156 را تکمیل کنم و وقت بگیرم و بعدا اگه از دانشگاه بهتری پذیرش یگیرم، دوباره 156 رو پر کنم و 156 جدید رو با خودم ببرم سفارت؟ مشکلی پیش نمی یاد؟

ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam727 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من هم می خواهم برای جون وقت بگیرم
    1. روز اول اپریل، چه ساعتی حدودا وقتا باز می شن؟
    2. من پذیرش دارم ولی هنوز منتظر نتیجه ی بقیه ی دانشگاها هستم. تا جایی که می دونم برای وقت گرفتن باید فرم 156 رو پر کنیم. تو فرم دی اس 156، آدرس و نام دانشگاه را باید وارد کنیم. امکانش هست که فعلا اسم یکی از دانشگاهایی که پذیرش دارم رو وارد کنم تا بتونم فرم 156 را تکمیل کنم و وقت بگیرم و بعدا اگه از دانشگاه بهتری پذیرش یگیرم، دوباره 156 رو پر کنم و 156 جدید رو با خودم ببرم سفارت؟ مشکلی پیش نمی یاد؟

ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید.
    سلام
    كاملا شانسيه، ممكنه 8 صبح باز بشه يا شايد هم 3 بعد از ظهر
    معمولا بايد بشيني F5 بزني تا باز بشه.

سلام
    من 2 تا سوال دارم
    اول اینکه من فرم DS156 رو تو سایت پر کردم و یه بارکد بهم داد اما وقتی صفحه رو save کردم فقط یه صفحه خالی با یه بار کد دیگه بهم داد الان من پرینت صفحه خودمو ندارم اما بارکدشو دارم میشه با همین بارکد وقت یگیرم؟ بعدا احتیاج به پرینت فرم پر شده نیست؟
    دوم اینکه برای وقت June باید دوشنبه 5 April اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)