صفحه 9 از 341 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3404

موضوع: آرشیو - گرفتن وقت از دبی (سال 2010 تا 2012)

Member atish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصيل مكانيك ـ‌كارشناسي ارشد ـ علم وصنعت ايران

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از دبی برای 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط amirking64 نمایش پست ها
    ْسلام به همه
    من براي Computer Science فاند کامل دارم. ولي براي Mandatory Training TA Session بايد اول آگوست آمريکا باشم. در بدترين حالت هم هفت سپتامبر که ترم شروع ميشه. من دومي رو ترجيح مي دم چون هنوز کلي کار دارم قبل رفتن(دفاع و ....). براي وقت ترکيه اقدام کردم ولي براي ژوئن نتونستم وقت بگيرم. به ترکيه براي وقت اورژانسي هم دو بار ميل زدم ولي هنوز جوابي ندادن. راجع به دوبي 4 تا سوال داشتم:
    1. شانس متأهل ها چقدره؟ من 2 ساله ازدواج کردم و همسرم پذيرش نداره.
    2. وقت جدا براي همسرم لازمه؟ (ترکيه تأکيد کرده که وقت جدا لازمه)
    3. BS خوب يعني چقدر؟ من توي I20 نوشته که براي همراه بايد 7000 تا داشته باشي. آيا براي خودم هم لازمه پولي تو حساب داشته باشم؟ چقدر؟ براي سفارتهاي جاهاي مختلف فرق ميکنه؟
    4. وقت اورژانسي دوبي معمولا چند هفته بعد از درخواسته؟ همون جور که گفتم من 7 سپتامبر آمريکا بودن رو ترجيح مي دم بنابراين خيلي مايل نيستم که زود نتيجه ويزام بياد که مجبور شم آگوست برم.
    ممنون
    --امير

سلام دوست عزيز
    من خودم هم شرايط شما رو دارم و تاپيكهاي دوستان رو خوندم
    با توجه به اينكه تازه وارد اين فروم شديد، من همون تركيه رو به شما پيشنهاد مي كنم به هر حال امسال وضعيت تركيه خيلي عاليه ولي دبي نه زياد جالب نيست!
    گل بکاریم بیا، تا مجال علف هرز فراهم نشود
    بی گل آرایی ذهن، نازنین، نازنین، هرگز آدم،آدم نشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط atish نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من خودم هم شرايط شما رو دارم و تاپيكهاي دوستان رو خوندم
    با توجه به اينكه تازه وارد اين فروم شديد، من همون تركيه رو به شما پيشنهاد مي كنم به هر حال امسال وضعيت تركيه خيلي عاليه ولي دبي نه زياد جالب نيست!
    شما که مي گيد دبي امسال وضعيتش جالب نيست، مي شه لطف کنيد مثال هم بياريد؟
    ما که امسال هر کسي رو ديديم و شنيدم مشکلي نداشته!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط green_34 نمایش پست ها
    شما که مي گيد دبي امسال وضعيتش جالب نيست، مي شه لطف کنيد مثال هم بياريد؟
    ما که امسال هر کسي رو ديديم و شنيدم مشکلي نداشته!
    سلام

من از دوستان عاجزانه میخوام، اگه کسی رو برای 2010 دیدن که برای ویزای دانشجویی با داشتن فاند (بخصوص فول فاند) ریجکت شده، خواهش می کنم، مثال و نمونه بیارن که دل بقیه بالا پایین نره.

حکایت بچه هایی که میگن دوبی بده، شده مثل "من می دونم گالیور"!!! اگه واقعاً به درخواست دانشجویی، بد ویزا میدن که بگین، و گرنه اگه یه عده برای ویزای توریستی و غیره رد شدن، تو رو خدا اینقدر ته دل بقیه رو خالی نکنین. آخه مگه میشه اون آفیسری که اونجا نشسته، مثلاً مسافرت های خارجی یه دانشجو (اونم در مملکت فخیمه ایران) براش از رشته و فول فاند بودن بیشتر مهم باشه؟!

با سپاس

Junior Member

فوری فوری فوری
    دوستان خواهش میکنم یکی کمک کنه ! من یه اشتباه احمقانه کردم
    من برای وقت اضطراری به دوبی ایمیل زدم
    بار اول تاریخ رو as soon as possible زدم بعد احساس کردم که اگه زود بهم وقت بدن نمی تونم خودمو برسونم و بلیط بگیرم
    برا همین دوباره ایمیل زدم و تاریخ 26 MAY رو درخواست کردم
    حالا امروز به هر دو ایمیلم جواب دادن و یه وقت برا 13MAY بهم دادن و یه وقت برای may 26 حالا به نظر تون من چیکار باید کنم؟؟!! چجوری اولی رو باید کنسل کنم! آخه تو سایت سفارت زده که برای کنسل کردن باید Confirmation number داشته باشید!

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

اوشین جان، نگران نباش. سریع یه ای میل بزن و قضیه رو توضیح بده . مساله ای نیست که . در واقع خودشون اشتباه کردن . من به سیستم وقت دهی دوبی وارد نیستم ولی این مورد رو که خودشون وقت دادن نباید مساله ی ناجوری باشه. مشخصه وقتی رو که انلاین نگرفتید ، انلاینم نمی تونید کنسلش کنید.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

سلام oshin عزیز

اگه به سلامتی رفتید دوبی و نتیجه به امید خدا ok شد، لطف کنید و تجربه مصاحبه خودتون رو هم در قسمت نتایج مصاحبه به تفصیل بیان کنید، شامل رشته، مقطع پذیرش، سطح فاند، سفر خارجی و غیره. تا شاید دوستانی که میخوان برای دوبی اقدام کنن، سطح ارزیابی خوبی داشته باشن.

بسیار ممنون از همکاری شما و امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

حتما این کارو میکنم
    فعلا که نگرانم بخاطر دو تا وقت ملاقات اصلا ریجکتم نکنن!
    یه ایمیل زدم ببینم فردا چی جواب میدن!

نقل قول نوشته اصلی توسط oshin نمایش پست ها
    حتما این کارو میکنم
    فعلا که نگرانم بخاطر دو تا وقت ملاقات اصلا ریجکتم نکنن!
    یه ایمیل زدم ببینم فردا چی جواب میدن!
    I am sure it will work out but please share the result !

نقل قول نوشته اصلی توسط Lucid Dreamer نمایش پست ها
    آقا ما آخر نفهمیدیم دبی خوبه یا بد! لطفا یه نفر که واقعا می دونه بگه وضعیت دبی برای کسایی که کامل یا ناقص فاند دارن چطوره؟!
    گیج شدیم تو این فروم به خدا!
    من هم عاجزانه از دوستانی که رفتن سفارت دوبی میخوام نتیجه ی مصاحبه شون رو اینجا بگن، دقت کنید که فقط یه نفر میاد و میگه که امسال دوبی جالب نیست و به این همه پست که ازش دلیل میخوان جواب نمیده، این همه هم ذهنه ما ها رو که میخوایم بریم دوبی به هم میریزه، باز هم خواهش میکنم لطفآ اطلاعات مربوط به دوبی رو مستند و با دلیل ارائه کنید، من همچنان منتظر جواب دوستان هستم، از مدیر هم معذرت میخوام، چون این مطلب مربوط به تاپیک نتیجه مصاحبه هست.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

دوستان لطفا از ارسال پست های استرس زا بپرهیزید. من در این مورد نظر خودم رو میگم. نه بیخودی امید میدم و نه استرس ایجاد میکنم.
    عزیزان من سیاست سفارت های آمریکا معمولا در عرض چند سال زیاد فرقی با هم نمیکنن. من یادمه یک بار با یکی از دوستانی که از دبی سال قبل رجکت شده بود (دانشجویی بی فاند دانشگاه میشیگان رنک 5) به این نتیجه رسیدیم که چون کنسول دبی در ایران جزء اسیران لانه جاسوسی بود، نظر مساعدی نسبت به ویزای ایرانیان نداره. چه دانشجویی و چه ویزای توریستی. دوستانی که وقت مصاحبه از جای دیگیری نگرفتن دقت کنند که آرامش و اطمینان از گرفتن ویزا به اندازه ای که در آنکارا و قبرس هست در دبی نیست. واضح تر بگم شما اگر شرایطتون خوب باشه و مشکلی نداشته باشین به احتمال 90 درصد از آنکارا و قبرس میگیرن اما در مورد دبی این قضیه از سال های قبل درست نبوده. میتونید یک سر بزنید به تجربیات دوستان در دبی در سال 2009 و ببنید که بسیاری از افراد چه دانشجویی و چه غیر دانشجویی ویزا گرفته اند و الان آمریکا هستند و درصدی هم رجکت شده اند.
    جمع بندی نهایی
    اگر شما دوستان حتی برای ماه جولای هم توانستید وقت سفارت از آنکارا یا قبرس بگیرید حتما این دبی رو بیخیال بشید. اما در غیر این صورت چاره ای جز دبی نمیمونه.
    رجکت شدن در ویزا هم پایان کار نیست و میتونید دوباره از آنکارا یا قبرس برای بار دوم اقدام کنید.

پس با آرامش برید سر مصاحبه و بدانید که اگر در مصاحبه با استرس صحبت کنید اگر قرار هم باشه بهتون ویزا بدن دیگه نمیدن.

یا حق
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)