نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: PhD proposal in Computer Science

پیش فرض PhD proposal in Computer Science

Dear Friends,
    I have to prepare a PhD Proposal in Computer Networking. I would appreciate if you would help me in this regard.
    I would like to work on Routing Algorithms, MAC and above Layers, Network Security,WAP and any other related area!
    Please share your Idea if you have any!
    With Warm Regards,
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

پیش فرض پاسخ : PhD proposal in Computer Science

من فکر میکردم بچه های شریف، پلی تکنیک، علم و صنعت و تهران هرکدوم حداقل 4 5 تا طرح تحقیق دارند و میتونن لااقل یکیشو در اختیار من بگذارند .
    خیلی فوری است . رو مخ یه استاد تو فنلاند راه رفتم ازم خواسته یه پروپزال بهش تحویل بدم تا بررسی کنه. آقا این میتونه حتی طرح تحقیق کارشناسی ارشد باشه.
    تو رو خدا کمک کنین...میترسم اگه دیر بهش ارایه بدم پشیمون بشه و فکر کنه سنگ تو تاریکی انداختم! ولی من که سنگو تو تاریکی ننداختم!
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

پیش فرض پاسخ : PhD proposal in Computer Science

سلام
    فکر کردم که شاید بعضی ها بخوان طرح تحقیق و یا پروپوزال تهیه کنند. این لینک میتونه راهنمای خوبی برا تهیه proposal باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)