نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: بعنوان همراه چکار مفیدی بکنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

Lightbulb بعنوان همراه چکار مفیدی بکنم؟

سلام به همگی

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

بنده کلی از مطالب سایت و نوشته های شما عزیزان رو خوندم و مطالعه کردم و یه سری اطلاعات کسب کردم.
    اما
    یه پرسش خیلی بزرگ و مهم برام پیش اومد ، که شرح میدم خدمتتون

خانم ِ بنده تصمیم گرفتن که در مقطع دکترا ، فاند بگیرند در کشور کانادا یا آلمان برای روانشناسی یا مشاوره / که خب قصه اش مفصله و در حوصله ی تاپیک احتمالا نگنجه و در همین حد فکر میکنم کافی باشه برای توضیح اش.
    و
    بنده هم قراره به عنوان همراه ، با ویزای پیوست ، با ایشون معاجرت کنم. هر چند که فعلا در ابتدای این تصمیم هستیم.
    اما سوال بنده ،

بعنوان همراه چکار مفیدی بکنم؟

تمرکز فعلی بنده روی کار کردن و ذخیره ی هزینه برای مهاجرت هست.
    سطح زبانم تقریبا" 0 هست.در حد پاس کردن یه زبان عمومی در دانشگاه.

اما خب به شخصه ادمی نیستم که بخوام فقط به صورت همراه با ایشون برم ، و منفعل باشم. دوست دارم وقتی که رفتیم خارج از ایرن ، کسب و کار خودمو داشته باشم و یا به هر دلیل بتونم کار هایی بکنم که درامد زایی کرده باشم

برای این مسیر ،
    داشتن چه مهارت هایی ، چه مدرک هایی ، چه چیز هایی میتونه به من کمک کنه ؟ دوره ای ، حرفه ای ، چیزی / که تا مدتی که همسرم داره پروسه ی اپلای رو طی میکنه ، منم یه سری کار مفید کرده باشم و موقعی که میخوام به عنوان پیوست برم با ایشون ، اصطلاحا" دست پُر باشم ؟

ببخشید طولانی شد ، خواستم یه شماتیک کلی از ماجرا رو عرض کرده باشم.
    پیشاپیش، ممنونم از صرف وقت و حوصله ی شما

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : بعنوان همراه چکار مفیدی بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sys_co2 نمایش پست ها
    سلام به همگی

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

بنده کلی از مطالب سایت و نوشته های شما عزیزان رو خوندم و مطالعه کردم و یه سری اطلاعات کسب کردم.
    اما
    یه پرسش خیلی بزرگ و مهم برام پیش اومد ، که شرح میدم خدمتتون

خانم ِ بنده تصمیم گرفتن که در مقطع دکترا ، فاند بگیرند در کشور کانادا یا آلمان برای روانشناسی یا مشاوره / که خب قصه اش مفصله و در حوصله ی تاپیک احتمالا نگنجه و در همین حد فکر میکنم کافی باشه برای توضیح اش.
    و
    بنده هم قراره به عنوان همراه ، با ویزای پیوست ، با ایشون معاجرت کنم. هر چند که فعلا در ابتدای این تصمیم هستیم.
    اما سوال بنده ،

بعنوان همراه چکار مفیدی بکنم؟

تمرکز فعلی بنده روی کار کردن و ذخیره ی هزینه برای مهاجرت هست.
    سطح زبانم تقریبا" 0 هست.در حد پاس کردن یه زبان عمومی در دانشگاه.

اما خب به شخصه ادمی نیستم که بخوام فقط به صورت همراه با ایشون برم ، و منفعل باشم. دوست دارم وقتی که رفتیم خارج از ایرن ، کسب و کار خودمو داشته باشم و یا به هر دلیل بتونم کار هایی بکنم که درامد زایی کرده باشم

برای این مسیر ،
    داشتن چه مهارت هایی ، چه مدرک هایی ، چه چیز هایی میتونه به من کمک کنه ؟ دوره ای ، حرفه ای ، چیزی / که تا مدتی که همسرم داره پروسه ی اپلای رو طی میکنه ، منم یه سری کار مفید کرده باشم و موقعی که میخوام به عنوان پیوست برم با ایشون ، اصطلاحا" دست پُر باشم ؟

ببخشید طولانی شد ، خواستم یه شماتیک کلی از ماجرا رو عرض کرده باشم.
    پیشاپیش، ممنونم از صرف وقت و حوصله ی شما
    در کانادا بعنوان همراه میتونید ویزای کار اوپن بگیرید و تمام وقت کار کنید. آلمان را نمیدونم. زبان قوی مهمترین پارامتر است بنابراین هر چه میتوانید روی مکالمه و خواندن و نوشتن کار کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در کانادا بعنوان همراه میتونید ویزای کار اوپن بگیرید و تمام وقت کار کنید. آلمان را نمیدونم. زبان قوی مهمترین پارامتر است بنابراین هر چه میتوانید روی مکالمه و خواندن و نوشتن کار کنید
    ممنونم

به نظرتون چطوری میتونم کسب کار خودمو داشته باشم تو کانادا ؟
    در حال حاضر در ایران فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی دارم.و در حوزه تعمیرات تجهیزات الکترونیکی مثل ایفون تصویری و رسیور و گیرنده دیجیتال و.و.و.. فعال هستم
    Never give Up

بهترین کار گوش دادن ب حرف های طرف مقابل هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sys_co2 نمایش پست ها
    ممنونم

به نظرتون چطوری میتونم کسب کار خودمو داشته باشم تو کانادا ؟
    در حال حاضر در ایران فروشگاه لوازم برقی و الکتریکی دارم.و در حوزه تعمیرات تجهیزات الکترونیکی مثل ایفون تصویری و رسیور و گیرنده دیجیتال و.و.و.. فعال هستم
    کانادا رو نمیدونم.
    اما تو سوئد ویزایی که میدن کار میشه کرد. اکثرا دلیوری غذا کار میکنن. یا با موتورهایی شبیه موتور گازی. یا ماشین دارن و با ماشین .و این تعمیرات خیلی خوبه. مخصوصا اگه گوشی بتونین تعمیر کنین. تو فیسبوک میتونین اگهی بزارین. یا برین ریتیل یا فروشگاه های الکترونیک اونا معمولا یه بخش تعمیر دارن. یا فروشگاه های کوچیک الکترونیکی.
    گروه های مربوط تو دانشگاه رو پیدا کنین عضو بشین و اگهی کنین. تو سوئد یه فروشگاهی هست به اسم elgiganten . من دوره اموزشی شو سالها قبل رفتم. ۴ روز دوره بیشتر نبود. چیزایی که یاد دادن این بود چطور تلویزیون و لوازم رو حمل کنی. چون راه پله میخوره یه دستگاه حمل داره. و اینکه به در و دیوار صدمه نزنیم. بعد چطور نصب کنیم. روشن کنیم. دستگاه دیجیتال تلویزیونو چطور نصب کنیم و تنظیماتشو درست کنیم. یه چیزای خیلی پیش پا افتاده که تعجب میکنه ادم. اما شرط استخدام بود. بعد تنظیمات مودم بود. چون این دستگاه دیجیتال به مودم اینترنت وصل میشد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)