صفحه 6 از 341 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    منم همين سوال رو داشتم. دبي به F2 هم وقت اضطراري مي ده؟
    تو سایت دوبی چیزی راجع به اینکه به F2 وقت فوری میدن ننوشته (برعکس ترکیه که به صراحت نوشته). من هم همین مشکل رو دارم. کسی تجربه نداره؟

پیش فرض پاسخ : DS 160 کمک فوری

سلام دوستان
    من شنیدم دبی برای گرفتن ویزای امریکا برای داشنجویان ایرانی جای خوبی نیست و احتمال ریجکت شدن فرد نسبت به جاهای دیگه زیاده. ایا این موضوع صحت داره؟
    ویرایش توسط lemark221 : May 3rd, 2010 در ساعت 12:15 AM

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lemark221 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم دبی برای گرفتن ویزای امریکا برای داشنجویان ایرانی جای خوبی نیست و احتمال ریجکت شدن فرد نسبت به جاهای دیگه زیاده. ایا این موضوع صحت داره؟
    دوست عزیز
    ما هم همینو شنیدیم، میگن بهتره در صورتی‌ که فقط همه شرایطتون از نظر داشتن سفرهای خارجی‌ و فاند و BS کافی‌ و tie محکم و نداشتن فامیل درجه ۱ در US جوره ، بهتره دوبی‌ رو برا مصاحبه انتخاب کنین. ولی موارد عکس هم به کرات دیده شده .
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط lemark221 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مهمترین مساله در گرفتن ویزا از دبی داشتن سفر های خارجی زیاد میباشد. در غیر این صورت توصیه نمیکنم.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

دوستان کسی نمیدونه وقت های دبی کی و چه زمانی باز میشه؟!! ( کاش مثل قبرس در سایت می نوشتن که چه زمانی برای چه تاریخی باز میشه. شایدم من ندیدم)
    بد بختی فکر کنم مجبورم برم سمت دبی چون از قبرس و آنکارا وقت گرفتن غیر ممکن شده (البته اگر انکارا وقت فوری بهم نده)

Smile پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط sarrez1 نمایش پست ها
    دوستان کسی نمیدونه وقت های دبی کی و چه زمانی باز میشه؟!! ( کاش مثل قبرس در سایت می نوشتن که چه زمانی برای چه تاریخی باز میشه. شایدم من ندیدم)
    بد بختی فکر کنم مجبورم برم سمت دبی چون از قبرس و آنکارا وقت گرفتن غیر ممکن شده (البته اگر انکارا وقت فوری بهم نده)
    من دقيقا 2 هفته است دارم چک مي کنم وقت جديد باز نکرده. فکر کنم درشو بستن ديگه رفتن!

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    من دقيقا 2 هفته است دارم چک مي کنم وقت جديد باز نکرده. فکر کنم درشو بستن ديگه رفتن!
    دقیقا من هم دو هفته است دارم چک می کنم. یک آژانس بهم گفته با 70 تومان ( البته چون مثلا یک جورایی آشنا است) برام می تونه بین 13-30 می وقت بگیره. حالا نمی دونم همین طوری خوذم به سهی ام ادامه بدم یا بسپرم به آژانسه؟

من امروز زنگ زدم به سفارت كه كي بالاخره مي خاين وقتارو باز كنين طرف خودشو به گاوي مي زد و مي گفت نمي دونم!!

Junior Member

ای بابا وقتا ی 15 می تا 23 می پر شده که؟؟؟
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negin62 نمایش پست ها
    ای بابا وقتا ی 15 می تا 23 می پر شده که؟؟؟
    سایت رو اشتباه چک کردی. وقتهای اماراتی ها پر شده. ایرانی ها هنوز باز نشده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)