نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: Embedding Short Videos in Research Papers

پیش فرض Embedding Short Videos in Research Papers

.Greetings dear peers
    Is it possible and are we allowed to insert a GIF or a short YouTube video into an article? Note that if I just put the hyperlink, the animation or short video link may
    .change or expire in the future
    ویرایش توسط Plus_Energy : August 26th, 2021 در ساعت 07:37 PM
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

پیش فرض پاسخ : Embedding Short Videos in Research Papers

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    .Greetings dear peers
    Is it possible and are we allowed to insert a GIF or a short YouTube video into an article? Note that if I just put the hyperlink, the animation or short video link may
    .change or expire in the future

معمولن راه پروفشینالش اینه که بگین توی github همه کدها و داده ها و خب‌ ویدئو را قرار دادم
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    معمولن راه پروفشینالش اینه که بگین توی github همه کدها و داده ها و خب‌ ویدئو را قرار دادم
    ممنونم. لطف کردین.
    منتها برای github چجوری باید ویدیو رو به صورت کد کنم و اینکه در مرحله بعد باید چه کرد؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5

ممنونم. لطف کردین.
    منتها برای github چجوری باید ویدیو رو به صورت کد کنم و اینکه در مرحله بعد باید چه کرد؟ مرسی

github قسمتی داره که چند نفر می تونن روی پروژه کار کنن و تغییرات را discuss کن. در قسمت discuss می تونید ویدئو را از کامپیوتر درگ کنید، آپلود میشه و لینکش نمایش داده میشه.
    بعد از اون لینک می تونید برای نمایش ویدئو در سایر قسمت ها، مثل readme استفاده کنید

یا کلن ویدئو را در یوتوپ آپلود کنید و لینکش را بگذارید تو صفحه اول پروژه github. اگر به هر دلیلی expire شد، لینک را در github عوض می کنید بدون اینکه مقاله نیاز به تصحیح داشته باشه.
    در github می تونید عکس هایی که در مقاله استفاده کردید هم با رزولیشن بالا و رنگی قرار بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    github قسمتی داره که چند نفر می تونن روی پروژه کار کنن و تغییرات را discuss کن. در قسمت discuss می تونید ویدئو را از کامپیوتر درگ کنید، آپلود میشه و لینکش نمایش داده میشه.
    بعد از اون لینک می تونید برای نمایش ویدئو در سایر قسمت ها، مثل readme استفاده کنید

یا کلن ویدئو را در یوتوپ آپلود کنید و لینکش را بگذارید تو صفحه اول پروژه github. اگر به هر دلیلی expire شد، لینک را در github عوض می کنید بدون اینکه مقاله نیاز به تصحیح داشته باشه.
    در github می تونید عکس هایی که در مقاله استفاده کردید هم با رزولیشن بالا و رنگی قرار بدید

ممنونم. از پاسخ و راهنمای شما کمال تشکر را دارم. من ویدیو مورد نظر را در YouTube قرار دادم. در مرحله بعد در قسمت project github. آیا نبایستی در قسمت Discussions قرار می دادم و اینکه برای استفاده در مقاله باید چه لینکی را refer داد؟ با تشکر

ممنونم. از پاسخ و راهنمای شما کمال تشکر را دارم. من ویدیو مورد نظر را در YouTube قرار دادم. در مرحله بعد در قسمت project github. آیا نبایستی در قسمت Discussions قرار می دادم و اینکه برای استفاده در مقاله باید چه لینکی را refer داد؟ با تشکر
    در گیتهاب، بالا سمت راست کنار آواتارت، علامت مثبت هست. بزن new repository بعد انتخاب کن که readme داشته باشه
    readme که اومد، آیکون مداد را بزن و بعد لینک ویدئو را قرار بده، یا ویدئو را از کامپیوتر درگ کن آپلود بشه.
    در مقاله لینک ریپازیتوری را بزار

ممنونم. مرسی.
    منتها، این لینک ای که github در مقاله embed می شود، منقضی نمی شود؟ به نظر می رسد بهترین روش است در مقایسه با قرار دادن لینک از Youtube و Google Drive. مرسی

ممنونم. مرسی.
    منتها، این لینک ای که github در مقاله embed می شود، منقضی نمی شود؟ به نظر می رسد بهترین روش است در مقایسه با قرار دادن لینک از Youtube و Google Drive. مرسی

هر جور راحتی، من تا حالا ندیدم کسی تو مقاله لینک یوتوب بگذاره.
    آدم کلمه یوتوب را که میبینه، انتظار دیدن گربه یا مِسی داره

خیر، لینک گیتهاب هرگز منقضی نمیشه.

اتفاقا من با گوگل میونه خوبی ندارم، چون هر بار کشورت عوض میشه، می خواد به سیم کارتی که عمرش را داده به شما، اس ام اس بفرسته.
    گوگل عنقدر امنه که هیچ وقت قبول نمی کنه شما خودت هستی. از گوگل بسیار بدم می آد به خاطر امنیت افراطیش
    اتفاقا چندین جیمیل و اکانت یوتوب دارم که دیگه نمی تونم واردشون بشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)