صفحه 2 از 341 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دوبی در سال ۲۰۰۹

نقل قول نوشته اصلی توسط h نمایش پست ها
    باسلام

کسی میدونه وقتهای فوریه کی باز میشه؟

ممنون
    شما محض اطمينان هر روز و روزي چند بار ( هر چه بيشتر بهتر!) سايتو چك كن.

Junior Member

آقا من الان 4 5 روزه که دارم مرتب سایت دبی رو چک می کنم اما کل وقتهای فوریه و ماههای بعدی بسته هست. من از همون قسمت که نوشته فقط مخصوص ایرانیها و بار کد هم می خواد وارد می شم. آیا مثل ترکیه که دوشنبه اول هر ماه وقت می دن ، دبی هم زمان خاصی وقت ها رو باز می کنه؟
    واسشون ایمیل هم دادم جواب ندادن.

Junior Member

شما مرتب سايتو چك كن. بالاخره باز مي شه. ضمنا اگر وقت ضروري بخواي و زمان زيادي نداشته باشي، معمولا اگه ايميل بزنيد وقت مدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

ممنون. جالبه که امروز چک کردم دیدم چندتا وقت توی فوریه رزرو شده! معلومه که از طریق دیگه ای وقتها پر می شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paydarh نمایش پست ها
    ممنون. جالبه که امروز چک کردم دیدم چندتا وقت توی فوریه رزرو شده! معلومه که از طریق دیگه ای وقتها پر می شه.
    احتمالش هست كه اون زماني كه شما سايتو چك نكرديد ، جاهاي خالي باز شده و به سرعت رزرو شده. به خاطر همين ميگم اگه ميخواي وقت بگيري بايد n دفعه در روز چك كني، البته تا اونجايي كه من مي دونم جمعه و شنبه خبري نيست چون اونجا تعطيله. و لي بازم به حرف من اعتماد نكن و چك كن!! موفق باشيد

Junior Member

سلام دوست عزيز

متاسفانه نميدونم چه روز و چه ساعتي وقت هاي دبي باز ميشن، اما به احتمال زياد (مثل تركيه) اولين دوشنبه هر ماه، وقت هاي ماه بعدي رو باز مي كنن.
    اگه براي ويزاي دانشجويي داري اقدام ميكني، كافيه يه ايميل به dubaivisastudent@state.gov بزني و درخواست وقت فوري كني. معمولا يك هفته اي جواب ميدن. تو subject ايميل بنويس "NIV-Requesting Expedited Appointment" و اطلاعات زير رو به همراه PDF فرم I-20 براشون بفرست.
    ُ
    Full name as it appears on passport:
    Passport number:
    Nationality:
    Preferred interview date:
    Scanned I-20 Form

Preferred interview date ، رو بهتره به فاصله 10 روز از زماني كه ميخواي ايميل بزني، درخواست كني تا وقت كافي براي كارات داشته باشي.
    روزهاي كاري كنسولگري آمريكا در دبي يكشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه است.

حتما اين لينك رو http://dubai.usconsulate.gov/student_visas.html ، با دقت بخون و مداركت رو كامل كن.

موفق باشي.

نقل قول نوشته اصلی توسط farman نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

متاسفانه نميدونم چه روز و چه ساعتي وقت هاي دبي باز ميشن، اما به احتمال زياد (مثل تركيه) اولين دوشنبه هر ماه، وقت هاي ماه بعدي رو باز مي كنن.
    اگه براي ويزاي دانشجويي داري اقدام ميكني، كافيه يه ايميل به dubaivisastudent@state.gov بزني و درخواست وقت فوري كني. معمولا يك هفته اي جواب ميدن. تو subject ايميل بنويس "NIV-Requesting Expedited Appointment" و اطلاعات زير رو به همراه PDF فرم I-20 براشون بفرست.
    ُ
    Full name as it appears on passport:
    Passport number:
    Nationality:
    Preferred interview date:
    Scanned I-20 Form

Preferred interview date ، رو بهتره به فاصله 10 روز از زماني كه ميخواي ايميل بزني، درخواست كني تا وقت كافي براي كارات داشته باشي.
    روزهاي كاري كنسولگري آمريكا در دبي يكشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه است.

حتما اين لينك رو http://dubai.usconsulate.gov/student_visas.html ، با دقت بخون و مداركت رو كامل كن.

موفق باشي.
    سلام
    برای ویزای توریستی (پدر و مادر) هم میشه با ایمیل وقت گرفت یا فقط باید آنلاین وقت گرفت؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366 نمایش پست ها
    سلام
    برای ویزای توریستی (پدر و مادر) هم میشه با ایمیل وقت گرفت یا فقط باید آنلاین وقت گرفت؟
    مرسی
    برای گرفتن وقت فوری شما باید دلیل قانع کننده داشته باشی. من ندیدم کسی برای توریستی وقت فوری گرفته باشه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

سلام
    یک سوال مهم: من برای پدر و مادرم میخواهم وقت سفارت برای ویزای توریستی بگیرم. آیا باید 2 تا وقت بگیرم یا 1 وقت؟
    مرسی

Junior Member

باید 2 تا وقت جدا بگیرید برای 2 نفر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)