نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: گرفتن Discount و quote از editor و Journal

پیش فرض گرفتن Discount و quote از editor و Journal

با سلام
    مجله ای گفته که ۵۰ درصد تخفیف گذاشته برای سابمیت مقاله (Open Access) است. چگونه می شود ۱۰۰ درصد تخفیف گرفت (به اصطلاح مدت کوت) گرفت؟ و درخواست داد که اوکی بشه حتما؟ ممنون
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن Discount و quote از editor و Journal

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام
    مجله ای گفته که ۵۰ درصد تخفیف گذاشته برای سابمیت مقاله (Open Access) است. چگونه می شود ۱۰۰ درصد تخفیف گرفت (به اصطلاح مدت کوت) گرفت؟ و درخواست داد که اوکی بشه حتما؟ ممنون
    اول اینکه توجه داشته باشید که بعضی از مجلات مفت هم مقاله چاپ کنن باز خوب نیست. مجله صرف نظر از اینکه پولی هست یا نیست باید اعتبار قابل قبولی داشته باشه. مثلا آی اس آی باشه و ایمپکت فکتور داشته باشه. گرفتن تخقیف 100درصد از ی مجله معتبر پولی آسون نیست. به عنوان اولین تریک، من پیشنهاد میکنم بگین ما بخاطر تحریم ها نمیتونیم پولی انتقال بدیم. بنابراین لطف کنین تخفیف 100% بدین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    اول اینکه توجه داشته باشید که بعضی از مجلات مفت هم مقاله چاپ کنن باز خوب نیست. مجله صرف نظر از اینکه پولی هست یا نیست باید اعتبار قابل قبولی داشته باشه. مثلا آی اس آی باشه و ایمپکت فکتور داشته باشه. گرفتن تخقیف 100درصد از ی مجله معتبر پولی آسون نیست. به عنوان اولین تریک، من پیشنهاد میکنم بگین ما بخاطر تحریم ها نمیتونیم پولی انتقال بدیم. بنابراین لطف کنین تخفیف 100% بدین
    Thank you very much for your kind message. I am sorry that I am failed
    in applying the full discount for you. Hope you can kindly understand.

Hope you all the best and have a nice day.

Kind regards,
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5

برای Journal Energies MDPI آیا کسی از دوستان APC Waiver سراغ داره که بشود Apply کرد؟ متشکرم.
    برای سابمیت مقاله برای این ژورنال 2200 CHF مورد نیاز است، آیا راهی برای Waive کردن آن هست؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)