صفحه 101 از 341 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2011

سلام
    من چند روز پیش دوبی مصاحبه داشتم و متاسفانه رد شدم. الان میخواهم برای آنکارا وقت رزرو کنم. میخواستم بپرسم که آیا بین دو مصاحبه باید یه حداقل فاصله ای باشه؟ یا اگه مثلا برای یه هفته بعد از مصاحبه اول هم وقت رزرو کنم مشکلی نداره.

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadarjmand نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش دوبی مصاحبه داشتم و متاسفانه رد شدم. الان میخواهم برای آنکارا وقت رزرو کنم. میخواستم بپرسم که آیا بین دو مصاحبه باید یه حداقل فاصله ای باشه؟ یا اگه مثلا برای یه هفته بعد از مصاحبه اول هم وقت رزرو کنم مشکلی نداره.
    سلام. هيچ مشكلي نداره.
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2266 نمایش پست ها
    دوستان لطفا مستدل و با درنظر گرفتن تجربيات ديگران صحبت كنيد.

همون طور كه بارها عنوان شده، پركردن فرم DS يا فرستادن از ايميل آكادميك /غير آكادميك هيچ ارتباطي با confirm شدن يا جواب دادن به ايميلتون نداره. پرشدن Mailbox سفارت باعث ميشه كه ايميلها fail بشه كه به نظر ميرسه بعد از ظهرا mailbox رو خالي ميكنن و ايميلها هم معمولا deliver مي شه. اينكه به ايميلتون جواب بدن يا نه هم ربطي به پركردن فرم DS نداره. به علت شلوغ بودن بيش از حد سفارت به خيلي از ايميلها جواب نميدن كه يه دليل اصلي اين شلوغي فرستادن چند باره ايميلها در روز از طرف متقاضيان هست. (منظورم ايميلهاي confirm شده اي هست كه يك متقاضي چندين بار در روز ميفرسته و باعث پرشدن mailbox ميشه، اينو سفارت دبي در جواب يكي از دوستان كه پرسيده بود چرا به ايميل 3 هفته پيش من جواب ندادين گفته بوده). همون طور كه بارها عنوان شده اگه ظرف يكي 2 روز جواب نگرفتين، دوباره ايميل بفرستين.
    بحث دليور شدن نيست، جواب دادن به ايميلها رو گفتم. چون من و يكي ديگه از دوستام اول با جي ميل فرستاديم. سه روز بعد هم با ايميل دانشگاه. دفعه دوم 10 دقيقه بعد از ارسال ايميل جواب داد كه با وقت اضطراري شما موافقت شد. حالا نميدونم ربطي داشت يا نه. اما ممكنه به ايميل دانشگاهي سريعتر جواب بدن. ممكنه!

Junior Member

سلام
    سلام میشه بگید چرا رد شدید؟دلیل خاصی داشت؟فاند هم داشتید؟برا چه مقطعی؟

با سلام
    من شرح کامل اتفاقات را در نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دوبی در سال ۲۰۱۱ پست شماره 231 نوشتم.

سلام
    نه مشکلی نخواهد داشت. فقط شما باید دلیلی بیاورید که نشان دهنده مرتفع شدن بهانه ریجکت شما در دوبی هست. من کیس شما را تو پست 231خونده بودم . بهتره بگین بالفرض من نتونستم تو دوبی منظورم رو منتقل کنم و پایان نامه ام اصلا خطرناک نیست و یا هر بهانه ای که خودتون صلاح بدونید. فقط در نظر بگیرید که کم کم داره واسه پاییز دیر می شه و بهتره کمی عجله کنید. در ضمن در کنار آنکارا، کابل یا بیروت رو هم مد نظر داشته باشید.

Junior Member thunder آواتار ها

سلام بچه ها 1 مشکل عجیب غریب واسه من پیش اومد. من با دو تا ایمیل به سفارت دبی ایمیل زده بودم. که بهم 31 May وقت داده بودن و من رفتم.
    حالا می بینم به اون یکی ایمیلم هم جواب داده بودن و 5june وقت داده بودن که چون ایمیل دانشگاهی بود من اصلا چکش نکرده بودم.
    لطفا یکی بگه واسم مشکلی پیش می آد؟ بهشون ایمیل بزنم یا دردسر زیادیه؟
    من خیلی دلشوره شدید گرفتم.
    تازه سفارت آنکارا هم دوباره ایمیل زده بیا وقت بگیر.
    کلا اگه وقت اظطراری رو کنسل نکنیم چی میشه؟

Junior Member

من امروز صبح ای میل زدم به دوبی، سریع هم واسم ای میل confirm اومد
    دوستان لطفا اگه می خواید ای میل بزنید صبح بزنید که اینا inbox شون رو خالی می کنن
    من خودم دیروز بعدازظهر هر چی زدم fail شد
    فقط یه سوال، چقد بعد از confirm شدن ای میل وقت رو میدن؟

Banned

دوستان
    من ميخوا براي خانومم براي اوايل جولاي وقت اضطراري بگيرم. من خودم مصاحبه قبلا رفتم و كلير هم شدم. الا بخوام براي خانومم(F-2) وقت اضطراري بگيرم بهم مبدن ؟يعني به اف 2 تنها اضطراري ميدن در دبي؟

Junior Member

منم مشکل شما رو دارم.
    یه هفته پیش واسه خانومم میل زدم به سفارت, همه مدارک لازمه واسه گرفتن وقت رو هم فرستادم. میلم هم کانفیرم شد. ولی جواب ندادن. یکی کمک کنه اگه می دونه
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahanta2000 نمایش پست ها
    دوستان
    من ميخوا براي خانومم براي اوايل جولاي وقت اضطراري بگيرم. من خودم مصاحبه قبلا رفتم و كلير هم شدم. الا بخوام براي خانومم(F-2) وقت اضطراري بگيرم بهم مبدن ؟يعني به اف 2 تنها اضطراري ميدن در دبي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)