نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سریعترین راه مهاجرت در سال ۲۰۲۲ - صرفا تجربیات شخصی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

Exclamation سریعترین راه مهاجرت در سال ۲۰۲۲ - صرفا تجربیات شخصی

سلام به همگی

من ارشد هستم آیلتس ۶ ونیم دارم ۸ سال سابقه کار دارم و فرزند ۱۰ ساله دارم (فقط ۲ نفریم)

واقعیتش رو بخواهید دیگه توان درس خوندن رو ندارم مخصوصا که فهمیدم دوره دکترای کانادا خیلی سختگیرانه است البته اگر تنها راه باشه دیگه ناچارا چاره ای ندارم فقط سوال اینکه میتونم وسطش انصراف بدم ؟ اخراج نمیشم از کشور؟

موسسات هم که هرکدوم یه حرفی میزنه آدم گیج میشه

شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید ؟ راهی که تا تابستون به نتیجه برسیم و قبل از شروع شدن مدارس بتونم فرزندم رو ثبت نام کرده باشم

لطفا تجربیات شخصیتون رو مطرح بفرمایید حتی اگر از موسسه یا وکیلی راضی نبودید مشخصاتش رو بگید تا بقیه در دام اون آدم نیفتند

متشکرم از راهنماییتون
    #مهاجرت به کانادا

پیش فرض پاسخ : سریعترین راه مهاجرت در سال ۲۰۲۲ - صرفا تجربیات شخصی

دوستان، پاسخ تاپیک رو ندادین؟ سریعترین راه مهاجرتی به کانادا چیست؟ مرسی
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام به همگی

من ارشد هستم آیلتس ۶ ونیم دارم ۸ سال سابقه کار دارم و فرزند ۱۰ ساله دارم (فقط ۲ نفریم)

واقعیتش رو بخواهید دیگه توان درس خوندن رو ندارم مخصوصا که فهمیدم دوره دکترای کانادا خیلی سختگیرانه است البته اگر تنها راه باشه دیگه ناچارا چاره ای ندارم فقط سوال اینکه میتونم وسطش انصراف بدم ؟ اخراج نمیشم از کشور؟

شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید ؟ راهی که تا تابستون به نتیجه برسیم و قبل از شروع شدن مدارس بتونم فرزندم رو ثبت نام کرده باشم

لطفا تجربیات شخصیتون رو مطرح بفرمایید حتی اگر از موسسه یا وکیلی راضی نبودید مشخصاتش رو بگید تا بقیه در دام اون آدم نیفتند

متشکرم از راهنماییتون
    #مهاجرت به کانادا
    سراغ وکیل نرید. اینو به هرکی گفتم خندید و گفت چون تو بدبخت و فقیر بودی وخودت اینترنت رو میگشتنی قرار نیست بقیه مثل تو زندگی کنن.
    من از اروپا کانادا و امریکا و بقیه جاها ویزا گرفتم و به جرات میگم هیچی گویاتر از اینترنت نیست.
    تا میتونید بخونید.
    فکر کنم سریعترین راه همون مهاجرت به روش اسکیلدوورکر هست.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

رشته و دانشگاه

ویزای تحصیلی برای کسی هست که واقعا علاقه داره ساعتها بشینه رو اون موضوع کار کنه.
    حتی وقتی اون علاقه رو داری باز هم حواشی تو رو سعی میکنه از پا دربیاره.
    حیف وقتتون هست که تلف کاری کنید که دوست ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    ویزای تحصیلی برای کسی هست که واقعا علاقه داره ساعتها بشینه رو اون موضوع کار کنه.
    حتی وقتی اون علاقه رو داری باز هم حواشی تو رو سعی میکنه از پا دربیاره.
    حیف وقتتون هست که تلف کاری کنید که دوست ندارید.
    جسارتا با بند بند گفته‌هاتون مخالفم

به هیچ عنوان ویزای تحصیلی برای کسی نیست که واقعا علاقه داره
    من تعداد زیادی می‌شناسم که تا همین سال پیش با ویزای تحصیل ارشد و دکتری رفتن
    همون اول کار انصراف دادن و یه کالج یه مدرک خسته گرفتن و رفتن سرکار

یا خیلی‌ها هستن که میرن یه دانشگاه معمولی یا حتی خفن یه مدرک معمولی می‌گیرن تا بتونن بمونن بدون اینکه ذره‌ای به موضوع تحقیق علاقه‌ای داشته باشن

اینکه اینقدر کمال گرا باشیم که «واقعا علاقه نداری» و برای یه مدرک باید «ساعت‌هااا بشینه رو اون موضوع کار کنه» به نظرم رویکرد غلطیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

سراغ وکیل نرید. اینو به هرکی گفتم خندید و گفت چون تو بدبخت و فقیر بودی وخودت اینترنت رو میگشتنی قرار نیست بقیه مثل تو زندگی کنن.
    من از اروپا کانادا و امریکا و بقیه جاها ویزا گرفتم و به جرات میگم هیچی گویاتر از اینترنت نیست.
    تا میتونید بخونید.
    فکر کنم سریعترین راه همون مهاجرت به روش اسکیلدوورکر هست.

اینکه میگید وکیل گزینه مناسبی نیست کاملا حرف درستیه وکیل تحت هیچ شرایطی توانایی مشاوره و کار درست نداره و تنها حالتی که وکیل خوب جواب میده اینه که پول داشته باشی سرمایه گذاری بخواد کاری کنه که همونم باز خودش آدم می‌تونه

جسارتا از سر کنکجاوی می‌پرسم
    شما که ویزای آمریکا و کانادا و اروپا رو همزمان گرفتین؟
    بعد اروپا یعنی کدوم کشور اروپا؟
    چه روشی به شما همزمان ویزای هر دو کشور و یه قاره -که احتمالا منظور شما شنگن هست- رو داده؟
    احیانا ویزای شما توریستی نبوده؟

اینکه میگید

من یاد

من با سی سال سابقه خلبانی میگم فلان
    میوفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام به همگی

متشکرم از راهنماییتون
    #مهاجرت به کانادا
    روش هست منتها به نظرم باید بگردید تا پیدا کنید

تحصیلی خیلی شکل‌های مختلفی داره و بستگی به کشور شما داره
    شما می‌تونید جای مدرک طولانی مدت و دکتر برید یه ارشد مجدد بگیرید یا دوره‌های یک یا دو ساله شرکت کنید که کوتاه‌تر هستند.

این روش رو راستش نمی‌دونم چقدر شدنیه ولی شاید بتونید حتی فرزندتون رو بفرستید برای تحصیل و خودتون به عنوان و قیم فرزند باهاش برید.

سعی کنید روی این موضوع تحقیق کنید.

کشور هم خیلی مهمه. الان متقاضی برای کاناد زیاد شده و به نظرم میشه گفت که فرآیندهاش خیلی سخت شده. شاید اگه کشورهای دیگه که خیلی متقاضی ندارن رو انتخاب کنید شانس شما خیلی بیشتر بشه.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط iwta نمایش پست ها
    جسارتا با بند بند گفته‌هاتون مخالفم

به هیچ عنوان ویزای تحصیلی برای کسی نیست که واقعا علاقه داره
    من تعداد زیادی می‌شناسم که تا همین سال پیش با ویزای تحصیل ارشد و دکتری رفتن
    همون اول کار انصراف دادن و یه کالج یه مدرک خسته گرفتن و رفتن سرکار

یا خیلی‌ها هستن که میرن یه دانشگاه معمولی یا حتی خفن یه مدرک معمولی می‌گیرن تا بتونن بمونن بدون اینکه ذره‌ای به موضوع تحقیق علاقه‌ای داشته باشن

اینکه اینقدر کمال گرا باشیم که «واقعا علاقه نداری» و برای یه مدرک باید «ساعت‌هااا بشینه رو اون موضوع کار کنه» به نظرم رویکرد غلطیه
    I mean,
    اگه قصدتون فرار هست، بله چرا ک نه. بذارید حرف شما رو گوش کنن. شما در این زمینه بهشون کمک میکنید. ولی اگه واقعا از سر علاقه هست، من اون حرفها رو زدم.
    چون دیدم ادمهایی که اومدن درس بخونن و گرفتار شدن. خسته شدن. بین ایرانیا خیلی دیدم. ولی اگه قراره بیاد اینجا و فوری بپیچونه (که به نظر میرسه شما راه و چاه رو خیلی خوب بلدید و میتونید بهش کمک کنید)، بله به نظرم بهتره حرف شما رو گوش کنه.
    good luck.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

I mean,
    اگه قصدتون فرار هست، بله چرا ک نه. بذارید حرف شما رو گوش کنن. شما در این زمینه بهشون کمک میکنید. ولی اگه واقعا از سر علاقه هست، من اون حرفها رو زدم.
    چون دیدم ادمهایی که اومدن درس بخونن و گرفتار شدن. خسته شدن. بین ایرانیا خیلی دیدم. ولی اگه قراره بیاد اینجا و فوری بپیچونه (که به نظر میرسه شما راه و چاه رو خیلی خوب بلدید و میتونید بهش کمک کنید)، بله به نظرم بهتره حرف شما رو گوش کنه.
    good luck.
    متاسفانه من راهکار دقیقی ندارم که بدم ولی مطمئنم که اگه کسی بگرده بلاخره می‌تونه راه مناسبی پیدا کنه و برای همه هم راه هست و از همه مهم‌تر قرار نیست مسیر همه شبیه به هم باشه

اینکه شما با جامعه‌ای که خودتون دیدی حکم قطعی میدید به نظرم هم غلطه هم گمراه کننده.
    جامعه‌ای که شما دیدید محدود به اطراف خودتون بوده و تجربه شما و کسایی که شما دیدید
    نباید اینقدر محکم حکم بدید
    راستی چندتا سوال هم جاموند

شما ویزای آمریکا و کانادا و اروپا رو همزمان گرفتین؟
    بعد اروپا یعنی کدوم کشور اروپا؟
    چه روشی به شما همزمان ویزای هر دو کشور و یه قاره -که احتمالا منظور شما شنگن هست- رو داده؟
    احیانا ویزای شما توریستی نبوده؟

Junior Member

به نظرم سریعترین راه مهاجرت start up هستش که زیر یک ماهه گویا البته منم شنیدم
    بچه ها کسی اخیرا سابمیت کرده ؟ من برام اسک ۷ سوال اومده خیلی استرس دارم نشونه خوبیه یا بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)