صفحه 11 از 341 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Accounting - Florida Atlantic

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

ببخشید این لینک رو میشه بدید؟
    همین که الان نوشتین رو/...

Junior Member Penguin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics, Amirkabir University

سلام دوستان
    من به سفارت دبی ایمیل زدم و پرسیدم که میشه با کپی I-20 برای مصاحبه اومد. گفتن نه این هم جوابشون:

The applicant must provide the original I-20 for the visa interview

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط Penguin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به سفارت دبی ایمیل زدم و پرسیدم که میشه با کپی I-20 برای مصاحبه اومد. گفتن نه این هم جوابشون:

The applicant must provide the original I-20 for the visa interview
    مشخصه که نمیشه، شما فقط با اسکن I-20 میتونی در خواست وقت اضطراری کنی و وقت بگیری. برای مصاحبه باید حتما اصل مدرک رو با خودت ببری و اسکن یا کپی به هیچ وجه قابل قبول نیست
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط alibme-1362 نمایش پست ها
    مشخصه که نمیشه، شما فقط با اسکن I-20 میتونی در خواست وقت اضطراری کنی و وقت بگیری. برای مصاحبه باید حتما اصل مدرک رو با خودت ببری و اسکن یا کپی به هیچ وجه قابل قبول نیست
    طبق اون چيزي که بچه ها مي گن حداقل قبرس اجازه مي ده موقع مصاحبه اسکن I-20 رو ببري و بعد موقع pick-up اصلش رو!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از آنکارا برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط atish نمایش پست ها
    منظورتون از اینکه زودتر بتونید کلیر شید چیه مگه میشه رو کلیرنس کنترل داشت؟؟

به نظر من زمان رو از دست ندید و برید دوبی!
    آنکارا خوبه از همه جا بهتر بوده ولی نه به قیمت اینکه ترم و پذیرش رو از دست بدید!
    در ضمن دوبی اونقدرام بد نبوده!

راستش من فروم رو گشتم و دلیلی برای اینکه چرا دوبی بده پیدا نکردم!
    من هم May 6 ایمیل زدم با این اوصاف ترجیح میدم بی خیال شم و به دبی فکر کنم!
    پیشنهاد می کنم شما هم همین کار و انجام بدید!
    اگه فاند دارید اره دوبی مشکل ساز نخواهد بود ولی اگه فاند ندارید به دوبی فک نکنید!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    اولا با عرض معذرت از خودتون که مدير هم هستي بابت بي ربط بودن به موضوع!

دوست عزيز پست خود شما هم به اندازه کافي استرس سازست!!!!
    مشکل اينجا اينه که بچه ها هميشه ميان نظر شخصي خودشونو مي دن!!! (بايد به اين نکته توجه کنيم که هيچ کدوم از ما آفيسر ويزاي دبي نيستيم!!!
    مثلا شما اين 90% رو، رو حساب چه آماري مي دي؟ و با اطمينان کامل مي گي که وقت جولاي قبرس و آنکارا از الان دبي بهتره! (پس clearance چي مي شه؟) (همين نظرات شخصي بدون پايه و اساس که افکار بچه ها رو مغشوش مي کنه ديگه)

در مورد اينکه سياست سفارت ها در طي سال تغيير نميکنه هم بايد بگم که چرا که نه!!! مگر غير از اينه که امسال اوباما از نظر مساعدش در مورد دانشجوهاي ايراني صحبت کرده!!!

در مورد اون دوستتون هم که ريجکت شده، فاند نداشته ديگه! الان اکثر بچه هايي که به دبي رفتن راضي شدن همشون فاند دارن و سوالشون اينه که آيا دبي به اونا ويزا مي ده يا نه!

متاسفانه عده از دوستان توان رویارویی با حقیقت رو ندارند. قبل از اینکه یکی یکی به پست های دوستان جواب بدم یک نکته رو یادآوری کنم. من هیچ سهمی از درآمد سفارت آمریکا در قبرس و یا آنکارا ندارم که بچه ها رو به اونها سوق میدم. من فقط دلم برای همه دوستان میسوزه که زحمت خودشون رو با یکبار رجکت شدن از دست ندن. من از سه سال پیش تمام نتایج مصاحبه رو میخونم. با ایدی amin403 شروع به کار کردم و پس از منع کاربری ای دی جدید jason_mac رو برای خودم انتخاب کردم. ما تمام تلاشمون رو میکنم تا از ایجاد استرس بیجا جلوگیری کنیم. به نظر شما من اینجا به دروغ بگم دبی خیلی خوبه همه برن آیا رسالت خودم رو درست به انجام رسانده ام یا نه؟ جوابش با شما دوستان گرام.
    دوست عزیز من
    دوست من یک مثال عینی بود. مثال های فراوانی در فروم هست. (چون صحت و سقمش در دسترس نیست من به دوست خودم اشاره کردم) در سال 2008 و یا 2009 یادم هست کاربری از دانشگاه رنک زیر 10 پذیرش همراه با فول فاند داشت. الان وقت پیدا کردن پستشو ندارم اما حرفش دقیقا تو گوشمه <<داداش من شرایطم عالی بود، مو لای درزش نمیرفت اما رجکت شدم. دور دبی خط بکشید.>> این جواب ایشون به سوال یکی از دوستان بود که خواسته بودن مثل شما از ایشون تایید بگیرین نه نظرکه چون فاند داره بره دبی حتما ویزا میگیره یا نه.
    سیاست سفارت ها بسیار کند تغییر میکنه. اوباما سیاست دوگانه ای در مورد ایران همیشه داره. از یه طرف میگن دانشجویان ایرانی بیان. از یه طرف هم یک سال کلیرنس طول میکشه. شما هنوز در مرحله اول رفتن به آمریکا هستید نه آخر. (مهمترین مساله ویزا هست نه تافل جی ار ای پذیرش) یک سر به تاپیک بالاترین زمان کلیرنس، تاپیک رجکت در کلیرنس و تجربه گرفتن ویزای دانشجویی برای دومین بار بزنید تا ببنید اوباما چقدر در حرفش صادق هست.

من نظرمو که بر پایه تجربیات سه سال گذشته هست در اختیار دوستان گذاشتم. این مکان، مکان آزادی برای تبادل نظر هست. من حتی با اینکه به پست شما دوست عزیز اعتقاد ندارم اما هیچ وقت به خودم اجازه پاک کردن اون رو نمیدم. چون نظر شمام میتونه درست باشه.

کاربرانی که از من سوال کردند که اگر از دبی وقت نگیریم از کجا بگیریم باید بگم که همیشه عجله کار رو خراب میکنه. نظر شخصی من برای کاربرانی که نمیتونن از آنکارا یا قبرس وقت بگیرن این هست که ترمتون رو دیفر کنید برای ترم بعد با آرامش از سفارت مناسبی وقت بگیرید. همیشه این رو در نظر بگیرید که دیر رفتن بهتر از هرگز نرفتن هست.

اما برای کاربرانی که دارند به دبی میرند من تو پست اولم هم گفتم ما که نگفتیم همه نمیگیرن وقت گفتیم ریسکش بالاست و آرامشی که در آنکارا و قبرس هست متاسفانه نیست.

برای دوست عزیزی که نیت دارند به AA دیگه مراجعه نکنن از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم. انشالا گرفتن ویزاشونو تو نتایج مصاحبه میخونیم و خوشحال میشیم.

در مورد دوست عزیزی که قبول زحمت کردن و بیوگرافی کنسول دبی رو در آوردن بگم که ایشون تازه به این سمت وارد شدن. کنسول قبلی بازنشست شدن. اما افیسر ها تغییر چندانی نداشتن یعنی سیاست قبلی رو دنبال میکنن. (امکان اشتباه هم دارم منم انسان هستم چون رفرنس برای این موضوع ندارم)

در پایان باید بگم که اگر کاربری برای ما دعای خیر کرد و یا شر ما سعی میکنیم که دلگیر نشیم و به کار خودمون ادامه بدیم. شاید بعضیا حرفهای ما به دردشون بخوره.

دوستان از صمیم قلب برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.
    یا حق
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    متاسفانه عده از دوستان توان رویارویی با حقیقت رو ندارند. قبل از اینکه یکی یکی به پست های دوستان جواب بدم یک نکته رو یادآوری کنم. من هیچ سهمی از درآمد سفارت آمریکا در قبرس و یا آنکارا ندارم که بچه ها رو به اونها سوق میدم. من فقط دلم برای همه دوستان میسوزه که زحمت خودشون رو با یکبار رجکت شدن از دست ندن. من از سه سال پیش تمام نتایج مصاحبه رو میخونم. با ایدی amin403 شروع به کار کردم و پس از منع
    دوستان از صمیم قلب برای همتون آرزوی موفقیت میکنم.
    .
    .
    .
    یا حق
    ببينيد دوست عزيز مطمئن باشيد که همه ما به اندازه کافي توان روبرويي با حقيقت رو داريم (اما يک کلاغ چهل کلاغ فرق داره با حقيقت)، من فقط به عنوان انتقاد مي گم که شما و يا دوستان ديگه اي که اعتقاد داريد دبي خيلي بده، دليلتون رو هم بگيد (نمونه هاي ريجکت شده)
    اون هم به صورت کامل. بعد دوستان اينجا خودشون مي تونن تصميم بگيرن که چکار کنن!
    شما که مي فرماييد يکي از دوستان با شرايط فول فاند و پذيرش از يک دانشگاه توپ ريجکت شده، بقيه شرايطش رو نگفتي که، شايد کلي فاميل سيتيزن تو همون ايالت داشته و کلي دلايل ديگه! (من فقط مي گم شرايط دوستان ريجکتي رو کامل بنويسيد بچه ها خودشون قضاوت مي کنن که برن دبي يا نه، اين هم بايد در نظر بگيريم که هر کسي که ريجکت مي شه مي گه شرايط من توپه توپ بود و منو بيخودي ريجکت کردن در حالي که ممکنه...)
    در ضمن از همه سفارت هاي ديگه هم مواردي رو ديديم که با شرايط خيلي خوب (فاند و رنک دانشگاه) ريجکت شدن. (با يه مورد که نميشه نتيجه گيري کلي کرد!!!)

در مورد اباما هم نظر من کاملا بر عکسه، اگر بخواد کمکي به ما بشه فقط در زمينه ي دادن ويزا مي تونه باشه، و گرنه آمريکا که نمي ياد به خاطر دوستي با مردم ايران و کوتاه کردن پروسه کليرنس امنيت ملي خودش رو زير سوال ببره! (گرچه من قبول دارم که بعضي وقت ها کليرنس ما ايراني ها به طور کاملا غير طبيعي طولاني مدت ميشه، يه نمونه اش هم خود شما.)

Junior Member

من از سه سال پیش تمام نتایج مصاحبه رو میخونم. به نظر شما من اینجا به دروغ بگم دبی خیلی خوبه همه برن آیا رسالت خودم رو درست به انجام رسانده ام یا نه؟ در سال 2008 و یا 2009 یادم هست کاربری از دانشگاه رنک زیر 10 پذیرش همراه با فول فاند داشت.
    شما که نتایج مصاحبه هارو خوندی باید فرق نتایج 2009 و 2010 دبی رو با سالای قبلشم بدونی. منم یکی رو میشناسم که از MIT پذیرش داشت ولی از قبرس و آنکارا ریجکت شد، دبی هم نرفت اصلا. پس واقعیت اینه که آنکارا و قبرس بدن؟!

سیاست سفارت ها بسیار کند تغییر میکنه. اوباما سیاست دوگانه ای در مورد ایران همیشه داره. از یه طرف میگن دانشجویان ایرانی بیان. از یه طرف هم یک سال کلیرنس طول میکشه.
    واقعا به نظرتون تفاوتی در سیاست سفارت دبی در این دو سال اخیر ندیدین؟ آخرین نمونش همین پست های دو نفر از بچه هاس که ویزا گرفتن. همین شرایطو در سال 2008 در دوبی نگاه کنید، به بهانه های واهی ریجکت شدن. البته این به این معنی نیست که همه از دبی میگیرن، همون طور که همه از ترکیه یا قبرس نمیگیرن ولی حد اقل میشه گفت که دبی خیلی بهتر شده نه اینکه قابل توصیه کردن نباشه! در ضمن کلیرنس و قبولی در مصاحبه از هم جدان.

من نظرمو که بر پایه تجربیات سه سال گذشته هست در اختیار دوستان گذاشتم. این مکان، مکان آزادی برای تبادل نظر هست. من حتی با اینکه به پست شما دوست عزیز اعتقاد ندارم اما هیچ وقت به خودم اجازه پاک کردن اون رو نمیدم. چون نظر شمام میتونه درست باشه.

همیشه این رو در نظر بگیرید که دیر رفتن بهتر از هرگز نرفتن هست.
    مکان آزاد؟ شما پست منو در همین تاپیک با اخطار تخلف حذف کردید، در مورد این که آیا F2 میتونه از دبی وقت فوری بگیره. در صورتی که این سوال جواب داده نشده بود و جواب شما که "نه نمیتونه" بود در مورد ترکیه صحیح بود و نه دبی. F2 هم میتونه از دبی وقت فوری بگیره. من خودم ایمیل زدم و پرسیدم. اینم جوابش:
    Dear Sir:
    Both of you can request special appointments:
    The applicant must scan and send us the I-20 or DS 2019 . Please mention your preferred date for the interview and provide the following information for the applicant and each dependent.
    1) Passport Number
    2) Full Name
    3) Date of birth
    4) Nationality
    5) Contact number and email
    پس نه تجربه سه ساله درسته نه فضای آزاد فروم.

همیشه این رو در نظر بگیرید که دیر رفتن بهتر از هرگز نرفتن هست.
    (امکان اشتباه هم دارم منم انسان هستم چون رفرنس برای این موضوع ندارم)
    به نظر من اگر رفتن و نرفتن به آمریکا برای کسی مسئله مرگ و زندگی باشه همون نره بهتره، چون این اون ها هستن که به ما احتیاج دارن و چند برابر تسهیلاتی که به ما میدن ازمون استفاده میکنن وگرنه عاشق ما نیستن. حالا اگه بخوان بیخود سر ویزا دادن ماهارو اذیتمون کنن من که شخصا نمیرم. (سربازی هم دارم،پذیرش خیلی خوبی هم دارم).
    لطفا به موضوعاتی که به عنوان یه اصل یه با قطعیت مطرح میکنید رفرنس هم بدین. من که در مورد چیزی اطمینان بالایی نداشته باشم نظر شخصیمو نمیگم چون ممکنه دیگرانو به دردسر بندازه.

موفق باشید

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    طبق اون چيزي که بچه ها مي گن حداقل قبرس اجازه مي ده موقع مصاحبه اسکن I-20 رو ببري و بعد موقع pick-up اصلش رو!
    بله درسته اما ایشون در مورد دبی پرسیده بودن
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط plok نمایش پست ها
    شما که نتایج مصاحبه هارو خوندی باید فرق نتایج 2009 و 2010 دبی رو با سالای قبلشم بدونی. منم یکی رو میشناسم که از MIT پذیرش داشت ولی از قبرس و آنکارا ریجکت شد، دبی هم نرفت اصلا. پس واقعیت اینه که آنکارا و قبرس بدن؟!
    دوست من سلام
    من نتایج رو در زمان به روز بودنش خوندم ولی شما ظاهرا نخوندین چون حتی اگر صفحه اول و دوم دبی 2009 رو نگاه میکردین ما سه مورد مصاحبه و دو مورد رجکتی داشتیم. در هیچ سفارتی صد در صد نمیشه دادن ویزا رو گارانتی کرد. ما سال قبل نظر سنجی بررسی کردیم که چون نرم افزار فروم رو عوض کردیم دیگه دسترسی به اون نیست. میتونین از ادمین سایت جناب بابک خان بپرسین که نتایج رجکتی کجا بیشتر بود.

واقعا به نظرتون تفاوتی در سیاست سفارت دبی در این دو سال اخیر ندیدین؟ آخرین نمونش همین پست های دو نفر از بچه هاس که ویزا گرفتن. همین شرایطو در سال 2008 در دوبی نگاه کنید، به بهانه های واهی ریجکت شدن. البته این به این معنی نیست که همه از دبی میگیرن، همون طور که همه از ترکیه یا قبرس نمیگیرن ولی حد اقل میشه گفت که دبی خیلی بهتر شده نه اینکه قابل توصیه کردن نباشه! در ضمن کلیرنس و قبولی در مصاحبه از هم جدان.
    نه من فرقی نمیبینم چون این شروع داستان هست. (بعد از گذشت دو ماه میشه نظر داد اما شاید اونموقع دیگه دیر باشه. یعنی امتحانش مجانی نیست.) با دو مورد نمیشه قضاوت کرد. به نظر من هیچ فرقی نکرده. حتی اگر بهتر هم شده باشه وقتی سفارتی هست که تو اون آرامش هست چرا دبی. گفتنش خیلی سخته ولی باور کنین اگر مشکل مدرک نداشته باشین و مستر و دکترا باشین آنکارا میگیرین ویزاتونو. اولین بار در تاریخ رجکتی دبی سناریو لاتاری رو بازی کرد. یعنی سال قبل هر کی رو میخواستن رجکت کنن میگفتن شما تو لاتاری شرکت کردین پس میخواین برین آمریکا پس تای ندارین. همه هم که تو لاتاری شرکت کردن. در مورد کلیرنس هم بگم که در نظر سنجی سال قبل ما غیر از سفارت قبرس باقی سفارت ها کلیرنسشون تقریبا میانگین 2 ماه رو داشت. قبرس رو سه ماه بود.

مکان آزاد؟ شما پست منو در همین تاپیک با اخطار تخلف حذف کردید، در مورد این که آیا F2 میتونه از دبی وقت فوری بگیره. در صورتی که این سوال جواب داده نشده بود و جواب شما که "نه نمیتونه" بود در مورد ترکیه صحیح بود و نه دبی. F2 هم میتونه از دبی وقت فوری بگیره. من خودم ایمیل زدم و پرسیدم. اینم جوابش:
    Dear Sir:
    Both of you can request special appointments:
    The applicant must scan and send us the I-20 or DS 2019 . Please mention your preferred date for the interview and provide the following information for the applicant and each dependent.
    1) Passport Number
    2) Full Name
    3) Date of birth
    4) Nationality
    5) Contact number and email
    پس نه تجربه سه ساله درسته نه فضای آزاد فروم.
    پست شما در راستای نقض قوانین حذف شده. شما باید در تاپیک F1 F2 پست بگذارین. مکان آزاد یعنی در چهارچوب قوانین میتونین حرفتونو بزنین. همین مکان آزاد به شما این امکان رو میده که به راحتی از مدیر سایت انتقاد سازنده کنین.

به نظر من اگر رفتن و نرفتن به آمریکا برای کسی مسئله مرگ و زندگی باشه همون نره بهتره، چون این اون ها هستن که به ما احتیاج دارن و چند برابر تسهیلاتی که به ما میدن ازمون استفاده میکنن وگرنه عاشق ما نیستن. حالا اگه بخوان بیخود سر ویزا دادن ماهارو اذیتمون کنن من که شخصا نمیرم. (سربازی هم دارم،پذیرش خیلی خوبی هم دارم).
    مطمئن باشین آمریکا به ما و بالاخص یه شما هیچ نیازی نداره. اگر پیام اوباما رو هم که اینقدر رفرنس میدین خوب گوش کرده باشین میگن دانشجویان بیان در دانشگاههای ما تحصیل کنن. در ما به روی همه باز هست. نه اینکه ما نیازمند شما هستیم. باور کنید سالهاست که از نزدیک در حال بررسی هستم. شاید دوستان به من خرده بگیرن اما ورود ایرانیان فقط به نفع خود ماست. چون حتی تو ترکیه که من زندگی کردم در هر شرایطی بعد از ادامه تحصیل بر میگردن به جامعه خود و به مردم خود خدمت میکنن. به نظر شما چند درصد از ایرانیا بر میگردن ایران؟ به نظر من شما نرین ایران بمونین. اخلاقیات، نحوه برخورد و رفتار شما مناسب ایران و جامعه ایرانی میباشد.

لطفا به موضوعاتی که به عنوان یه اصل یه با قطعیت مطرح میکنید رفرنس هم بدین. من که در مورد چیزی اطمینان بالایی نداشته باشم نظر شخصیمو نمیگم چون ممکنه دیگرانو به دردسر بندازه.
    اگر موضوعی رفرنس داشته باشه حتما. اگر موضوعی رفرنس نداشته باشه با ذکر اینکه این نظر شخصی من هست قضیه رو روشن میکنم.

من از ارسال پست در این رابطه خودداری میکنم. چون بهتر هست وقت و انرژی خود را صرف مسایل مهمتر بکنیم. دوست من امیدوارم شما هم در ارسال های خود دقت کافی رو مبذول داشته باشید و در چهارچوب قوانین حرکت کنید.

موفق باشید.
    یا حق
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)