نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: شرایط اختصاصی اعزام دانشجوی بورسیه به خارج از کشور توسط وزارت علوم

Junior Member

پیش فرض شرایط اختصاصی اعزام دانشجوی بورسیه به خارج از کشور توسط وزارت علوم

نفرات اول تا سوم آزمون سراسری کارشناسی ارشد، احراز رتبه اول در هریک از رشته های تخصصی دارای اولویت بورس در مقطع کارشناسی ارشد با تأیید دانشگاه محل فارغ التحصیل، دارا بودن حداقل 1 مقاله چاپ شده در مجلات علمی– پژوهشی (مورد تأیید وزارت علوم) مستخرج از پایان نامه یا فعالیت تحقیقاتی فرد، نفرات رتبه اول تا سوم المپیادهای علمی دانشجویی کشور، دانشجویان نمونه کشوری در مقطع کارشناسی ارشد مطابق با آئین نامه انتخاب دانشجویان نمونه با تأیید معاونت دانشجویی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مربیان آموزشی و پژوهشی دانشگاهها و مراکز پژوهشی که حداقل 60 درصد امتیاز جدول ارتقاء 1 را با تأیید هیئت اجرایی جذب مربوط کسب کرده باشند می توانند جزء مشمولین بورسیه محسوب شوند.

از دوستان اگه کسی از مجلاتی که برای چاپ مقاله مورد تایید وزارت علوم هست اطلاعی داره اون رو اعلام کنه.

با تشکر
    o اگر تنها ترين تنها ها شوي باز هم خدا هست او جانشين تمام نداشتن هاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

پیش فرض پاسخ : شرایط اختصاصی اعزام دانشجوی بورسیه به خارج از کشور توسط وزارت علوم

سلام دوست عزيز
    براي اينكه بدوني چه سايتي مورد قبول وزارت علومه بايد بري توي اين سايت www.magiran.com
    اسنجا پيداش كن
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : شرایط اختصاصی اعزام دانشجوی بورسیه به خارج از کشور توسط وزارت علوم

در ضمن یه چیز روهم خیلی مواظب باشید که دوبار تو پاچه من رفت- البته چه بهتر که رفت اماااااااااااااااا
    نمی دونم یه سری از سوگلی ها چطوری زود تر میفهمیدند و فرمها روپرمیکردند و وقتی ماها می فهمیدیم دیگه دیر شده بود
    اون سوگلی ها عموما زبان های ضایع و رزومه نه چندان خوبی داشتند

Junior Member

دوستان من در بورس وزارت علوم پذیرفته شدم
    میخواستم بدون پولی که میدن کفاف مخارج رو میده؟

Junior Member

آیا پیشنهاد میکنین از این بورس استفاده کنم در حالی که قصد بازگشت به ایران را دارم؟ برای اینکه بتوانم جذب هیأت علمی بشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a.nadi نمایش پست ها
    دوستان من در بورس وزارت علوم پذیرفته شدم
    میخواستم بدون پولی که میدن کفاف مخارج رو میده؟
    من امسال یک فرمی بود انلاین را پر کرده بودم اسم دو تا دانشگاه هم زدم تا چند ماه بعد ثبت نام میگفتند در حال بررسی از سوی دستگاه معرف ایمیل هم زدم به وزارت علوم پیچوند دانشگاه هم میگه خودشون بررسی میکنند و ... من اخر نفهمیدم کدوم قسمت رو اشتباه کردم
    معدل ارشدم 18 و مقاله هم دارم به علاوه پذیرش دانشگاه خارجی
    این 300 نفر رو یعنی دانشگاه معرفی میکنه؟ شما که قبول شدید از اول معرفی نامه ای چیزی خودتون داشتید؟
    هميشه رفتن رسيدن نيست ولي براي رسيدن بايد رفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)