صفحه 3 از 341 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : DS 160 کمک فوری

می‌شه بگید از کدوم سفارت با ایمیل وقت گرفتید ؟
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    از دوبی وقت گرفتم، اسکن فرم DS-2019 برای J-1 را فرستادم به آدرس Dubaivisastudent@state.gov و برای مارچ بنا به درخواست خودم وقت گرفتم.
    فرم DS-160 رو که حتما باید پر کنید، تا اونجا که من میدونم این فرم هر سه فرم قبلی رو پوشش میده ولی هنوز تو سایت قید نشده که قبلی ها رو نیارید به هر حال سه فرم قبلی رو هم پر کنید و همراهتون باشه.
    ظاهرا من قبل از بقیه مصاحبه دارم، اگه به نت دسترسی داشتم حتما خبر کارم رو میدم.

Junior Member

ویزای دوبی من نیومده کسی میدونه چطور میتونم وقت سفارتو تغییر بدم؟

Junior Member

use the following link and the click on "change/cancel appointment":
    https://evisaforms.state.gov/default...=DB2&appcode=3
    Or it might be possible to email the consulate and tell them your problem and ask to change your interview date.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science in University of Nebraska at Omaha

سلام آقا خوبی؟ منم ایمیل زدم و بهم وقت سفارت داد. اما ایمیلش حاوی confirmation code نیست اما گفته این ایمیل نشاندهنده confirmation هست. و پرینت بگیر بیار آیا این درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    از دوبی وقت گرفتم، اسکن فرم DS-2019 برای J-1 را فرستادم به آدرس Dubaivisastudent@state.gov و برای مارچ بنا به درخواست خودم وقت گرفتم.
    فرم DS-160 رو که حتما باید پر کنید، تا اونجا که من میدونم این فرم هر سه فرم قبلی رو پوشش میده ولی هنوز تو سایت قید نشده که قبلی ها رو نیارید به هر حال سه فرم قبلی رو هم پر کنید و همراهتون باشه.
    ظاهرا من قبل از بقیه مصاحبه دارم، اگه به نت دسترسی داشتم حتما خبر کارم رو میدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

آیا میشه بدون I20 هم با ایمیل وقت گرفت مثلاً با نامه پذیرش؟ من هنوز I20 دستم نرسیده ولی باید اواخر مارچ وقت بگیرم چون تاریخ شروع کلاسهام 17 می است.

Junior Member

سلام

من از یک آژانس تقاضای وقت سفارت برای خودم و خانمم کردم و هنوز نتونسته قبل از عید وقت بگیره. تو فرم I-20 شروع کلاس ها رو زده اواسط ماه می. آژانس گفتش که وقت می تونسته جدا از هم بگیره برای خودم و همسرم ولی هر دو در یک روز نتونسته بگیره بعدش هم گفتش که معلوم نیست کدوم ما اول میتونه بره!!!!!! در حالی که من تقاضا کننده اصلی هستم.
    نمیدونم الان مگه سفارت امریکا در دوبی اینقدر شلوغه که این ها هم نمیتونن وقت بگیرن؟؟؟؟؟
    یه سوال: اگر بخوام وقت فوری بگیرم فقط به من میدن؟؟؟ اگر اینطوره همسرم باید چه کار بکنه؟؟

متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aisvash نمایش پست ها
    سلام

من از یک آژانس تقاضای وقت سفارت برای خودم و خانمم کردم و هنوز نتونسته قبل از عید وقت بگیره. تو فرم I-20 شروع کلاس ها رو زده اواسط ماه می. آژانس گفتش که وقت می تونسته جدا از هم بگیره برای خودم و همسرم ولی هر دو در یک روز نتونسته بگیره بعدش هم گفتش که معلوم نیست کدوم ما اول میتونه بره!!!!!! در حالی که من تقاضا کننده اصلی هستم.
    نمیدونم الان مگه سفارت امریکا در دوبی اینقدر شلوغه که این ها هم نمیتونن وقت بگیرن؟؟؟؟؟
    یه سوال: اگر بخوام وقت فوری بگیرم فقط به من میدن؟؟؟ اگر اینطوره همسرم باید چه کار بکنه؟؟

متشکر
    من فکر می کنم مشکلی نداره وقت فوری, I-20 دو نفرتون را ایمیل کن بگو برا کی میخوای 2 تا وقتتو. فوٍقش نمیشه دیگه که بعیده.
    در ضمن اژانس هیچ فرقی نداره با اینکه خودت از سایت بگردی.

Junior Member

مرسی از جوابت. دیگه فعلا که پول رو دادم و آنلاین هم وقت ها پره برای ماه مارچ.

یک سوال دیگه: این آژانس امروز زنگ زد گفت برای خانمم 16 مارچ و برای خودم 17 مارچ وقت گرفته و گقت سعی می کنه هر دو رو تو یک روز بندازه. حالا اگر نتونست این کار رو بکنه اشکالی نداره من که تقاضا کننده اصلی هستم (F1) روز دوم برم سفارت؟؟؟؟ آیا نمیگن چرا F-2 روز اول اومده در حالی که F-1 هنوز مصاحبه نشده؟

متشکر

Junior Member

والا من ندیدم F1 F2 جدا برن مصاحبه با فاصله 1 روز شما .
    شما به نطر من اون که به اسم خودته را کنسل کن و یک ایمیل بزن با I-20 خودت و برا اون روز دیگه بگو وقت میخوام. ولی باز منطقی تر اینه که دقیقا شرایطت با دو روز را توضیح بدی به همراه I-20 ها و بگی وقت یک وقت فوری میخوای برای اون روزی که همسرت وقت داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)