صفحه 8 از 341 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    من فکر مي کنم که خوبي(!) سايت دبي اينه که چون از قبل خبر نمي ده کي وقت ها رو باز مي کنه، احتمال اينکه خودتون بتونيد وقت بگيريد زياده.
    قبرس که از قبل خبر مي ده (به لطف عزيزان آژانسي) در عرض 2-3 ثانيه تمام وقتهاش پر مي شن.
    فکر کنم اگر ساعتي 1 بار سايت دبي رو چک کنيد بالاخره بتونيد وقت بگيريد.
    وقت ها حدودا تو 50 دقيقه تموم شد. اگر دبي مثل قبرس از قبل اطلاع دهي مي کرد مطمئنا تو کمتر از يک دقيقه پر مي شد!

یک اتفاق ناگوار!!! من دیروز همون جا که وقت گرفتم سریع زنگ زدم به آژانسی که دوست بابا بود و قرار بود برام وقت بگیره و گفتم که خودم وقت گرفتم و اونم
    گفت اوکی. امروز حالا یک خانم از آژانس زنگ زده میگه که دیروز ما نتونستیم به دبی خبر بدیم اون ها هم برام تو همون روز وقت گرفتند. و میگه باید پولش بدی و اینها. حالا پولش اونقدر برام مهم نیست ( هر چند که تقصیر خودشون بوده و من هم به این راحتی ها زیر بار نمی رم) اما مشکل اصلی اینجاست که من فکر کنم اگه به اسم یک نفر در یک روز 2 تا وقت باشه دو تاش حذف بشه.نه؟ بعد به خانمه گفتم شما سریع وقت رو کنسل کنید که وقت خودم حذف نشه اونم گفت باشه ولی خبر نداد. بعد که دوباره زنگ زدم میگه مسئول ما میگه مشکلی نیست و کنسل می کنه ولی شما شنبه صبح زنگ بزنید و خبرش رو بگیرید. همش با یکی پای چت بود خانمه و هی می گفت همکارام میگه بهتره شما با وقت ما برید و وقت خودتونو کنسل کنید من هم اصرار دارم که با وقت خودم برم. این طوری خیالم جمع تره. حالا چی کار کنم؟؟؟ می ترسم یک خراب کاری بشه/شده باشه و سفارت وقت خودم رو هم کنسل کنه/کرده باشه!!! ( به نظرتون ای-میل بزنم یا تا شنبه صبر کنم؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    یک اتفاق ناگوار!!! من دیروز همون جا که وقت گرفتم سریع زنگ زدم به آژانسی که دوست بابا بود و قرار بود برام وقت بگیره و گفتم که خودم وقت گرفتم و اونم
    گفت اوکی. امروز حالا یک خانم از آژانس زنگ زده میگه که دیروز ما نتونستیم به دبی خبر بدیم اون ها هم برام تو همون روز وقت گرفتند. و میگه باید پولش بدی و اینها. حالا پولش اونقدر برام مهم نیست ( هر چند که تقصیر خودشون بوده و من هم به این راحتی ها زیر بار نمی رم) اما مشکل اصلی اینجاست که من فکر کنم اگه به اسم یک نفر در یک روز 2 تا وقت باشه دو تاش حذف بشه.نه؟ بعد به خانمه گفتم شما سریع وقت رو کنسل کنید که وقت خودم حذف نشه اونم گفت باشه ولی خبر نداد. بعد که دوباره زنگ زدم میگه مسئول ما میگه مشکلی نیست و کنسل می کنه ولی شما شنبه صبح زنگ بزنید و خبرش رو بگیرید. همش با یکی پای چت بود خانمه و هی می گفت همکارام میگه بهتره شما با وقت ما برید و وقت خودتونو کنسل کنید من هم اصرار دارم که با وقت خودم برم. این طوری خیالم جمع تره. حالا چی کار کنم؟؟؟ می ترسم یک خراب کاری بشه/شده باشه و سفارت وقت خودم رو هم کنسل کنه/کرده باشه!!! ( به نظرتون ای-میل بزنم یا تا شنبه صبر کنم؟؟؟؟
    من در مورد دوبی نمی دونم ولی در مورد قبرس من یه دفعه داشتم برای امتحان یه روز (غیر از سه شنبه) رو می گرفتم. دفعه دوم که اومدم بگیرم گفت یه همچین مشخصاتی وجود داره و نگذاشت که دوبار وقت بگیرم. حالا به نظر من آژانس بلوف می زنه که ازت پول بگیره (البته مطمن نیستم). یه نکته من سعی کردم تو همون روز و همون ساعت دوباره وقت بگیرم که نشد. شاید روز وقت شما و آ‌ژانس متفاوت باشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روزی هست که I20 رو هم به سفارت دوبی و هم به سفارت ترکیه ایمیل کردم و تقاضای وقت فوری برای ۱۷ جون کردم، ،و لی هنوز هیچ جوابی ازشون نگرفتم. معمولا چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟ اصلا با این شیوه میشه وقت گرفت؟ من ترمم از سپتامبر شروع میشه بنظرتون ۱۷ جون زمان خوبی برای مصاحبه هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط victory نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روزی هست که I20 رو هم به سفارت دوبی و هم به سفارت ترکیه ایمیل کردم و تقاضای وقت فوری برای ۱۷ جون کردم، ،و لی هنوز هیچ جوابی ازشون نگرفتم. معمولا چقدر طول میکشه تا جواب بدن؟ اصلا با این شیوه میشه وقت گرفت؟ من ترمم از سپتامبر شروع میشه بنظرتون ۱۷ جون زمان خوبی برای مصاحبه هست؟
    شما که I-20 دستته، چه اصراري داري اينقدر دير بري سفارت. ترکيه رو خبر ندارم اما اگه به دبي ايميل بزني تو همين May هم بهت وقت اضطراري مي ده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    شما که I-20 دستته، چه اصراري داري اينقدر دير بري سفارت. ترکيه رو خبر ندارم اما اگه به دبي ايميل بزني تو همين May هم بهت وقت اضطراري مي ده!
    با تشکر از جوابتون. گفتم تا جون صبر کنم تا نتیجه بقیه دانشگاهها هم بیادو شاید یک دانشگاه دیگه رو انتخاب کردم. حالا به نظرتون جون دیر هست؟

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز

من بعد از خوندن پست های موجود در مورد "گرفتن وقت از دوبی" و همچنین "نتایج مصاحبه دوبی"، به این نتیجه رسیدم که کسی که سفر خارجی قبلی نداشته باشه ممکنه ریجکت بشه یا حداقل ریسکش خیلی بالاست. ولی خوب از طرف دیگه، با توجه به اینکه وقت برای ترکیه و قبرس خیلی سخت گیر میاد، دوبی خوب وقت میده.

در مورد شرایطم هم باید بگم که بد نیست و فول فاند برای پی اچ دی مهندسی صنایع دارم. Job Offer و سابقه کاری نسبتاً خوبی هم تو ایران دارم. حالا به نظر دوستان صاحب نظر، برای دوبی اقدام بکنم؟

در ضمن، در هنگام مصاحبه تو دوبی (یا هر جای دیگه)، خوردن مهر ویزای کانادا تو پاسپورت مزیت حساب میشه یا نه؟ (من برای ویزای دانشجویی از کانادا هم اقدام کرده بودم و ok شده بود). یعنی برای officer جنبه مثبت داره یا نه؟

ممنون و سپاسگذار.

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bbllrn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من بعد از خوندن پست های موجود در مورد "گرفتن وقت از دوبی" و همچنین "نتایج مصاحبه دوبی"، به این نتیجه رسیدم که کسی که سفر خارجی قبلی نداشته باشه ممکنه ریجکت بشه یا حداقل ریسکش خیلی بالاست. ولی خوب از طرف دیگه، با توجه به اینکه وقت برای ترکیه و قبرس خیلی سخت گیر میاد، دوبی خوب وقت میده.
    در مورد شرایطم هم باید بگم که بد نیست و فول فاند برای پی اچ دی مهندسی صنایع دارم. Job Offer و سابقه کاری نسبتاً خوبی هم تو ایران دارم. حالا به نظر دوستان صاحب نظر، برای دوبی اقدام بکنم؟
    در ضمن، در هنگام مصاحبه تو دوبی (یا هر جای دیگه)، خوردن مهر ویزای کانادا تو پاسپورت مزیت حساب میشه یا نه؟ (من برای ویزای دانشجویی از کانادا هم اقدام کرده بودم و ok شده بود). یعنی برای officer جنبه مثبت داره یا نه؟ممنون و سپاسگذار.
    دوست عزیز
    من شخصاً اگه جای شما بودم دوبی‌ رو میذاشتم گزینهٔ آخرم. با اینکه میگین شرایطتون خوب هست که واقعا هم هست. Industrial engineering عمدتاً رشته ی مشکل سازی نیست (گرا چه ۱ مورد نقضش رو همین اواخر دیدیم). سفر خارجی‌ هم که احتمالا دارین که به دوبی‌ فکر کردین. فول فاند هم هستین ولی‌ باید BS ای‌ خوبی‌ هم ببرید.ولی‌ قبلان هم در یکی‌ از تاپیک‌ها گفته بودم شخصاً فکر می‌کنم انقدر در این پروسهٔ پذیرش و ویزای آمریکا ریسک و بد شانسی و ،،، میتونه باشه که شما تاا جایی‌ که می‌تونین باید دیگه احتمالا و ریسکه اضافی بهش اضافه نکنین. از نظر من رفتن به دوبی‌ ریسکش طبق تجربیات قبلی کمی‌ بیشتر هست و برای خود من این ارزش داره که تلاش کنم برای سفارتای دیگه.باز هر جور که خودتون صلاح میدونین اگه کاملا فکر می‌کنین از همه نظر مثلا نداشتن فامیل درجهٔ ۱ در US و tie قوی در ایران و .... همه چی‌ ok هست، دوبی‌ رو انتخاب کنین،چون خیلی از دوستان هم از دوبی‌ نتیجه خوب گرفتن.
    اگر دوستان دیگه صرفاً به خاطر زمان دارن به دوبی‌ فکر می‌کنن من اگه جای شما بودم و ۱ ماه زودتر به دوبی‌ می‌تونستم برم تاا آنکارا یا قبرس،باز هم آنکارا رو انتخاب می‌کردم با وقت فوری و در الویت بعدی قبرسو. به نظر من دیر نتیجگرفتن بهتر از نتیجه نگرفتنه. اگر حتا یکی‌ از شرایطوون هم خطری هست ، دوبی‌ رو انتخاب نکنین.

باز شخصاً فکر می‌کنم ویزای کانادا نکتهٔ مثبتی هست برای مصاحبتون.فقط باید جواب خوب آماده داشته باشین اگه پرسیدند که چرا همون program رو نمیرید .

یه نکته یه دیگه که لازم میدونم بش اشاره کنم اینکه نوشته بودین سابقه کاری خوبی‌ هم دارید رو اصلا به طور کلی‌ جز نکات مثبتتون نذارین. برای من که شخصاً فکر می‌کنم همون سابقه کاری مشکلی‌ ساز شد. با اینکه تحقیقاتی‌، کاملا مرتبط به رشته‌ و در رده شغلی بالا و سازمان هم نمی‌شه گفت دولتی بود ولی‌ تنها چیزی که فکر می‌کنم میتونست باعث بشه کلیرنسم طولانی‌ بشه همین بود، اینه که اکیداً توصیه می‌کنم سوابق کاری رو حتالامکان به طور خلاصه در رزومه‌ای که به سفارت میدید ذکر کنید و اگر هم میتونید ندید بگیرید .نظر شخصی من اینه که اونا نمیخوان تشخیص بدن شما برا اون پست تحصیلی‌ چقدر qualified هستید. اونا میخوان برسی‌ کنن که شما چقدر احتمال داره باتوجه به concern‌هایی‌ که دارن میتونید خطرناک باشید.
    دوباره تاکید می‌کنم اینا همش نظرات شخصی‌ بود و چون دوستان پیام خصوصی زدن که نظر بدم نوشتم.
    پیروز باشید
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Member alibme-1362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط victory نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون. گفتم تا جون صبر کنم تا نتیجه بقیه دانشگاهها هم بیادو شاید یک دانشگاه دیگه رو انتخاب کردم. حالا به نظرتون جون دیر هست؟
    دوست عزیز دیر یا زود بودن فرمول مشخصی نداره که کسی بتونه به شما بگه، کاملا بستگی به Clearance شما داره، اگه قرار باشه دو سه هفته ای بیاد July هم برید مصاحبه دیر نیست اما اگه به هر دلیلی بخواد طول بکشه شاید همین الان هم دیر باشه، خلاصه اینکه خودتونو معطل دیر و زود بودن نکنید، در اولین فرصت و برای بهترین حالت ممکن اقدام کنید، ایشالا که همه چی درست و به موقع پیش میره و کارتون انجام میشه
    آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند . . .

Junior Member

ْسلام به همه
    من براي Computer Science فاند کامل دارم. ولي براي Mandatory Training TA Session بايد اول آگوست آمريکا باشم. در بدترين حالت هم هفت سپتامبر که ترم شروع ميشه. من دومي رو ترجيح مي دم چون هنوز کلي کار دارم قبل رفتن(دفاع و ....). براي وقت ترکيه اقدام کردم ولي براي ژوئن نتونستم وقت بگيرم. به ترکيه براي وقت اورژانسي هم دو بار ميل زدم ولي هنوز جوابي ندادن. راجع به دوبي 4 تا سوال داشتم:
    1. شانس متأهل ها چقدره؟ من 2 ساله ازدواج کردم و همسرم پذيرش نداره.
    2. وقت جدا براي همسرم لازمه؟ (ترکيه تأکيد کرده که وقت جدا لازمه)
    3. BS خوب يعني چقدر؟ من توي I20 نوشته که براي همراه بايد 7000 تا داشته باشي. آيا براي خودم هم لازمه پولي تو حساب داشته باشم؟ چقدر؟ براي سفارتهاي جاهاي مختلف فرق ميکنه؟
    4. وقت اورژانسي دوبي معمولا چند هفته بعد از درخواسته؟ همون جور که گفتم من 7 سپتامبر آمريکا بودن رو ترجيح مي دم بنابراين خيلي مايل نيستم که زود نتيجه ويزام بياد که مجبور شم آگوست برم.
    ممنون
    --امير

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)