صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 117

موضوع: گرفتن وقت از کشورهای دیگه 2010

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از کشورهای دیگه 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط shilanasehi نمایش پست ها
    سلام من پذیرش سوئد واسه ترم پیش داشتم ویزا گرفتم و اومدم ودانشگاه نرفتم چون هدفم امریکا بود از اول و پذیرش امریکا واسه این ترم دارم امیدم این بود که برم سفارت امریکا تو المان ولی سفارت امریکا تو المان میگه باید بری همون سوئد کسی می دونه سفارت امریکا توسوئد خوبه یا نه؟ پذیرش مستر بدون فاند دارم.لطفا هر چی میدونید بگید من خیلی نگرانم
    منم می خواهم برم سوئد درخواست بدم ولی هیچ اطلاعی ندارم کارمون انجام میشه یا ارجاع می دن به ترکیه و دوبی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در سایر کشورها در سال ۲۰۱۰

سلام
    1- کسی در مورد گرفتن ویزای F1 از ارمنستان اطلاعی داره؟ (برای افراد غیر مقیم ارمنستان البته) تو سایت سفارت نوشته:
    Applicants not Ordinarily Resident in Armenia
    Applicantsfrom outside this office's consular district may apply for visas. However, youshould be aware that language difficulties and interviewing officers' unfamiliarity with local conditions in other countries may make it moredifficult to demonstrate your qualifications for a visa here than in your homedistrict or at a post designated for your application.
    2- برای اینکه اواسط آگوست امریکا باشم وقت ماه May تو ارمنستان بهتره یا June تو آنکارا یا قبرس؟
    من پذیرش دکتری مستقیم دارم با فاند کامل.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط alisngh نمایش پست ها
    منم می خواهم برم سوئد درخواست بدم ولی هیچ اطلاعی ندارم کارمون انجام میشه یا ارجاع می دن به ترکیه و دوبی.
    دوستان دقت کنید که قبل از رقتن حتما با سفارت مطبوع تماس بگیرید و مطمئن شید. دوست من رفت سفارت سویس بهش گفتن ما اصلا به ایرانی ها ویزای دانشجویی نمیدیم. مهر هم نزدن بیخودی هم وقتش تلف شد هم پولش.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

سلام
    بچه ها کسی میدونه که آیا ما میتونیم از طریق سفارت آمریکا در عربستان وقت بگیریم و واسه ویزا اقدام کنیم؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

can any one help me? I have posted several times no body answered me. I have addmission from california state northridge university and I am going to apply for visa from sweden embessey. is it a good chance or not? I can apply from germany(berlin )too . which one do you suggest?(i have no fund and i have master dmission) i am master student in sweden too and i am going to leav it.

Junior Member

با سلام
    دوستان از اینکه نمی تونم جواب سوالاتو بدم شرمنده ( I am still a beginner) اما قول میدم هر چی یاد گرفتم تو سایت بزارم ....
    من مقالم تو اسپانیا پذیرفته شده و 23 ژوئن ارائه دارم به نظرتون مصاحبه اونجا ریسک داره؟
    اصلام میتونم برای اسپانیا ویزا بگیرم؟
    ممنون

شما اگه ويزاي شينگن بگيريد ديگه راحت ميتونيد بريد از آلمان يا ايتاليا هم اقدام كنيد. اين خوبي رو هم داره كه يك كشور ديگرو هم ديديد. مشكل اصلي گرفتن خود ويزاي شينگن هست كه كشورهاي اروپايي خوب ويزا نميدن. شما حتي اگر از طريق تور هم اقدام كنيد كه به آژانس تعهد بسپاريد و آژانسي كه سفارت اون رو ميشناسه بره خودش مستقيم براي ويزاي شما اقدام كنه باز هم اين امكان وجود داره كه به شما ويزا ندن. شما اگر ميخواهيد بريد اسپانيا و اين كشور بد ويزا ميده (اين رو نميدونم) ميتونيد بريد اول يك كشور ديگه بعد با ويزاي شينگن بريد اسپانيا. موفق باشيد.

من از سفارت سوئد پرسیدم ما رو می پذیرن ولی نمیدونم خوبه یا بد.به نظرتون اسپانسرم پدرمه و همه نامه های بانکی و همه چیز به نام ایشونه به ضررمه؟
    یه چیز دیگه..به نظرتون افیسر پرسید چرا همین سوئد درس نمیخونی و چرا میخوای بری امریکا چی بگم؟
    ویرایش توسط MINERVAra : April 28th, 2010 در ساعت 06:22 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط shilanasehi نمایش پست ها
    یه چیز دیگه..به نظرتون افیسر پرسید چرا همین سوئد درس نمیخونی و چرا میخوای بری امریکا چی بگم؟
    و به نظرم این سوالی که حتما می پرسه مخصوصا اینکه برای همون مقطع تحصیلی می خواهید اقدام کنید ولی نمیدونم چی باید گفت
    نقل قول نوشته اصلی توسط esmali1 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان از اینکه نمی تونم جواب سوالاتو بدم شرمنده ( I am still a beginner) اما قول میدم هر چی یاد گرفتم تو سایت بزارم ....
    من مقالم تو اسپانیا پذیرفته شده و 23 ژوئن ارائه دارم به نظرتون مصاحبه اونجا ریسک داره؟
    اصلام میتونم برای اسپانیا ویزا بگیرم؟
    ممنون
    در مورد سفارت آمریکا تو اسپانیا یکی از اقوام ما که پسرش آمریکاست و می خواست توریستی بره و کلی هم همه جای اروپا رو قبلا گشته بود توی یکی از سفراش از اسپانیا اقدام کرده بود و بهش نداده بودند چون گفته بودند هیچ شناختی رو مدارک ایرانی ندارند و نمی تونند نظر بدند. الان نمی دونم اوضاع همونه یا تغییر کرده
    ویرایش توسط MINERVAra : April 28th, 2010 در ساعت 06:24 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    و به نظرم این سوالی که حتما می پرسه مخصوصا اینکه برای همون مقطع تحصیلی می خواهید اقدام کنید ولی نمیدونم چی باید گفت
    من از EPFL سوییس پذیرش دکترا گرفتم و دو هفته بعد دارم میرم اونجا.از طرفی آمربکا هم پذیرش دارم ولی فاندش هنوز معلوم نیست. چون فرصتی ندارم میخوام برم اروپا برای ویزای آمریکا اقدام کنم.به نظر شما فرانکفورت گزینه مناسبی هست؟ در ضمن منم سوال این دو تا دوستمون رو دارم.اگه آفیسر پرسید چرا همین سوئیس درس نمیخونی و چرا میخوای بری امریکا چی بگم؟ میشه اصلا نگم که اینجا دانشجو هستم و فقط برای ویزا اومدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)