نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
چه بحث جذاب و عالی ای داشتید دوستان. کلی استفاده کردیم. لطفاْ این بحث رو ادامه بدید تا بیشتر استفاده کنیم.
مخصوصاْ بررسی این موضوع که ازدواج تو آمریکا چطور هست. چرا فقط اپ ها رو میگید؟ مثلا ازدواج با همکلاسی های نیتیو و ... چطور میتونه باشه؟ من خودم اصلا به این اپ ها اعتقادی ندارم. این اپ ها بیشتر برای ادمای تنوع طلب به کارشون میاد نه برای ایرانی جماعت مثل ما. اگه وارد این اپ ها بشیم احتمال سواستفاده زیاد هست چون نگاه اونا به ما مثل نگاه ما میمونه به بعضی از کشورای همسایه (متاسفانه) و نگاه بیشتر ابزاری هست و گذراندن وقت نه رابطه طولانی مدت و هدفمند.
پس به نظرم اگه موقعیت اش پیش اومد بهتره که face to face اشنا بشیم و ادامه بدیم تا اینکه از روی اپ با ادم های تنوع طلب ارتباط برقرار کنیم. مطمئنم که توی این اپ ها اکثرا چند بار dating داشتن هر کدوم اکثراُ و این خودش برای ما ایرانی ها سمی محسوب میشه. ما ایرانی ها فرهنگ خودمون رو داریم و مثلا میگیم فردی که من باهاش ارتباط برقرار میکنم فقط رو من تمرکز کنه و ارتباط جنسی نداشته باشه و توی این اپ ها این چیزا فراوان هست.
من یکی خیلی از بحث استفاده کردم و ممنون میشم این بحث رو ادامه بدید تا بیشتر در این موارد اطلاعات کسب کنیم از دوستانی که تجربه دارن یا اطلاعات دارن.
عزیزم،
وقتی اونی که باید پیدا بشه، بشه، میشه.
خیلی ها از اپ استفاده نمیکنن. من فقط دو نفر رو میشناسم که با یک اپ با هم اشنا شدن و از رو بدبختی و تنهایی با هم ازدواج کردن و الانم دارن طلاق میگیرن.
اگه سوالت اینه که ایا امکان اشنایی هست؟ بله. خیلی زیاد. و خسته میکنه تو رو این قضیه چون بلاخره یک عالمه ادم دنبال اشنا شدن با دخترا میگردن که بتونن زندگی بسازن.
من بعد ازدواجم برام پیشنهاد دوستی پیدا میشد ومیشه. کاریش نمیشه کرد متاسفانه.
نگران این چیزها نباش. اگه منظورت این هست که اگه بیای خارج مثل یک ادم عادی میتونی با بقیه روابط خوب بسازی، بله. چرا که نه. اصلا مهم نیست کی هستی و از کجا میای. وقتی سیستمت باهاشون جور دربیاد پابرهنه میان.
ولی این فقط یک بعد مهاجرت هست. یک بعد از ده ها میلیون بعد. به بقیه ش هم باید فکر کرد.
خواستی به من مسج بزن اگه سوالی داشتی.