صفحه 10 از 341 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    دوستان لطفا از ارسال پست های استرس زا بپرهیزید. من در این مورد نظر خودم رو میگم. نه بیخودی امید میدم و نه استرس ایجاد میکنم.
    عزیزان من سیاست سفارت های آمریکا معمولا در عرض چند سال زیاد فرقی با هم نمیکنن. من یادمه یک بار با یکی از دوستانی که از دبی سال قبل رجکت شده بود (دانشجویی بی فاند دانشگاه میشیگان رنک 5) به این نتیجه رسیدیم که چون کنسول دبی در ایران جزء اسیران لانه جاسوسی بود، نظر مساعدی نسبت به ویزای ایرانیان نداره. چه دانشجویی و چه ویزای توریستی. دوستانی که وقت مصاحبه از جای دیگیری نگرفتن دقت کنند که آرامش و اطمینان از گرفتن ویزا به اندازه ای که در آنکارا و قبرس هست در دبی نیست. واضح تر بگم شما اگر شرایطتون خوب باشه و مشکلی نداشته باشین به احتمال 90 درصد از آنکارا و قبرس میگیرن اما در مورد دبی این قضیه از سال های قبل درست نبوده. میتونید یک سر بزنید به تجربیات دوستان در دبی در سال 2009 و ببنید که بسیاری از افراد چه دانشجویی و چه غیر دانشجویی ویزا گرفته اند و الان آمریکا هستند و درصدی هم رجکت شده اند.
    جمع بندی نهایی
    اگر شما دوستان حتی برای ماه جولای هم توانستید وقت سفارت از آنکارا یا قبرس بگیرید حتما این دبی رو بیخیال بشید. اما در غیر این صورت چاره ای جز دبی نمیمونه.
    رجکت شدن در ویزا هم پایان کار نیست و میتونید دوباره از آنکارا یا قبرس برای بار دوم اقدام کنید.

پس با آرامش برید سر مصاحبه و بدانید که اگر در مصاحبه با استرس صحبت کنید اگر قرار هم باشه بهتون ویزا بدن دیگه نمیدن.

یا حق

اولا با عرض معذرت از خودتون که مدير هم هستي بابت بي ربط بودن به موضوع!

دوست عزيز پست خود شما هم به اندازه کافي استرس سازست!!!!
    مشکل اينجا اينه که بچه ها هميشه ميان نظر شخصي خودشونو مي دن!!! (بايد به اين نکته توجه کنيم که هيچ کدوم از ما آفيسر ويزاي دبي نيستيم!!!
    مثلا شما اين 90% رو، رو حساب چه آماري مي دي؟ و با اطمينان کامل مي گي که وقت جولاي قبرس و آنکارا از الان دبي بهتره! (پس clearance چي مي شه؟) (همين نظرات شخصي بدون پايه و اساس که افکار بچه ها رو مغشوش مي کنه ديگه)

در مورد اينکه سياست سفارت ها در طي سال تغيير نميکنه هم بايد بگم که چرا که نه!!! مگر غير از اينه که امسال اوباما از نظر مساعدش در مورد دانشجوهاي ايراني صحبت کرده!!!

در مورد اون دوستتون هم که ريجکت شده، فاند نداشته ديگه! الان اکثر بچه هايي که به دبي رفتن راضي شدن همشون فاند دارن و سوالشون اينه که آيا دبي به اونا ويزا مي ده يا نه!

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

دوستان لطفا از ارسال پست های استرس زا بپرهیزید. من در این مورد نظر خودم رو میگم. نه بیخودی امید میدم و نه استرس ایجاد میکنم.
    .
    .
    .
    اگر شما دوستان حتی برای ماه جولای هم توانستید وقت سفارت از آنکارا یا قبرس بگیرید حتما این دبی رو بیخیال بشید. اما در غیر این صورت چاره ای جز دبی نمیمونه.

یا حق
    سلام
    واقعاً از شما که مدیر این بخش هم هستید و زحمت می کشید بیشتر از اینها انتظار میره. شما یعنی قصد تون این بود که استرس را کم کنید!!!!!
    البته درسته که باید واقعیت را گفت و الکی امید نداد ولی یعنی اینقدر مطمئنید دوبی بَده که پیشنهاد می کنید دوستان تا جولای هم منتظر سفارت های دیگر بمونند!!؟؟

Junior Member

عزیزان من سیاست سفارت های آمریکا معمولا در عرض چند سال زیاد فرقی با هم نمیکنن. من یادمه یک بار با یکی از دوستانی که از دبی سال قبل رجکت شده بود (دانشجویی بی فاند دانشگاه میشیگان رنک 5) به این نتیجه رسیدیم که چون کنسول دبی در ایران جزء اسیران لانه جاسوسی بود، نظر مساعدی نسبت به ویزای ایرانیان نداره. چه دانشجویی و چه ویزای توریستی. دوستانی که وقت مصاحبه از جای دیگیری نگرفتن دقت کنند که آرامش و اطمینان از گرفتن ویزا به اندازه ای که در آنکارا و قبرس هست در دبی نیست. واضح تر بگم شما اگر شرایطتون خوب باشه و مشکلی نداشته باشین به احتمال 90 درصد از آنکارا و قبرس میگیرن اما در مورد دبی این قضیه از سال های قبل درست نبوده. میتونید یک سر بزنید به تجربیات دوستان در دبی در سال 2009 و ببنید که بسیاری از افراد چه دانشجویی و چه غیر دانشجویی ویزا گرفته اند و الان آمریکا هستند و درصدی هم رجکت شده اند.
    جمع بندی نهایی
    رجکت شدن در ویزا هم پایان کار نیست و میتونید دوباره از آنکارا یا قبرس برای بار دوم اقدام کنید.

پس با آرامش برید سر مصاحبه و بدانید که اگر در مصاحبه با استرس صحبت کنید اگر قرار هم باشه بهتون ویزا بدن دیگه نمیدن.

یا حق
    کنسول دبی در ایران جزء اسیران لانه جاسوسی بود!!!
    خيلي خوشحال ميشم يه منبعي مرجعي براي اين حرفتون بياريد!!

واقعا شما چقدر استرس منو كم كردين!!
    آخه مني كه بايد اول اگوست امريكا باشم جولاي برم سفارت خاله بازي كنم؟؟
    من همينجا از اين applyabroad خداحافظي مي كنم
    به اميد موفقيت همه دوستان
    زياد اين وبسايت رو جدي نگيريد

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

دوستان عزیز
    من فکر میکنم ماهایی که درگیر این پروسه طاقت فرسای apply کردن هستیم، خیلی حساس میشیم. من این پستهای اخیرو که خوندم تأججب کردم و نمیفهمم شماها چرا انقد از کوه در رفتین. ببینین همهٔ فروم‌ها همین حالت هستند. هر فردی میاد نظر و برداشت خودشو مینویسه و شما با خوندن جمیع نظرات و اتکا به دیده‌ها و شنیده‌های خودتون در نهایت برداشت خودتونو دارید. شما با توجه به خوندن تاپیکای مختلف امسال و سالهای گذشته و توجه به تعداد پستهای ارسالی هر کاربر ، می‌تونین یه نتیجه گیری در مورد اینکه چقدر می‌تونین به راهنماییها و حرفای یه کاربر اعتماد کنین داشته باشین ولی‌ خوب این اعتماد هیچوقت شاید ۱۰۰% نشه چون خودتونم توش نقش دارید.
    بعد هم وقتی‌ کاربری قدیمی‌ تر از شما هست و فعألتر ، مفهومش اینه که case‌های زیادی رو دیده و برداشت هاش با تعداد نمونه زیاد حاصل شده.
    ولی‌ در نهایت این خود شما هستید که تصمیم می‌گیرید و ما همه قصد داریم تجربه ها و برداشتامونو با سایر دوستان share کنیم همین و بس.به نظر من ما در هر شرایط بدی که هستیم باید با این دید به فروم و دوستانی که اینجا لطف می‌کنن برداشتاشونو با بقیه سهیم میشن نگاه کنیم.
    نگفته پیداست که ۹۰% کاربرا حتا نمیان تجربیات شخصیشونو در ۴ خط اینجا بنویسن با وجودی که مثلا خود من ۲۰ تا پیغام و پست در جواب و راهنمایی طرف زدم. فقط از فروم جهت پرسیدن سوالاتشون در واقع سو استفاده می‌کنن و بعد خیلی راحت میبینی‌ بدون ۱ خط نوشتن تجربه سر از تاپیک همسفر و بعدشم pick up در میارن !! حالا تو این وا حسرتا ، اگه یه نفر مثل امین عزیز پیدا بشه و مثل بقیه مدیران با وجود اینکه کار خودش هم به نتیجه رسیده، بدون هیچ چشمداشت و عوایدی، وقت و انرژی و دیده‌ها و شنیده هاش رو با بقیه قسمت کنه، ما باید اینطور عکس‌العمل نشون بدیم؟ فکر نمیکنین این کار باعث دلسردی ایشون و سایر دوستانی که بی‌ شائبه دارن برای کمک به شما تلاش می‌کنن بذاره؟
    بازم تکرار می‌کنم ، ما میتونیم یه پست رو بخونیم و ۴۰ تای‌ دیگه از امسال و پارسال و قبلتر رو هم بخونیم و خودمون نتیجه گیری کنیم. یا اینکه خیلی‌ دوستانه از دوستمون بخوایم دلیل صحبتشون و مرجعأشو برامون توضیح بدن. دعوا و بدهکاریی که در یه کار خیر و داوطلبانه نداریم که.
    خواهشم اینه که بیاین سعی‌ کنیم خیلی‌ منطقی‌ و تا حد امکان مثبت به همه چی‌ نگاه کنیم و شرایط بحرانی و ناخوشایندی که در این روزها داریم رو مدیریت کنیم که بتونیم بهتر فکر کنیم و تصمیم بگیریم .
    امیدوارم همهٔ دوستان پیروز باشند و امیدوارم شماها از دوبی‌ با دست پر و خبرای خوب برگردید. بی‌شک ما و همهٔ دوستان هم خوشحال میشن که بفهمن که صحبتایی که از قبل در مورد دوبی‌ و شرایط ویزا گرفتنش بوده خیلی خیلی بهتر شده. ولی‌ اینو جداً بهتون میگم ، امسال واقعا شرایط ویزا گرفتن خیلیییییییییییییییی بهتر از سالهای قبله و به نظر من در تمام سفارتا هم این وجود باید داشته باشه چون احتمالا یه سیاست یک پارچه ست.
    منتظر خوندن تجربیات همهٔ دوستان با معرفت هستیم.
    ویرایش توسط MINERVAra : May 12th, 2010 در ساعت 02:12 PM
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

حرفتون رو قبول دارم من خودم کم از تجربیاتم اینجا می نوشتم از این به بعد بیشتر می نویسم
    ولی پستی که آقای محبی اینجا گذاشته بودن خیلی وحشتناک بود

بیوگرافی کنسول دوبی رو در این لینک میتونید پیدا کنید: http://dubai.usconsulate.gov/dubai/consulgeneral.html
    ایشون سال 93 وارد امور کنسولی شدن و زمان گروگانگیری شاید تو کوچه پس کوچه های امریکا مشغول تیله بازی بودن!
    ویرایش توسط MINERVAra : May 12th, 2010 در ساعت 02:53 PM دلیل: حذف "اصلا" که اشتباها در لینک قرار گرقته بود،اگر چه که باز خارج زدین دوست من!

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

آقا ما امروز اصلا نفهمیدیم کی این سایت مصاحبه باز شد که بخواد پر بشه!!! جلل خالق! کف کردم...!
    کسی تا حالا این رنگ آبی روشن رو توی سایت تعیین تاریخ مصاحبه دیده؟ D:
    من که الان 2 ساعته هر 1 دقیقه ریفرش می کنم! بلکه حاجتی شه.
    التماس دعا. D:

شما فرم 160 رو پر کردید یا مستقیم رفتید سراغ رزرو؟
    آخه واسه باکو اینطور بود که تا قبل از اینکه اون فرم رو پر کنم و کد بگیرم تو جدوا هیچی نمیدیدم اما بعد....
    پس چرا نوشتن اگه 160رو پر نکردید از این لینک استفاده کنید.
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

بله من پر کردم! اگر پر نکرده باشم که نمی تونم برم توی سایت تعیین وقت....

سلام دوستان
    پس اینکه میگه وقت نمیخواد!!
    Note that student visa applicants and persons wanting to travel for emergency medical reasons are not required to make an appointment. Please appear at the Embassy with your application materials at 8 a.m. on..........
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)