نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: انتخاب شما با توجه به شرایط فعلی

رأی دهندگان
26. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مهاجرت میکنم یا مهاجرت کردم و راضی هستم

19 73.08%
  • مهاجرت نمیکنم یا شرایطم برای مهاجرت آماده جورنیست

2 7.69%
  • هنوز تصمیم جدی نگرفتم در حال تحقیقم

5 19.23%
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: مهاجرت آری یا خیر ؟ بر سر دوراهی لطفا ایرانیان خارج و داخل مشارکت کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

پیش فرض پاسخ : مهاجرت آری یا خیر ؟ بر سر دوراهی لطفا ایرانیان خارج و داخل مشارکت کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    مهاجرت حتمن نباید از روی مشکلات مبدا باشه. امروز ممکنه یکی از آلمان و ژاپن هم مهاجرت کنه.
    با این حرفهایی که دارین می زنین فک کنم نرین بهتر باشه. فقط شرایط رفتن را برای بچه اتون فراهم کنید چون ممکنه اون ۱۸۰ درجه برخلاف شما فک کنه و اصلن اهمیت نده خانواده اش همراش برن یا نرن.
    شاید یکی مشکل و چالش و محیط نامعلوم را به فضای آشنا ترجیح بده. شاید بچه اتون کلن ریسک پذیر باشه و از محیط تکراری بیزار.

من ار هر روزی که خارج هستم لذت می برم و دوست دارم در صد سال آینده، بیش از چند روز ایران نباشم. اون همون اجبارا چون ویزا تموم میشه و اقامت دائم ندارم.
    همه مشکلاتی هم که خارج داره، به زندگی کردن در وطنم (ولو متولد ژاپن هم بودم) ترجیح میدم.

فک نکنین چون شرایط کشور ایده آل نیست، میگم نمی خوام برگردم. من اگر متولد نیویورک هم بودم می رفتم یه ایالت دور زندگی می کردم. ببینید چارلی چاپلین در انگلستان دفن نشده، اینشتن در آلمان به خاک سپرده نشده. شاید آلمان بگین در زمان اون بد بود، ولی دیگه انگلیس چش بود؟

شما این سوال را جواب بدید: وقتی می رید مسافرت یه استان دیگه، موقع برگشتن چه احساسی دارید؟ آیا فک می کنید کاش میشد همون جا موند یا اینکه از رسیدن به منزل بسیار خوشحال میشید؟

اگر از من بپرسی چقدر برام مهمه که برم ایران، میگم همون اندازه ای که رفتن به بلغارستان یا پرو برام ضرورت داره. شاید برم، ولی واجب نیست. مثل هر جای دیگه است. دیدمش کافیه.

شما پرنس هری را نگاه کنید. نمی خواد شاهزاده باشه. زندگی راحت و معلوم در کاخ را نمی خواد. شاید شما به بچه اتون بگین : سوییچ پژو پرشیا بهت بدیم یا بری ترکیه تو خوابگاه دانشگاه با سه تا هم اتاقی و چهارتا سوسک درس بخونی. بگه می خوام برم...

ویرایش: یک مثال دیگه هم Eugene Smith عکاس آمریکایی هست که رفت ژاپن زندگی کرد و همون جا مرد.

مسئله این نیست که من نخوام برم مسئله اینه که ما اصلا هیچ اخبار درستی از مهاجرت نداریم متاسفانه حرفای ضدونقیض زیاده توی همین تاپیک هم میبینید بعضیا از اینکه رفتن پشیمون شدن و به همین خاطر بود که گفتم دو راهی شده .... موسسه ها هم حرفشون سند نیست چون تا الان به هرکس زنگ که زدم یه حرفی زده

پیش فرض پاسخ : مهاجرت آری یا خیر ؟ بر سر دوراهی لطفا ایرانیان خارج و داخل مشارکت کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    راستش منظورم بیشتر از اختلاف فرهنگ مربوط به تربیت نوجوان ها اونجاست شما تجربه از خودتون یا اطرافیانتون داشتید ؟
    تجربه من اینه که اگر شما مجتبی نواب صفوی باشید، نوه اتون ممکنه الویس پرسلی بشه. بنابراین خیلی روی اینکه بچه همونی بشه که می خواین تمرکز نکنید، مهم نیست کجا بزرگ بشه. آخرش نقشه ها همه بهم می خوره.
    تو فیلم پارازیت (کره ای اسکار گرفت) پسره تو ورزشگاه به باباش می گه من یه نقشه دارم. باباش میگه این آدمها را نگاه کن، تا دیروز نمی دونستن قراره خونه اشون سیل بیاد الان اینجا جمع بشن، باسه چی نقشه می کشی؟

ببین اینجا سیل اومده همه جمع شدن تو استادیوم شلوارشون را انداختن خشک بشه، اون وقت پسره داره راجب تربیت فرزندان نقشه می کشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    مسئله این نیست که من نخوام برم مسئله اینه که ما اصلا هیچ اخبار درستی از مهاجرت نداریم متاسفانه حرفای ضدونقیض زیاده توی همین تاپیک هم میبینید بعضیا از اینکه رفتن پشیمون شدن و به همین خاطر بود که گفتم دو راهی شده .... موسسه ها هم حرفشون سند نیست چون تا الان به هرکس زنگ که زدم یه حرفی زده

مهاجرت بسیار بسیار بسیار سخته. پوست از کله اتون کنده میشه.
    ارزش داره؟ برای من بسیار بسیار بدیهی هست که یه اپسیلون پشیمون نیستم و پوست کله ام هم دو لایه دیگه بکنی پشیمون نمی شم.

موسسات و هندوانه فروش و پرتقال فروش همیشه مهمترین چیز براشون فروش جنس و تخلیه انبار هست. اگه بری مغازه بگی پرینترتون چیپس سرخ می کنه، مسئول فروش خواهد گفت هم چیپس سرخ می کنه و هم باربکیو، بخر پشیمون نمیشی

به نظر من کسی که میگه دو راه وجود داره، همین معلوم می کنه کدوم راه را انتخاب کرده. البته من بین دو راهی موندم وسترن دیجیتال بگیرم یا seagate و واقعا نمی دونم کدومش بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sys_co2 نمایش پست ها
    دیگه صد رحمت به کره شمالی.
    رسما" غارنشین میشیم
    توصیه ام به استارتر محترم اینه که شک به دلشون راه ندن و مسیر خودشون رو برن. به هر حال زندگی در جریانه
    نه تنها در کره شمالی حجاب اجباری نیست، بلکه تیم فوتبال زنانشون رتبه ۱۱ جهان را داره بالاتر از ایتالیا و اسپانیا. کاش من هم بدشانس بودم، کره شمالی به دنیا می اومدم و دلم باسه اونجا تنگ می شد.
    Women's Ranking (fifa.com)
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member

این نظر سنجی چقدر بد تنظیم شده! همه گزینه های ممکن رو نداره، پس گزینه ای که از مهاجرت ناراضی بودن کجاست؟ اولین گزینه در واقع دو تا گزینه مجزاست که یکیشون کردین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    به نظر من کسی که میگه دو راه وجود داره، همین معلوم می کنه کدوم راه را انتخاب کرده
    درود بر شما
    من به شخصه با این فرمایش شما به شدت موافقم.
    البته به هیچ وجه قصدم قضاوت استارتر محترم تاپیک یا کس دیگه ای نیست
    ولی به شدت معتقدم که اگر ادم شک به دلش راه بده ، همه چی خراب میشه.
    صد البته که حرکت کردن با دید سنجیده و آگاهی کامل ، خیلی عقلانیه.
    ولی داشتن روحیه ، یه چیز دیگه اس : )

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)