صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: پرداخت Application Fee بدون Cerdit card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرداخت Application Fee بدون Cerdit card

سلام دوستان من برای یه دانشگاه آلمانی اپلی کردم ولی هزینه ی اپلیکیشن فی 50 یورو هست که متاسفانه کارت اعتباری قبول نمیکنن من هم نه آشنایی خارج از کشور دارم نه چیزی به تهران پی منت زنگ زدم گفتن هزینه اش برا شما 100 یورو میشه که واقعا خیلی زیاده ! کسی راه ارزون تری سراغ نداره ؟

پیغام خصوصی رو چک بفرمایید لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninj72 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای یه دانشگاه آلمانی اپلی کردم ولی هزینه ی اپلیکیشن فی 50 یورو هست که متاسفانه کارت اعتباری قبول نمیکنن من هم نه آشنایی خارج از کشور دارم نه چیزی به تهران پی منت زنگ زدم گفتن هزینه اش برا شما 100 یورو میشه که واقعا خیلی زیاده ! کسی راه ارزون تری سراغ نداره ؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستان
    ببخشید من به یک مشکل خوردم... الان این مبلغ 100 دلار را من باید به چه حسابی بریزم؟؟؟ فقط گفته:
    Ontario Universities’ Application Centre (OUAC)
    ولی خوب شماره حساب نمی خواد؟؟؟؟
    After you submit your online application you will be asked to pay the non-refundable application fee ($100.00). This fee is payable to the Ontario Universities’ Application Centre (OUAC) and can be paid by credit card, online banking (through Canadian banks only) or Western Union Business Solutions – GlobalPay for Students (bank-to-bank transfer for international payments only). Once your fee payment has been processed, you will receive an email within 1 – 3 business days with further instructions on how to complete your application package via Carleton Central.
    یا جای دیگه سایتش گفته:
    Step 5
    Submit Your Application and pay the $100 CDN application fee to the Ontario Universities' Application Centre who will process your application fee on behalf of Carleton University. Do not send your fee payment to Carleton.
    http://graduate.carleton.ca/apply-online/
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید من به یک مشکل خوردم... الان این مبلغ 100 دلار را من باید به چه حسابی بریزم؟؟؟ فقط گفته:
    Ontario Universities’ Application Centre (OUAC)
    ولی خوب شماره حساب نمی خواد؟؟؟؟
    After you submit your online application you will be asked to pay the non-refundable application fee ($100.00). This fee is payable to the Ontario Universities’ Application Centre (OUAC) and can be paid by credit card, online banking (through Canadian banks only) or Western Union Business Solutions – GlobalPay for Students (bank-to-bank transfer for international payments only). Once your fee payment has been processed, you will receive an email within 1 – 3 business days with further instructions on how to complete your application package via Carleton Central.
    یا جای دیگه سایتش گفته:
    Step 5
    Submit Your Application and pay the $100 CDN application fee to the Ontario Universities' Application Centre who will process your application fee on behalf of Carleton University. Do not send your fee payment to Carleton.
    http://graduate.carleton.ca/apply-online/
    سلام
    بعد تلاش فراوان و جستجوی زیاد و چنید ایمیل به دانشگاه یافتم راهکارها را:
    حال میشه بفرمایید روش سوم از داخل ایران قابل انجام هست یا نه؟
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

با سلام

گزینه اول Credit Card بهترین و به صرفه‌ترین راه برای شماست.

با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    بعد تلاش فراوان و جستجوی زیاد و چنید ایمیل به دانشگاه یافتم راهکارها را:
    حال میشه بفرمایید روش سوم از داخل ایران قابل انجام هست یا نه؟
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Junior Member

سلام. من باید مبلغ 100 یورو به حساب دانشگاه تو هلند واریز کنم. ارزون ترین راه برام چیه به نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط neoanderson نمایش پست ها
    سلام
    من میخام برای یک دانشگاه المان هزینه application fee را واریز کنم 50 دلاره .
    میتونم از این کارت های هدیه (gift card) بخرم . مثلا 500 دلارشو بعد برای هر داشنگاهی که خواستم واریز کنم
    صزافی ها اخه برای انتقال پول تو مقدار من خیلی پول میگیرن و از خود 50 دلار هم بیشتر میشه و ابدا نمیصرفه
    میشه راهنمایی کنید
    فکر خوبیه البته بستگی به درگاه پرداخت اون دانشکاه داره که گیف کارت فبول میکنه یا نه .

Junior Member

سلام.
    بسته به دانشگاه موسسه معمولا یا کردیت کارت دارند و یا اطلاعات حساب بانکی را میدهند که به صورت سویفت پرداخت کنید.
    پرداخت از طریق سویفت به دلیل اینکه بانک ارسال کننده فی دریافت میکند هزینه گرانتر هست ولی بهترین روش پرداخت از طریق پی پال یا کارت هست.
    اگر سوالی داشتید میتونید پیغام خصوصی ارسال کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من feeبرای دانشگاه و( مبلغ امتحان ایلتس) ویا شهریه دانشگاهارو چجوری باید پرداخت کنم باید بدم صرافی اینکارو بکن ؟
    نمیدونم سوال تو بخش مناسبی مطرح کردم یاخیر .ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Karl نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من feeبرای دانشگاه و( مبلغ امتحان ایلتس) ویا شهریه دانشگاهارو چجوری باید پرداخت کنم باید بدم صرافی اینکارو بکن ؟
    نمیدونم سوال تو بخش مناسبی مطرح کردم یاخیر .ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    این هزینه ها را باید با شرکت هایی که خدمات غیرنقدی ارز انجام میدن انجام بدید
    صرافیا برای ارزهای خرد کار نمیکنن.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)