نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: مشاوره با اعضای مجرب اپلای

پیش فرض مشاوره با اعضای مجرب اپلای

با سلام و احترام
    با توجه و به لطف حضور افراد با مجرب در مورد اپلای و مهاجرت سایت AA، از اینکه بتوان از نعمت حضور آنها جهت مشاوره در مورد آینده تحصیلی،شغلی و مهاجرتی استفاده و بهره برد، خرسند و سپاسگزار خواهیم بود.
    با تشکر فراوان
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

پیش فرض پاسخ : مشاوره با اعضای مجرب اپلای

اولین پست رو، خودم می گذارم. شرایط من چنین است که ارشد رو تربیت مدرس، برق خوانده و امریه را در دانشگاه تهران گذرانده ام. اکنون در شرکتی مشغول به کار هستم. از آنجایی که حقوق بسیار ناچیزی دارد، می خواستم در مورد آینده کاری و زندگی خود با شما مشورت افراد خبره و مجرب مشورت نمایم. شما آیا پیشنهاد مهاجرت می دهید؟ اینجا ازدواج کنم و یا بعد از مهاجرت؟ مهاجرت کاری کنم و یا تحصیلی(PhD)؟ دکتری خواندن به صلاح است؟ چون تا اتمام آن به 40 سالگی خواهم رسید. (33 سالم هست)
    ممنون می شوم از نقطه نظرات ارزشمند شما.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    اولین پست رو، خودم می گذارم. شرایط من چنین است که ارشد رو تربیت مدرس، برق خوانده و امریه را در دانشگاه تهران گذرانده ام. اکنون در شرکتی مشغول به کار هستم. از آنجایی که حقوق بسیار ناچیزی دارد، می خواستم در مورد آینده کاری و زندگی خود با شما مشورت افراد خبره و مجرب مشورت نمایم. شما آیا پیشنهاد مهاجرت می دهید؟ اینجا ازدواج کنم و یا بعد از مهاجرت؟ مهاجرت کاری کنم و یا تحصیلی(PhD)؟ دکتری خواندن به صلاح است؟ چون تا اتمام آن به 40 سالگی خواهم رسید. (33 سالم هست)
    ممنون می شوم از نقطه نظرات ارزشمند شما.
    من نمیدونم که جزء افراد مجرب محسوب میشم یا نه.
    به سن و سال خیلی ربط نداره.
    البته سنتون که بره بالا و مخصوصا تجربه تون، استانداردهاتون عوض میشه.
    این روزها همه دارن از دانشگاه مخصوصا از قسمت ساینس فرار میکنن. منظورم علوم فیزیکی و زیستی و طبیعی هست.
    چون ادمهای اینکامپتنت هستن. چون ساینس اکادمیا به هیچ دردی نمیخوره.
    اگه به صحبتهای اقا پیتر مک کالا گوش کنید میبینید که میگه ادمهای توی اکادمیا دوست دارن کمک کنن ولی اینکامپتنت هستن،
    ایشون حرف دل همه ما رو میزنه.
    منم میگم.
    دقیقا همینه.
    اکادمیا کند هست، و سر یک نفر رو با صد تا چیز گرم میکنن که اون بالاها پول بزنن.
    تو کشورهایی مثل ایران و امریکا ان بیشتر به چشم میخوره.
    مسیله بعدی
    دلیل شما برای مهاجرت چی هست؟
    به چه دلیل میخواید اینکارو بکنید که حتی میتونید تعیین کنید که ازدواج کنید و بیاید یا مجردی؟

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    من نمیدونم که جزء افراد مجرب محسوب میشم یا نه.
    به سن و سال خیلی ربط نداره.
    البته سنتون که بره بالا و مخصوصا تجربه تون، استانداردهاتون عوض میشه.
    این روزها همه دارن از دانشگاه مخصوصا از قسمت ساینس فرار میکنن. منظورم علوم فیزیکی و زیستی و طبیعی هست.
    چون ادمهای اینکامپتنت هستن. چون ساینس اکادمیا به هیچ دردی نمیخوره.
    اگه به صحبتهای اقا پیتر مک کالا گوش کنید میبینید که میگه ادمهای توی اکادمیا دوست دارن کمک کنن ولی اینکامپتنت هستن،
    ایشون حرف دل همه ما رو میزنه.
    منم میگم.
    دقیقا همینه.
    اکادمیا کند هست، و سر یک نفر رو با صد تا چیز گرم میکنن که اون بالاها پول بزنن.
    تو کشورهایی مثل ایران و امریکا ان بیشتر به چشم میخوره.
    مسیله بعدی
    دلیل شما برای مهاجرت چی هست؟
    به چه دلیل میخواید اینکارو بکنید که حتی میتونید تعیین کنید که ازدواج کنید و بیاید یا مجردی؟
    سلام. دلیل اش درآمد خیلی خیلی پایین نسب به زحمت و درس هایی که شبانه روز تلاش کشیدم و خواندم. (یک جور بی عدالتی). کیفیت پایین سطح زندگی. ولی باید به احتمال زیاد یک زندگی تشکیل بدم بعد برم چون تا اونور بخوام این کار رو انجام بدهم تا 40 سالگی هم نمی توانم...

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام. دلیل اش درآمد خیلی خیلی پایین نسب به زحمت و درس هایی که شبانه روز تلاش کشیدم و خواندم. (یک جور بی عدالتی). کیفیت پایین سطح زندگی. ولی باید به احتمال زیاد یک زندگی تشکیل بدم بعد برم چون تا اونور بخوام این کار رو انجام بدهم تا 40 سالگی هم نمی توانم...
    دوست گلم امیدوارم از من ناراحت نشید.
    مخصوصا این ماهها، دیگه اصلا ربطی نداره شما چقدر درس خوندید.
    من ایران رو نمیدونم. ایران خیلی به هم ریخته و عجیب هست.
    بعضی از همکلاسیا و اقوام من با لیسانس روانشناسی به عنوان حسابدار تو بیمارستانا و بانک ها کار میکردن و حقوق با کلی سود و... میگرفتن.
    بنفیت به فارسی چی میشه؟
    بیمه های خوب داشتن.
    ولی میدیدی حسابدارها بیکار بودن.
    خود منم بیکار و بدبخت و علاف بودم در مواردی یا ازین کارهای بی ربط به رشته م داشتم (تو فرم کارگر روزمزد بودن).
    یه وقتاییم کار پیدا میشد و میگفتن همین که ما حقوق بهتون میدیم حتی اگه کم هست هم خدا رو شکر کنید.
    یادمه همین ها که کار داشتن و پیام نور خونده بودن، ما رو چقدر مسخره میکردن. میگفتن دانشگاه سراسری ادمهاش عقل ندارن.
    بعدا با همون پارتی که رفته بودن سر کار با همون پارتی اخراج شدن و گشنه موندن.
    ولی امریکا، مخصوصا ایالت های کاسبش مثل کالیفرنیا و واشنگتن، اون هم جاهایی که مهاجر اومده و نه همه جا، اونجا فرق داره. دنبال کارن. توی تزلا فرقی نداره تو های اسکول خوندی یا نه. تو مایکروسافت یک لیسانس هم اضافیه.
    طرف دنبال انجام شدن کارشه، که هم کمپانی ای که براش مهمه تو کارش موفق بشه مثل معلمی که ارزو داره شاگرداش خوب یاد بگیرن درسو، هم میخواد ورشکسته نشه.
    برای همین خیلی به مدرک ربطی نداره. به نظر من درستشم همینه.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

من قراردادم با شرکتی در ایران به اتمام رسیده و در حال حاضر در آستانه 35 سالگی هستم. به نظر شما برای موفقیت در زندگی ام چه کاری باید انجام دهم؟
    1-چگونه می شود به کانادا مهاجرت کنم برای کار؟
    2-به آمریکا چطور برای دکتری؟ آیا به صلاح است با توجه به سن ام؟ ممنونم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

با سلام

با توجه به اینکه مشاوه ها نباید به صورت کلی باشد، این عنوان خلاف رویه فروم که پرسیدن سوالات بصورت جزئی و مشخص است بوده و بسته شد. بزودی حذف میگردد.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)