صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: پرداخت Application Fee بدون Cerdit card

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee بدون Cerdit card

نقل قول نوشته اصلی توسط neoanderson نمایش پست ها
    سلام
    من میخام برای یک دانشگاه المان هزینه application fee را واریز کنم 50 دلاره .
    میتونم از این کارت های هدیه (gift card) بخرم . مثلا 500 دلارشو بعد برای هر داشنگاهی که خواستم واریز کنم
    صزافی ها اخه برای انتقال پول تو مقدار من خیلی پول میگیرن و از خود 50 دلار هم بیشتر میشه و ابدا نمیصرفه
    میشه راهنمایی کنید
    اگر دانشگاه هاي مورد نظر شما، امكان پرداخت با كارتهاي اعتباري(نظير مستر و ويزا) را فراهم كرده اند و مبالغ زير 500 دلار است، مسلما تهيه گيفت كارت به روش پرداخت بانكي ارجحيت دارد. هم سهل تر است و هم كارمزد خيلي كمتري دارد.

دوستان برای پرداخت به دانشگاههایی که کارت اعتباری قبول نمی کنن، می تونن از طریق Western Union و یا Bank Transfer انتقال بدن به حسابی که دانشگاه اعلام کرده و نیازی نیست که حتما شخصا در اون کشور این کارو انجام بده.

سوالی بود در خدمتم
    ویرایش توسط میلاد : October 2nd, 2012 در ساعت 01:39 PM دلیل: حذف امضا

Junior Member

دوستان من نه اوونطرف اشنا دارم و نه ویزا کارت ...!! سریعترین و کم هزینه ترین راه برای پرداختهای زیر 100 یورو چیه الان؟؟ برای پرداخت application fee و اینجور کارا میخام...

شنیده بودم بعضی شرکتها هستن که حودشون کارت اعتباری یا ویزا دارن...کسی توی اصفهان یا تهران میشناسه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zamen_host نمایش پست ها
    دوستان برای پرداخت به دانشگاههایی که کارت اعتباری قبول نمی کنن، می تونن از طریق Western Union و یا Bank Transfer انتقال بدن به حسابی که دانشگاه اعلام کرده و نیازی نیست که حتما شخصا در اون کشور این کارو انجام بده.

سوالی بود در خدمتم
    با توجه به رنج شهریه ها معمولا وسترن یونیون به صرفه تر درمیاد چون هم سرعتش بالاتره و هم کارمزدش بسته با مبلغی داره که میخواهید انتقال بدید. اما اگه مبلغ بره بالای 2000 دلار حواله بانکی یا همون bank transfer بهترین و ارزون ترین راه

Junior Member

سلام.
    بابت مهاجرت به دانمارک مبلغ ۱۰۲۰۰ کرون یا همون ۱۴۱۰ به حساب اداره کار دانمارک وا یز کنیم. با توجه به تحریمها و مبلغ تقریبا کم، صرافیها حواله نمیکنن. یکی از دوستام بهخاطر همین موضوع مصاحبه رو لغو کرد. منم مرداد مصاحبه دارم و واقعا نمیدونم چکار کنم. اصلا هم دوست ندارم مصاحبمو لغو کنم. لطفا راهنماییم کنید.

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط zamen_host نمایش پست ها

سوالی بود در خدمتم
    سلام با تشکر میتونید یه کم در مورد western union و یا bank transferبهم تو ضیح بدید؟ یا حداقل بگید از کجا اطلاعات بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط merdax نمایش پست ها
    خوب چرا با این آدما کار نمیکنین که پولو باید به حساب ایرانشون بریزین و اونا براتون توی آمریکا یا اروپا کار انتقال مبلغتونو انجام بدن؟ فقط یه درصدی روی هر دلار میگیرن!
    خب مثلا کجا؟ میشه معرفی کنید؟
    به هرکسی که نمیشه اعتماد کرد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryamlpln نمایش پست ها
    خب مثلا کجا؟ میشه معرفی کنید؟
    به هرکسی که نمیشه اعتماد کرد!
    دوست عزیز توی همین سایت به قسمت خدمات شرکتها مراجعه کنید نظرات کاربران رو بخونید و شرکتی که به نظرتون مطمئن تره انتخاب کنید...

Junior Member

سلام. تهیه مانی اردر و واریز وجه در کانادا انجام میشود

Junior Member

دوستان عزیز،
    برای گرفتن وقت سفارت آمریکا در ارمنستان همه مراحل پر کردن فرم را رفتم الان رسیدم به پرداخت ۱۶۰ دلار. نمیدونم چه جوری باید پرداخت کنم.
    هیچ اطلاعاتی‌ ندارم ممنون میشم که کمک کنید.
    اگر کارت اعتباری از بانک پارسیان بگیرم قابل قبوله؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)