صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: معرفی و سوال درباره دپارتمانهای برق دانشگاهها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفی و سوال درباره دپارتمانهای برق دانشگاهها

نقل قول نوشته اصلی توسط hanibabo نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

من واقعن دچار سردرگمی شدم! من فقط بدنبال رزومه و علاقه مندی های اساتید دپارتمان های کنترل هستم! اصلن هیچ رقمه چیزی پیدا نمیکنم!

یکی ماهی گیری یاد بده لطفن
    سلام
    هيچ راهي نداره.
    بايد 4-5 ماه تك تك دانشگاه ها و تك تك استاد ها و تك تك پروژه هاشون رو چك كنيد. و در زمينه ي دلخواه مطمئن شيد كه فاند دارن.در برخي دپارتمان ها پروژه ها با دپارتمان هاي ديگه مشتركه . بايد خوب روي اين مسائل تحقيق كنيد. خصوصا كه دپارتمان برق با دپارتمان هاي ديگه همكاري نزديكي داره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    هيچ راهي نداره.
    بايد 4-5 ماه تك تك دانشگاه ها و تك تك استاد ها و تك تك پروژه هاشون رو چك كنيد. و در زمينه ي دلخواه مطمئن شيد كه فاند دارن.در برخي دپارتمان ها پروژه ها با دپارتمان هاي ديگه مشتركه . بايد خوب روي اين مسائل تحقيق كنيد. خصوصا كه دپارتمان برق با دپارتمان هاي ديگه همكاري نزديكي داره.شادزي

ممنوون از پاسختون , اما من الان فقط دنبال این هستم که بدونم زمینه های کاری یه استاد کنترل چیه ! منظور اینکه فعلن درگیر فاند داشتن یا نداشتنش نیستم! باز هم یعنی باید وقت زیادی بذارم؟

من راستش میخوام روی سیستم های هایبرید , مخصوصن خودرو کار کنم , میخوام بدونم چقدر مورد توجه هستش !

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hanibabo نمایش پست ها
    ممنوون از پاسختون , اما من الان فقط دنبال این هستم که بدونم زمینه های کاری یه استاد کنترل چیه ! منظور اینکه فعلن درگیر فاند داشتن یا نداشتنش نیستم! باز هم یعنی باید وقت زیادی بذارم؟

من راستش میخوام روی سیستم های هایبرید , مخصوصن خودرو کار کنم , میخوام بدونم چقدر مورد توجه هستش !
    بله . اساتيد در هر زماني روي موضوعي كار ميكنند و اينطور نيست كه ثابت باشه. شما بايد خودتون بررسي كنيد. و خلاصه اين سيستم ها رو زياد ديدم در صفحات اساتيد فقط قبلش يك بررسي كنيد ببينيد از نظر ويزا مشكل افرين نباشند.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام. در اروپا هر کشوری خلاصه دانشگاهی با گرایش مخابرات قوی داره دیگه از انگلستان بگیر تا ایتالیا و فنلاند و اسپانیا و .... شما باید اون وقت رو برای پیدا کردن استاد و پوزیشن در اروپا بذاری که کار ساده ای نیست.همه اونایی که جای درست و حسابی و با شرایط خوب میرن خیلی زحمت می کشن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

با سلام
    لطفا در مورد رشته مهندسی الکترونیک و تکنولوژی ارتباطات Curriculum Electronics and Communication Science and Technology - ECST (http://corsi.unibo.it/2cycle/Electro...s/default.aspx)
    اگر اطلاعاتی دارین بفرمایین ممنون. در دانشگاه بولونیا ایتالیا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)