صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: وضعیت برای ارتباط با جنس مخالف در خارج از ایران چطور هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

پیش فرض پاسخ : وضعیت برای ارتباط با جنس مخالف در خارج از ایران چطور هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    واقعاً، یعنی من جزو ۴ درصد برگزیده بودم. خیار می کردم هر کی منو لایک کزده، هر بزی را لایک می کنه. یعنی من تو فینال بودم، ۴ تیم برتر؟
    می گن اعتماد به نفس داشته باش، فک می کردم دارن مسخره ام می کنن.
    آخه سلام می کنی، در جا بلاک میشی. یا مثلن اولین پیغام یه نقاشی فرستادم، طرف گفته برو گم شو، تازه پروفایلشم گفته به هنر علاقه منده.
    راستشو بخوای ، شما برای من هم اینشکلی پیام بفرستی ، بلاکت میکنم چون نوع شروعت اصلا جذاب نیست
    باید منتظر یه اتفاق خوب ، در یه شرابط خوب باشی . مثل چیزی که انگاری "قسمت" شده. همینطور شرقی طور
    Never give Up

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    این فقط محدود به دیتینگ نیست، این فرهنگ "کالای یک بار مصرف" که تا یه چیزی خراب میشه میندازن دور و یه نو میگیرن به آدم ها هم حالا رسیده. اپلیکیشن های دوست یابی هم دیگه میخ آخر تابوت بود که این موضوع رو به صورت نمایی تقویت کرد. نفر بعدی فقط یک swipe از شما دورتره، پس چه کاریه که بخوای هر drama ای که پارتنرت بهت میده تحمل کنی، یه اپ بریز توی گوشیت و یه پارتنرت دیگه پیدا کن. توی این اپلیکیشن ها هم باز خانم ها از برتری برخوردارند. به راحتی در روز ممکنه شما 50 تا 100 match پیدا کنی (اگر در یه شهر شلوغ باشی) و این حس توجه طلبی زن ها رو هم ارضا می کنه
    من چند وقتیه دارم به این فکر می کنم.
    اینکه چه موقع اعتیاد به فضای مجازی کمتر خواهد شد.

ببینید، فروش موبایل در سالهای اخیر رشد نکرده. دیگه همه دارن، اونهایی که سنشون بیشتر بوده و فکر می کردند لازم ندارن، گرفتن و از قافله عقب نموندن. اونهایی که لازم داشتن و گرون بود، الان دیگه همه دارن، بنابراین فروش دیگه رشد نکرده:

نمودار، سال را نشون نداده، این لینک ، سال مشخص هست: • Smartphone sales worldwide | Statista
    نمیشه گفت تقصیر کروناست، از ۲۰۱۵ رشد خیلی کند شده.
    دیگه اینکه کیفیت دوربین مثل گذشته ها، این طور نیست که موبایل الان از سه سال پیش خیلی بهتر باشه.

حس توجه طلبی که گفتید.
    چون دوربین ها الان دیگه تقریبا بهتر نمی شن، اون علاقه مندی به سلفی گرفتن کم میشه. قبلن موبایلت می تونست عکس خیلی بهتری از موبایل قبلیت بگیره. ولی دیگه این جذابیت کالای جدید وجود نداره.
    بنابراین سلفی که امروز می گیری، نمی تونه بهترین سلفی عمرت باشه. و بعدش هم دوربینی که خیلی بهتر باشه، نمی آد.

من فک کنم دوران ماه عسل تکنولوژی تموم شده و در سالین پیش رو، این اعتیاد کمتر خواهد شد.
    نمی خوام پستم را خیلی طولانی کنم، راجب ابعاد دیگه اش هم فکر کردم. نظر شما چیه
    facebook metaverse هم با شکست دردناکی روبرو خواهد شد.

برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

چه بحث جذاب و عالی ای داشتید دوستان. کلی استفاده کردیم. لطفاْ این بحث رو ادامه بدید تا بیشتر استفاده کنیم.
    مخصوصاْ بررسی این موضوع که ازدواج تو آمریکا چطور هست. چرا فقط اپ ها رو میگید؟ مثلا ازدواج با همکلاسی های نیتیو و ... چطور میتونه باشه؟ من خودم اصلا به این اپ ها اعتقادی ندارم. این اپ ها بیشتر برای ادمای تنوع طلب به کارشون میاد نه برای ایرانی جماعت مثل ما. اگه وارد این اپ ها بشیم احتمال سواستفاده زیاد هست چون نگاه اونا به ما مثل نگاه ما میمونه به بعضی از کشورای همسایه (متاسفانه) و نگاه بیشتر ابزاری هست و گذراندن وقت نه رابطه طولانی مدت و هدفمند.
    پس به نظرم اگه موقعیت اش پیش اومد بهتره که face to face اشنا بشیم و ادامه بدیم تا اینکه از روی اپ با ادم های تنوع طلب ارتباط برقرار کنیم. مطمئنم که توی این اپ ها اکثرا چند بار dating داشتن هر کدوم اکثراُ و این خودش برای ما ایرانی ها سمی محسوب میشه. ما ایرانی ها فرهنگ خودمون رو داریم و مثلا میگیم فردی که من باهاش ارتباط برقرار میکنم فقط رو من تمرکز کنه و ارتباط جنسی نداشته باشه و توی این اپ ها این چیزا فراوان هست.
    من یکی خیلی از بحث استفاده کردم و ممنون میشم این بحث رو ادامه بدید تا بیشتر در این موارد اطلاعات کسب کنیم از دوستانی که تجربه دارن یا اطلاعات دارن.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    چه بحث جذاب و عالی ای داشتید دوستان. کلی استفاده کردیم. لطفاْ این بحث رو ادامه بدید تا بیشتر استفاده کنیم.
    مخصوصاْ بررسی این موضوع که ازدواج تو آمریکا چطور هست. چرا فقط اپ ها رو میگید؟ مثلا ازدواج با همکلاسی های نیتیو و ... چطور میتونه باشه؟ من خودم اصلا به این اپ ها اعتقادی ندارم. این اپ ها بیشتر برای ادمای تنوع طلب به کارشون میاد نه برای ایرانی جماعت مثل ما. اگه وارد این اپ ها بشیم احتمال سواستفاده زیاد هست چون نگاه اونا به ما مثل نگاه ما میمونه به بعضی از کشورای همسایه (متاسفانه) و نگاه بیشتر ابزاری هست و گذراندن وقت نه رابطه طولانی مدت و هدفمند.
    پس به نظرم اگه موقعیت اش پیش اومد بهتره که face to face اشنا بشیم و ادامه بدیم تا اینکه از روی اپ با ادم های تنوع طلب ارتباط برقرار کنیم. مطمئنم که توی این اپ ها اکثرا چند بار dating داشتن هر کدوم اکثراُ و این خودش برای ما ایرانی ها سمی محسوب میشه. ما ایرانی ها فرهنگ خودمون رو داریم و مثلا میگیم فردی که من باهاش ارتباط برقرار میکنم فقط رو من تمرکز کنه و ارتباط جنسی نداشته باشه و توی این اپ ها این چیزا فراوان هست.
    من یکی خیلی از بحث استفاده کردم و ممنون میشم این بحث رو ادامه بدید تا بیشتر در این موارد اطلاعات کسب کنیم از دوستانی که تجربه دارن یا اطلاعات دارن.
    عزیزم،
    وقتی اونی که باید پیدا بشه، بشه، میشه.
    خیلی ها از اپ استفاده نمیکنن. من فقط دو نفر رو میشناسم که با یک اپ با هم اشنا شدن و از رو بدبختی و تنهایی با هم ازدواج کردن و الانم دارن طلاق میگیرن.
    اگه سوالت اینه که ایا امکان اشنایی هست؟ بله. خیلی زیاد. و خسته میکنه تو رو این قضیه چون بلاخره یک عالمه ادم دنبال اشنا شدن با دخترا میگردن که بتونن زندگی بسازن.
    من بعد ازدواجم برام پیشنهاد دوستی پیدا میشد ومیشه. کاریش نمیشه کرد متاسفانه.
    نگران این چیزها نباش. اگه منظورت این هست که اگه بیای خارج مثل یک ادم عادی میتونی با بقیه روابط خوب بسازی، بله. چرا که نه. اصلا مهم نیست کی هستی و از کجا میای. وقتی سیستمت باهاشون جور دربیاد پابرهنه میان.
    ولی این فقط یک بعد مهاجرت هست. یک بعد از ده ها میلیون بعد. به بقیه ش هم باید فکر کرد.
    خواستی به من مسج بزن اگه سوالی داشتی.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    چرا فقط اپ ها رو میگید؟ مثلا ازدواج با همکلاسی های نیتیو و ... چطور میتونه باشه؟ من خودم اصلا به این اپ ها اعتقادی ندارم. این اپ ها بیشتر برای ادمای تنوع طلب به کارشون میاد نه برای ایرانی جماعت مثل ما. اگه وارد این اپ ها بشیم احتمال سواستفاده زیاد هست چون نگاه اونا به ما مثل نگاه ما میمونه به بعضی از کشورای همسایه (متاسفانه) و نگاه بیشتر ابزاری هست و گذراندن وقت نه رابطه طولانی مدت و هدفمند.
    من آمریکا را نمی دونم. تو کشورهایی که بودم، مردم به طرز شدیدی روی اینکه با هموطنشون ازدواج کنند اعتقاد دارند. بنابراین دوستی با همکلاسی نیتیو و ملاقات های رودر رو، معمولن میشه همون دوستی که هیچ وقت تبدیل به ازدواج نمی شه. با نیتیو دوست میشی، بدون اپ، آخرش میره عاشق نیتیو میشه و حتی زحمت اینکه به تو خبر بده به تو خیانت کرده هم به خودش نمی ده. چه بسا همین جور هم تو را دوست خودش نگه داره تا بالاخره خودت بفهمی چه بلایی سرت اومده.

به نظر من، اینکه میگن نباید با خارجی ازدواج کرد، مثل این هست که سرتاپای زنان را بپوشانند تا غریبه نگاه نکنه. منظورم اینه که طرز فکری که با ازدواج بین المللی مخالفه، مث طرز فکر حجاب می مونه. زور گفتن و تصمیم گرفتن به بهانه محافظت یا مثلن تفاوت فرهنگی. غیرت بد هست، چه با حجاب supplement بشه چه نشه. درسته خارجی ها کلمه ای برای غیرت ندارند، ولی همین که میگن ما با ایرانی ازدواج نمی کنیم، هموطن خودمون را دوست داریم، این هم غیرت هست.

امیدوارم تجربه خوش آیندتری در انتظار شما باشه. اگر احیانا بد شد، لااقل توصیف من شما را آماده کنه برای ضربه....

اگر از اول بگی قصدت ازدواجه، میگه اوههه چقدر عجولی، با دوستی شروع کنیم (و به خاطر اینکه هدف را گفتی، ولت می کنه و از دوستی هم خبری نیست)
    اگر نگی از اول، friendzone میشی تا ابد

اگر تنها موندید، خیلی ناراحت نشید. این تنهایی ماله همه دنیاست. تقصیر موبایله. مال مهاجرها نیست فقط. رامی مالک و جکی چان هم از تنهایی گفتن. مایکل جکسون هم هیچ دوستی نداشت (تو leaving neverland بارها بیان شده). چارلی چاپلین هم گفت تو کتابش: همه من را می شناسن، من هیش کسی را ندارم. با کی شامپاین بوخورم؟
    این ویدئو را ببینید جواد خیابانی داره گزارش میده، همه تنها هستن. مخصوص خارجی بودن نیست:
    https://youtu.be/80P6_eJ9daY?t=68
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)