صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 117

موضوع: گرفتن وقت از کشورهای دیگه 2010

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از کشورهای دیگه 2010

تا حالا شنيديد كسي از روسيه اقدام كرده باشه؟ روسيه چطوره؟

روسیه از نظر هزینه تقریبا هم قیمت قبرس میشه. پروازش کمتر از 400 هزار تومانه و ویزاش هم 140000 تومان. فقط هتل هاش و هزینه های ترانسفرش بالاس. اگر وقت اضطراری لازم باشه گزینه ارزونی به نظر مییاد. البته اگر اونها قبول کنن که بری!

من تایلند رو هم تحقیق کردم میگه که همون دبی و آنکارا برید و اینجا نیایید.

Junior Member

كسي از دوستان هست كه از كشورهاي اروپايي اقدام كرده باشه؟ به نظرتون مي‌تونم از كشورهايي مثل اسپانيا يا پرتغال اقدام كنم؟ البته اين رو هم بگم كه قبلا چند ماهي رو تو اين كشورها بوده‌ام و الان هم مي‌تونم توجيه كنم كه براي ديدن فاميل درجه 1 تو اين كشورها رفته‌ام اونجا.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra60 نمایش پست ها
    كسي از دوستان هست كه از كشورهاي اروپايي اقدام كرده باشه؟ به نظرتون مي‌تونم از كشورهايي مثل اسپانيا يا پرتغال اقدام كنم؟ البته اين رو هم بگم كه قبلا چند ماهي رو تو اين كشورها بوده‌ام و الان هم مي‌تونم توجيه كنم كه براي ديدن فاميل درجه 1 تو اين كشورها رفته‌ام اونجا.
    درود، تا اونجایی که من تحقیق کردم و تو سایت سفارتهای گوناگون دیدم... درحالت عادی تو اروپا برای ایرانیها فقط ایتالیا و آلمان میتونند اقدام کنند.... البته این نکته هم مهم هست که برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی هم درصورتی که شما مدت مشخصی را در اونجا بوده باشید بهتون مثل شهروندهای خودشون وقت میدهند ( نه اینکه شهروند باشید)... که این مدت زمان را در سایت سفارتهای اون کشورها نوشته... با سپاس از دوستان اگر کسی اطلاع دقیقتری از این موضوع داره لطفا share کنه... بهروز
    I am back to AA.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، تا اونجایی که من تحقیق کردم و تو سایت سفارتهای گوناگون دیدم... درحالت عادی تو اروپا برای ایرانیها فقط ایتالیا و آلمان میتونند اقدام کنند.... البته این نکته هم مهم هست که برخی از کشورهای آسیایی و اروپایی هم درصورتی که شما مدت مشخصی را در اونجا بوده باشید بهتون مثل شهروندهای خودشون وقت میدهند ( نه اینکه شهروند باشید)... که این مدت زمان را در سایت سفارتهای اون کشورها نوشته... با سپاس از دوستان اگر کسی اطلاع دقیقتری از این موضوع داره لطفا share کنه... بهروز
    ممنون قربان. من زنگ زده بودم سفارت آمريكا تو ليسبون و پرسيده بودم كه مي‌تونم برم اونجا يا نه. گفتند كه مي‌توني بيايي و شلوغ هم نيست و هر وقت بخوايي مي‌توني وقت بگيري. فقط مساله اينه كه نمي‌دونم كار درستي هست يا نه. اگه از دوستان كسي باشه كه كار مشابهي كرده و مي‌تونه اطلاعات بيشتري بده خيلي خوب مي‌شه. چون به هر حال هم هزينه‌هاي سفر مطرحه، هم اينكه اگر ويزا ندند "شايد" سابقه بدي باشه (نمي‌دونم تاثيري داره يا نه، ولي به هر حال بعدا اگر جاي ديگه‌اي بريم آفيسره مي‌پرسه كه چرا دفعه پيش موفق نبودي).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    راجع به اپلای کردن از سفارت آمریکا توی چین کسی تجربه یا اطلاعاتی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra60 نمایش پست ها
    تا جايي كه من ميدونم از يونان هم امكان اقدام وجود دارد. البته كسي رو نميشناسم كه اقدام كرده باشد. فقط ميدونم كه سفارت اجازه ميده

Junior Member

كسي در مورد سوريه چي اطلاعاتي داره؟قبول ميكنن و به ايرانيها خوب ويزا ميدن؟كسي رفته؟

Junior Member Mechanical-eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

پیش فرض گرفتن وقت از سفارت آمریکا در انگلستان

سلام
    آیا میشه به جای قبرس و دبی و جاهای دیگه از سفارت انگلستان استفاده کرد و از طریق این کشور از سفارت آمریکا وقت گرفت؟
    آیا روال گرفتن وقت سفارت آمریکا در انگلستان مثل قبرس هستش؟
    و احتمال ریجکت شدن در این کشور چقدره؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    NO PAIN NO GAIN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)