صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: علم و صنعت ریز نمره نمی ده میگه باید مدرکتو بخری!! چی کار کنم؟

Junior Member

پیش فرض علم و صنعت ریز نمره نمی ده میگه باید مدرکتو بخری!! چی کار کنم؟

علم و صنعت فقط یک برگ ریز نمره بی خاصیت و بی مهر و نشون فارسی میده، می گن باید مدرکتو بخری تا رسمی انگلیسی بهت بدیم!! من لیسانس اونجا بودم ، دلیلی نداره وقتی هنوز پذیرش نگرفتم برم کلی پول بدم به اینا!! نظرتون چیه خودم ترجمه کنم و با آرم و مشخصات دانشگاه بفرستم و یا اصلا وقتی ریز نمره فوقم رسمی هست بازم لیسانس اهمیت داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

پیش فرض پاسخ : علم و صنعت ریز نمره نمی ده میگه باید مدرکتو بخری!! چی کار کنم؟

فعلا" همین رو که خودت داری ترجمه کن بفرست، بعد اگه univ مورد نظر ایراد گرفت بهشون mail بزن توضیح بده اکثر موارد اونها درک میکنند دست آخر دیگه مدرک بخر من و خیلی های دیگه همین مشکل و داریم.

صبر و ظفر برادرند

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

باید بخرید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط f_farhad
    علم و صنعت فقط یک برگ ریز نمره بی خاصیت و بی مهر و نشون فارسی میده، می گن باید مدرکتو بخری تا رسمی انگلیسی بهت بدیم!! من لیسانس اونجا بودم ، دلیلی نداره وقتی هنوز پذیرش نگرفتم برم کلی پول بدم به اینا!! نظرتون چیه خودم ترجمه کنم و با آرم و مشخصات دانشگاه بفرستم و یا اصلا وقتی ریز نمره فوقم رسمی هست بازم لیسانس اهمیت داره؟
    بدون هیچ شکی باید بخرید ریز نمرات رو یعنی بهتره بگم باید به نوعی قضیه تعهد خدمت رو برطرف کنید (خریدن ریز نمرات، ارائه گواهی کار به مدت تحصیل، ارائه گواهی بیکار! از طرف وزارت کار) ... مگر اینکه کسی رو داشته باشید توی دانشگاه که ریز نمراتی رو که توسط خودتون ترجمه شده، مهر کنه و توی پاکت انگلیسی دانشگاه بزاره و روی اون رو هم مهر کنه براتون... که البته یه مقدار بعیده
    ضمناً علم و صنعت ریز نمرات رسمی انگلیسی نمیده بهتون، همون برگ ریز نمرات بی خاصیت و بی مهر و نشون رو فقط یه مهر و نشون پاش میزنن و بهتون میدن که قابل ترجمه باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط AliEli
    فعلا" همین رو که خودت داری ترجمه کن بفرست، بعد اگه univ مورد نظر ایراد گرفت بهشون mail بزن توضیح بده اکثر موارد اونها درک میکنند دست آخر دیگه مدرک بخر من و خیلی های دیگه همین مشکل و داریم.
    در این مورد هم متاسفانه به هیچ وجه عملی نیست، ریز نمرات جزو مدارکیه که اگه کمی هم توش شک و شبهه وجود داشته باشه اسمتون رو از لیست بررسی خارج میکنن، تقریباً تمام دانشگاههایی که من تا به حال دیدم، چه توی اروپا و چه ایالات متحده، همگی تاکید دارن که ریز نمرات توی پاکت مهر و موم شده توسط دانشگاه ارسال بشه... موارد مشابه زیادی رو هم دیدم که به خاطر همین قضیه فرصت پذیرش رو از دست دادن... و... البته... برعکس... مواردی رو هم دیدم که دقیقاً 6 ماه بعد از پایان دوره لیسانس ریز نمرات غیررسمیشون رو ترجمه کردن و به طریقی تونستن مهرش کنن و برن! بدون خرج کردن یک قرون پول!
    Winners are simply willing to do what losers won't

منم مشكل شما رو دارم چون علم و صنعتي هستم. ولي مطمئباش اگه بخري حتماً انگيزت قوي تر ميشه كه apply كني چون كلي پول دادي پاش. ;D دنهايت من كه دارم اين هفته مي‌رم بخرم. بابا حالا اين كه خوبه واسه فوقم بايد 1200000 تومن بدم. اين ديگه خيلي زور داره :-[ آقا راه در رو نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

حرف همه درسته، اما غصه نخور.
    اگر بتونی فقط رو پاکت مهر بزنی هم کافیه!
    خودت ترجمه کن و ببر 1 جایی تو دانشگاه (به خصوص دانشکدتون اگر با یکیشون صمیمی تری) رو پاکتت مهر بزنند. این مهر ملعون انگلیسی دست همه هست.
    اگر طرف از این کارا زیاد نکرده باشه و (transcript official) هم ندیده باشه حله!
    بگو توش نیازی به مهر نداره و فقط روش مهر بزنند. من همین طوری فرستادم و 2تا دانشگاههم قبول کردند.
    کارنامه من مربوط به فوق بود و توی اون پاکت کوچولوی خود دانشگاه جا شد و با مهر روش خیلی official به نظر می رسید!
    اما واسه کارشناسی که پاکت A4 می خواد نمی دونم که دارند یا نه.اگه پاکتت رو خودشم آرم داشته باشه که دیگه توپه.

apply شدم که هیچ وگر نه من که پول زور به این زودی ها به این علم و صنعت نمی دم!
    درست می شه.نگران نباش.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

راستش من خیلی تلاش کردم که دور بزنم این قضیه رو ولی نشد. اولا که ریز نمره علم و صنعت قبل از خرید مدرک مهر نداره. بدون مهر هم دارالترجمه ترجمه نمی کنه.
    یه راه هست البته که پول ندی اونم اینه که مدرکت رو از طریق وزارت کار آزاد کنی. یعنی تو خواستی ولی نتونستی کار گیر بیاری. که اونم مشمول ما نمی شد.
    کلا به نظرم بهتره ریسک نکنی و مدرک رو بخری به استرسش نمی ارزه. همین طوری هم سر official بودن مدرک با بعضی از دانشگاه ها دچار مشکل میشی. چون میگن خود دانشگاه باید بفرسته.که هیچ دانشگاهی تو ایران این کار رو نمی کنه.

تازه اشکش مانده برادر... وقتی می خوای دانشنامه ت رو بگیری یه موجودی هست به نام خانم شکوهی فر. که هر روز مدت ها پشت در اتاقش نگهت میداره چون صبح ها نمی تونه زود بیاد. بعد هم مثل شیر پیر میشینه پشت میزش و یه روز بهت میگه مدرکت رفته امضا، یک روز دیگه تو راهه، یه هفته دیگه بازم تو راهه،بعدش میره خطاطی بعد میره رنگرزی...خلاصه خفت می کنن تا بهت بدنش

Junior Member

سلام،
    من مدرکم رو از علم و صنعت خريدم. بعد از اينکه تسويه کرديد خودشون ترجمه ميکنن و با يه فرمت خيلی رسمی با مهر برجسته پايينش و 6 تا مهر برجسته روی تمام درزهای پاکت انگليسی بهتون تحويل می دن. برای هر نسخه ترجمه 4000 تومان هم مي گيرند.

به نظر من ريسک نکنين و ترجمه قلابی نفرستين. چون ممکنه يه نفر ديگه از علم و صنعت همون دانشگاه شما بفرسته و اونوقت ....

موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط eabbasi
    سلام،
    من مدرکم رو از علم و صنعت خريدم. بعد از اينکه تسويه کرديد خودشون ترجمه ميکنن و با يه فرمت خيلی رسمی با مهر برجسته پايينش و 6 تا مهر برجسته روی تمام درزهای پاکت انگليسی بهتون تحويل می دن. برای هر نسخه ترجمه 4000 تومان هم مي گيرند.

به نظر من ريسک نکنين و ترجمه قلابی نفرستين. چون ممکنه يه نفر ديگه از علم و صنعت همون دانشگاه شما بفرسته و اونوقت ....

موفق باشيد

من متوجه نشدم... یعنی علم و صنعت هم الان خودش داره ریز نمرات ترجمه شده میده؟!!! تا چند وقت پیش که حتی ریز نمراتی که خودشون میدادن رو هم به زور میذاشتن تو پاکت و مهر میکردن... کلی عز و التماس باید می کردی... یعنی واقعاً علم و صنعت هم داره ریز نمرات ترجمه شده میده؟!!!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

این موضوع بار ها در این انجمن بحث شده ، لطفا قبل از ایجاد و بحث از منوی جستجو در بالای صفحه استفاده کنید که فروم شلوغ نشه > > > >
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)