صفحه 7 از 341 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    دقیقا من هم دو هفته است دارم چک می کنم. یک آژانس بهم گفته با 70 تومان ( البته چون مثلا یک جورایی آشنا است) برام می تونه بین 13-30 می وقت بگیره. حالا نمی دونم همین طوری خوذم به سهی ام ادامه بدم یا بسپرم به آژانسه؟
    من فکر مي کنم که خوبي(!) سايت دبي اينه که چون از قبل خبر نمي ده کي وقت ها رو باز مي کنه، احتمال اينکه خودتون بتونيد وقت بگيريد زياده.
    قبرس که از قبل خبر مي ده (به لطف عزيزان آژانسي) در عرض 2-3 ثانيه تمام وقتهاش پر مي شن.
    فکر کنم اگر ساعتي 1 بار سايت دبي رو چک کنيد بالاخره بتونيد وقت بگيريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    من فکر مي کنم که خوبي(!) سايت دبي اينه که چون از قبل خبر نمي ده کي وقت ها رو باز مي کنه، احتمال اينکه خودتون بتونيد وقت بگيريد زياده.
    قبرس که از قبل خبر مي ده (به لطف عزيزان آژانسي) در عرض 2-3 ثانيه تمام وقتهاش پر مي شن.
    فکر کنم اگر ساعتي 1 بار سايت دبي رو چک کنيد بالاخره بتونيد وقت بگيريد.
    شاید از یه نظر خوب باشه ولی آدم نمی تونه برای سفرش برنامه ریزی کنه . من تصمیم گرفتم از آژانس بگیرم. میگه توی سفارت کارگزار دارند و برام میگیره. فکر نکنم آژانس ها از رو سایت وقت بردارند. می ترسم این چند هفته باز نشه یا وقتی باز شه از قبل وقت هاشو آژانس ها گرفته باشند. نظر شما چیه؟

شاید از یه نظر خوب باشه ولی آدم نمی تونه برای سفرش برنامه ریزی کنه . من تصمیم گرفتم از آژانس بگیرم. میگه توی سفارت کارگزار دارند و برام میگیره. فکر نکنم آژانس ها از رو سایت وقت بردارند. می ترسم این چند هفته باز نشه یا وقتی باز شه از قبل وقت هاشو آژانس ها گرفته باشند. نظر شما چیه؟
    دوست عزيز بين شما و آژانس در مورد نحوه وقت گرفتن فرق زيادي وجود نداره (فقط ممکن اونا از نرم افزار استفاده کنن که اون هم فقط و فقط باعث مي شه موقع باز شدن وقت ها سريعتر عمل کنن).
    اين حرفا که ما کارگزار داريم يا سفارت به ما وقت جداگانه مي ده کاملا دروغ و صرفا براي جلب مشتريه!!!!
    چند وقت پيش به يه آژانس زنگ زدم در مورد قبرس، شديدا ادعا مي کرد که من خارج نوبت وقت مي گيرم و اينکه ما با سفارت رابطه داريم و مثل شما براي وقت گرفتن مشکل نداريم. چند وقت بعدش دوباره زنگ زدم گفت (از زير زبونش در رفت که)، وقتهاي قبرس دوشنبه ها باز ميشه!
    اگر به پستي قبلي خودتون هم توجه کنيد، آژانس بهتون گفته که از دبي براتون بين 13-30 May وقت مي گيره. اين زمان ها همون زمان هاي باز نشده تو سايت دبي است! (يعني اين عزيز آژانسي هم منتظر تا وقت رو از سايت بگيره)

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    دوست عزيز بين شما و آژانس در مورد نحوه وقت گرفتن فرق زيادي وجود نداره (فقط ممکن اونا از نرم افزار استفاده کنن که اون هم فقط و فقط باعث مي شه موقع باز شدن وقت ها سريعتر عمل کنن).
    اين حرفا که ما کارگزار داريم يا سفارت به ما وقت جداگانه مي ده کاملا دروغ و صرفا براي جلب مشتريه!!!!
    چند وقت پيش به يه آژانس زنگ زدم در مورد قبرس، شديدا ادعا مي کرد که من خارج نوبت وقت مي گيرم و اينکه ما با سفارت رابطه داريم و مثل شما براي وقت گرفتن مشکل نداريم. چند وقت بعدش دوباره زنگ زدم گفت (از زير زبونش در رفت که)، وقتهاي قبرس دوشنبه ها باز ميشه!
    اگر به پستي قبلي خودتون هم توجه کنيد، آژانس بهتون گفته که از دبي براتون بين 13-30 May وقت مي گيره. اين زمان ها همون زمان هاي باز نشده تو سايت دبي است! (يعني اين عزيز آژانسي هم منتظر تا وقت رو از سايت بگيره)
    من هم مثل شما فکر می کنم اما این آژانس از آشناهای ماست و خیلی هم در شهرمون معروفه می شه گفت بهترین و قدیمی ترین ( اسمش رو نه اینجا نه توی پیام خصوصی نمی دم که فکر نکنید می خوام تبلیغ کنم!!!). امروز که پدرم رفتند پیششون گفته از 20 می به بعد رو می تونه روش کار کنه ولی قول نداده. باز هم گفته که آن لاین نمی گیرند برای همین هم اصلا کد DS160 که پر کردم رو نگرفته فقط اسم و شماره پاسپورت و گفته الان خیلی اوضاع وقت خرابه و معلوم نیست. پدرم می خواسته از همون آژانس تور هم بگیره ولی مسئولش گفته نه چون معلوم نیست که صد در صد بشه. حالا من خودم هم آن لاین چک می کنم ولی اینکه الان نزدیک دو هفته است که باز نشده یک ذره مشکوک نیست؟ چون من جدول زمانبندی افراد مقیم امارت رو که چک می کنم هر روز تقریبا آپ دیت می شه و دوشنبه هم تا 23 رو باز کرد. من که خیلی گیج شدم!!!

سلام دوستان
    من از امریکا پذیرش گرفتم و متاسفانه شرایطم 10 روزه که مشخص شده. توی این ده روز سعی کردم از قبرس وقت بگیرم ولی متاسفانه یه آژانس علی رغم اینکه ازم 100 هزار تومن پول گرفت نتوست برام وقت بگیره و الان نمیدونم چی کار کنم. وقت سفارت قبرس و ترکیه تا آخر جون و جولای پر شده و ظاهرا تنها راه برای به موقع کلیر شدن سفارت امریکا در دبیه که می گن به ریسکش نمی ارزه. من آشنایی چندانی ندارم و این روزا به خاطر این شرایط به شدت استرس دارم و از خواب و خوراک افتادم. آیا کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه. آژانس ها می گن که می شه از ارمنستان و سوریه هم وقت گرفت نظر شما چیه؟ ممنون میشم اگه دوستان یه راهی پیش پای من بذارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط evilpartner نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از امریکا پذیرش گرفتم و متاسفانه شرایطم 10 روزه که مشخص شده. توی این ده روز سعی کردم از قبرس وقت بگیرم ولی متاسفانه یه آژانس علی رغم اینکه ازم 100 هزار تومن پول گرفت نتوست برام وقت بگیره و الان نمیدونم چی کار کنم. وقت سفارت قبرس و ترکیه تا آخر جون و جولای پر شده و ظاهرا تنها راه برای به موقع کلیر شدن سفارت امریکا در دبیه که می گن به ریسکش نمی ارزه. من آشنایی چندانی ندارم و این روزا به خاطر این شرایط به شدت استرس دارم و از خواب و خوراک افتادم. آیا کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه. آژانس ها می گن که می شه از ارمنستان و سوریه هم وقت گرفت نظر شما چیه؟ ممنون میشم اگه دوستان یه راهی پیش پای من بذارن؟
    وقتها تا آخر جون پرشده. هنوز وقتهای جولای قبرس و ترکیه باز نشده.

Junior Member

سلام،
    کسی خبر جدیدی از وقت مصاحبه این سفارت US تو دبی نداره؟
    خسته شدم از بس هر روز می رم چک می کنم تکون نمی خوره!
    اگر کسی باهاشون تماس گرفته بگه و یک خانواده ای رو از نگرانی در بیاره! ):
    … Life is a Journey

Junior Member

من امروز وقت اظطراری گرفتم از دوبی, خیلی سریع و دو روزه بهم وقت دادن واسه 20may . راستش من یادمه که پارسال بچه ها خوب ویزا گرفتن از دوبی و با وجود شرایط فعلی وقت سفاذت من که چاره دیگه ای جز رفتن به دوبی ندارم. دوستان اگه لطف کنن و اگه اطلاعی از آمار امسال دوبی دارن اینجا بگن ممنون میشم.

The timetable is open now! Hurry!

The timetable is open now! Hurry!
    تا 27 May باز کرده تا آژانس ها همشو نگرفتن بريد بگيريد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)