صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: برندگان لاتاری 2022 امریکا

Junior Member

پیش فرض برندگان لاتاری 2022 امریکا

سلام دوستان. وقت بخیر. اگه کسانی هستند که برنده لاتاری 2022 شدند خوشحال میشم اینجا دور هم باشیم و همدیگه رو راهنمایی کنیم. همسرم برنده شدند و با دو فرزندمون قصد مهاجرت داریم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2022 امریکا

سلام
    من از برندگان 2019 بودم که به لطفا قانون تراول بن ترامپ موفق به رفتن نشدم.
    امسال برادرم برنده شد و کارهای ایشان را من پیگیری می کنم.
    خوشحال می شوم تجربیات را با هم به اشتراک بگذاریم

با سلام و عرض تبریک به دوستان عزیزی که امسال در لاتاری ویزای آمریکا برنده شدند. لطفا تجربیات خود از مراحل مختلف مروبط به فرآیند لاتاری را در این فروم به اشتراک بگذارید.
    با تشکر
    مدیریت فروم اپلای ابراود
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

Junior Member

سلام دوستان من هم لاتاری 2022 برنده شدم و به همه کسانی که برنده شدم تبریک میگم امیدوارم بتونیم به راحتی ویزا بگیریم. چند تا سوال درخصوص تکمیا فرم DS-260 داشتم لطفا هرکس اطلاعاتی داره جواب بده ممنون میشم.
    1. من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک از یک مدرسه دارم. میخواستم بدونم توی قسمت تحصیلات به صورت جدا جدا بنویسم یا کلا فقط بنویسم دیپلم؟
    2. احتمالا تا زمان مصاحبه مدرک لیسانسم رو هم میگیرم. فقط توی قسمت شغل فعلی قید کنم که دانشجو هستم کافیه؟
    3. توی قسمتی که پرسیده واکسن ها رو زدید چی بنویسم؟ اگر امکانش هست اون چیزی که توی توضیحات باید بنویسم رو بگین.
    4. اون قسمتی که در مورد خدمات تامین اجتماعی پرسیده چی؟
    5. سال شروع و پایان مقاطع تحصیلی رو یادمه ولی روز و ماهش دقیق نیست. دقیق ننویسم مشکلی پیش خواهد اومد؟

دوستان جواب هر کدوم رو که میدونین بگین یک دنیا ممنونتون میشم.

دوستان سلام،

ممنون میشم اگر هر یک از دوستان بتونن در مورد مدارک لازم برای DV Lottery 2022 اطلاعاتی در اختیار بگذارند. من توی وبسایت وزارت کشور آمریکا دیدم صحبت از گواهی پلیس کرده بود، درسته؟ یا من در اشتباهم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MELOKA نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم لاتاری 2022 برنده شدم و به همه کسانی که برنده شدم تبریک میگم امیدوارم بتونیم به راحتی ویزا بگیریم. چند تا سوال درخصوص تکمیا فرم DS-260 داشتم لطفا هرکس اطلاعاتی داره جواب بده ممنون میشم.
    1. من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی فیزیک از یک مدرسه دارم. میخواستم بدونم توی قسمت تحصیلات به صورت جدا جدا بنویسم یا کلا فقط بنویسم دیپلم؟
    2. احتمالا تا زمان مصاحبه مدرک لیسانسم رو هم میگیرم. فقط توی قسمت شغل فعلی قید کنم که دانشجو هستم کافیه؟
    3. توی قسمتی که پرسیده واکسن ها رو زدید چی بنویسم؟ اگر امکانش هست اون چیزی که توی توضیحات باید بنویسم رو بگین.
    4. اون قسمتی که در مورد خدمات تامین اجتماعی پرسیده چی؟
    5. سال شروع و پایان مقاطع تحصیلی رو یادمه ولی روز و ماهش دقیق نیست. دقیق ننویسم مشکلی پیش خواهد اومد؟

دوستان جواب هر کدوم رو که میدونین بگین یک دنیا ممنونتون میشم.
    سلام و وقت بخیر
    منم برنده شدم و گروه تلگرامی داریم کسایی که تازه برنده شدیم، تاریخ ها باید دقیق باشه که ترجمه میکنید و مقایسه میکنن یکی باشه. مدرک پیش دانشگاهی هم جدا باید ترجمه کنی و ثبت کنی. یه فابل راهنمای پر کرئن فرم 260 هست که همه اینارو کامل گفته

منم برنده شدم و تبریک میگم به دوستان
    بابت سربازی تو صنایع دفاع کسی چیزی میدونه؟
    و اینکه لازم لیست سابقه کار بیمه تامین اجتماعی ترجمه بشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hozhabr1234 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    منم برنده شدم و گروه تلگرامی داریم کسایی که تازه برنده شدیم، تاریخ ها باید دقیق باشه که ترجمه میکنید و مقایسه میکنن یکی باشه. مدرک پیش دانشگاهی هم جدا باید ترجمه کنی و ثبت کنی. یه فابل راهنمای پر کرئن فرم 260 هست که همه اینارو کامل گفته
    سلام عزیزم بهت تبریک میگم
    منم مثل شما برنده لاتاری 2022 هستم و میخواستم اگر امکانش باشه لینگ گروه تلگرامی برندگان لاتاری 2022 رو برام ارسال کنی که بتونم عضو گروه بشم و برای پر کردن فرم sd260 از دوستان راهنمایی بگیرم مرسی

سلام. من هم از برندگان لاتاری هستم و ممنون میشم لینک گروه رو در اختیار من هم قرار بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

رفقا در خصوص ثبت نام ،
    سایت یا جایی که بهش کار ثبت نام رو سپردید رو میشه معرفی کنید ؟
    چون شنیدم ایراد به عکس و غیره و غیره میگیرن
    Never give Up

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)