صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: گرفتن وقت از استانبول برای سال 2010

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت از استانبول برای سال 2010

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11958 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکی از دوستام استانبول زندگی میکنه، به نظرتون میتونه واسه وقت گرفتن من مفید باشه؟ (غیر از اینکه اونجا راحتتر میتونه شماره رو بگیره) ؟
    هم شماره گرفتن و موفق شدن در به خطّ آزاد رسیدن از اونجا آسونتره هم اینکه دوستان گفتن که اگه کسی‌ به ترکی‌ مسلّط باشه و زبان ترکی‌ رو انتخاب کنه خیلی سریعتر به اپراتور وصل میشه تا با انتخاب فارسی و انگلیسی‌
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

ApplyAbroad Veteran
    MINERVAra آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samir61 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شماره گرفتن وقت از استانبول طبق متن سایت همان شماره ای است که برای انکارا بایستی شماره گیری کنیم:
    To schedule an appointment for a non-immigrant visa appointment -- or for information about applying for a visa -- please contact the Visa Information Service at +90-212-340-4444. To avoid possible delays to your travel plans, please call as far in advance as possible to schedule your appointment.
    فقط یک سوال برای استانبول هم باید دوشنبه اول ماه تماس بگیریم.
    با این تفاسیر محل انتخابی (آنکارا یا استانبول) بستگی به شانس داره؟
    بله گویا همهٔ برنامهای استانبول و آنکارا با هم انجام میشه در یک روز و به یک سیستم . فقط شانسی نیست که استانبول بشه یا آنکارا. by default به هر کی‌ زنگ بزنه وقت میدن برا آنکارا . مگر اینکه فرد خودش تقاضا کنه که استانبول باشه. و چون تعداد وقتای استانبول خیلی محدوده گویا سریعتر تموم میشه. دوستان دیگه اگه نظر یاد اطلاعات دیگیی‌ هست میشه لطف کنن.
    بگو ازمکافاتهای زیاد/ز اس اوپی ونامۀ اوستاد-بگو چندسی وی زنوساختی/همه توی سطل آشغال انداختی-یکی داستان حماسی سرا/ز اپلای وریجکت وآن ماجرا-ز ویزا بگو،زانهمه دی اچل/که رستم بمانددراو همچو گل-چه فیشها که دربانک پرداختی/برا تافل واصل مدرک که میخواستی-چه ریختی تونزدآفیسرشدی؟/بگوچندروزه کلیرشدی؟-چه ها از تو پرسیداز آنهابگو/ازآی توانی،جاب آفرهابگو-زرفتن بگوهفتۀواپسین-زتهران وراننده تاکسی وفحش/زدربندوآن چیزکثیفای ترش-خلاصه بگوجملگی ماجرا/زچوپان کلاتاکالیفرنیا

Junior Member

سلام
    راجع به ازانس در استانبول که وقت می گیره، ایا می شه خودم اولین دوشنبه می زنگ بزنم اگه نتونستم بعد به اونا بگم؟ برای جون دیر نمی شه؟

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط wall نمایش پست ها
    سلام
    راجع به ازانس در استانبول که وقت می گیره، ایا می شه خودم اولین دوشنبه می زنگ بزنم اگه نتونستم بعد به اونا بگم؟ برای جون دیر نمی شه؟
    شما اولین زمان ممکن وقت بگیرید. جون دیر نیست. من و بسیاری از دوستان جون مصاحبه کردیم. البته درست هست که خودتون وقت بگیرید اما این روزها گرفتن وقت خیلی سخت شده. اینم بگم که سفارت آنکارا رو همه بیشتر میپسندن تا استانبول اما در مقابل من تا حالا نشنیدم کلیرنس کسی تو استانبول خیلی طول بکشه.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط wall نمایش پست ها
    سلام
    سلام،
    به نظر من از اواسط جون به بعد دیگه برای مصاحبه دیره!
    امسال دبی تقریبا به تمام متقاضیان ویزای F حتی کسایی هم که بدون فاند بودن، به راحتی ویزا داده.
    خوبیش هم اینه که با فرستادن کپی I-20 و یا Admission Letter به شما به سرعت وقت فوری میده.
    اگه باز هم نگران ویزا ندادن دبی هستید، یه سر به تاپیک "تجربیات مصاحبه دبی 2010" بزنید تا ببینید دبی امسال چقدر عالیه.

موفق باشید.

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

I have missed the first Monday of this month for calling and getting visa can I call on the second Monday of September?
    I also send email for getting emergency time. what should I do?I have admission for January. guide me please
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123