صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: علم و صنعت ریز نمره نمی ده میگه باید مدرکتو بخری!! چی کار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

پیش فرض پاسخ : علم و صنعت ریز نمره نمی ده میگه باید مدرکتو بخری!! چی کار کنم؟

این رو می دونم که علم و صنعت با همه جای دنیا فرق می کنه!؟ و سیستم مالیش چنان داغ دردناکی داره که تا آخر عمرم هم دردی رو که کشیدم و اشکهایی که ریختم رو فراموش نمی کنم اما
    بد نیست یه سری به امور بین الملل بزنید.

http://www.iust.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=6

شاید اونا انسان باشند؛ شاید لطف کنند و براتون مهر بزنند.

اون وری ها فکر کردید چقدر براشون دانشگاه های ما مهمه؟
    آخرش هم که به چشم جهان سوی به ما نگاه می کنند! دروغ می گم؟
    کارنامه official که غول نیست، اگر پولتون آمادست،برید بخرید که قضیه تموم بشه و گرنه همه راه ها رو امتحان کنین.

والسلام.
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

annita
    Guest

ممنون از راهنماییتون

در این صورت دیگر نیازی به مهر دانشگاه نیستش مهر وزارت علوم و خارجه البته روی ترجمه کافیه

گفتم شاید دانشگاه پیشرفت کرده که خوب مهم نیست

ان شا الله همه دوستان موفق و موید باشند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooh
    من کارشناسی دانشگاه مازندران بودم. درخواست دادم که بهم ریزنمره غیره رسمی بدن. خودم ترجمش کردم و رفتم امور بین الملل دانشگاهمون.
    اوناهم ترجمه من و کپی های ریزنمره ام رو گذاشتن توی پاکت دانشگاه و روی پاکت برام مهر زدند. (10 تا کارنامه دادم و اونا هم با مهربانی فوقولادشون هر 10 تا رو آماده کردند.)
    منم با همین وضعیت(کارنامه فارسی و انگلیسی بدون مهر)فرستادم.تازه به دانشگاهی که دوستم هم کارنامه دارالترجمه رفته و هزار تا مهر وزارتخونه خورده فرستاده بود!
    اونا هم قبول کردند!
    منظور دوستم من هستم. البته مشکل ن که مجبور شدم مدرکم بخرم دانشگاه کارشناسی ام یعنی دانشگاه هنره! بابا دانشگاه علم و صنعت اینقرها که می گید بد نیست.والا اگه می رفتید آموزش دانشگاه هنر و برای یه سربرگ 2 ماه سر می دوندنتون می فهمید که انقدر بد تر ازاینا هستن که نگو. انقدر ... بودن(ببخشید) که حتی برگه تایید شده از طرف خودشون رو هم مهر نمی زن و فقط رو پاکت بعد از بررسی توسط 3-4 نفر یه مهر می زن.
    به نظر من شما این اشتباه رو کردی که اول بسم ا.. رفتی پیش آقای جمیلی و خانم اشرفی و... .
    وقتی داخل دانشکده ها هم مهر دارن لزومی نداره برید پیش اینا. همین دوستم من رفته دانشکده مهر زدن که زیاد از این چیزها حالیشون نیست. شما می تونید این راه رو هم امتحان کنید. اگه فقط روی پاکت رو هم مهر بزن و خودتون قبلش ریز نمرات رو ترجمه کنید بذارید توش کافیه . این دوست من برای دانشگاههایی که حتما افیشال می خواستن هم فرستاد(این مدلی) و قبول کردن.
    خدا شانس بده به شما هم.ما که جیبمون رو خالی شد.
    Obstacles are those frightful things you see when you take your eyes off your goals

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

من امروز علم وصنعت بودم. سر آقاي موسوي خلوته، يه روزه ريز نمره ترجمه شده رو ميده

Junior Member

منم مدرکمو خریدم.
    اینجوری حداقل خیال آدم راحته که احتمال اینکه application ش رو بررسی نکن صفر میشه و پول application fee ش تو سطل آشغال نمی ره.

Junior Member

من علم و صنعت کارشناسی می خونم. ترم آخرم و فقط پایان نامه ام مونده. از فکر این که جیبم هم خالی می شه اومدم بیرون. خواستم تمام ترم هایی که گذروندم به جز این ترمی که پایان نامه دارم رو بخرم. بسیار جالب! لطف کردند گفتند نمی شه! هر وقت فارغ التحصیل شدی بیا کلش را با مدرک به جا می دیم!!!
    حالا با این چه جوری باید کنار اومد؟؟
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

Member
    رشته و دانشگاه
    علم و صنعت ایران - مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    من علم و صنعت کارشناسی می خونم. ترم آخرم و فقط پایان نامه ام مونده. از فکر این که جیبم هم خالی می شه اومدم بیرون. خواستم تمام ترم هایی که گذروندم به جز این ترمی که پایان نامه دارم رو بخرم. بسیار جالب! لطف کردند گفتند نمی شه! هر وقت فارغ التحصیل شدی بیا کلش را با مدرک به جا می دیم!!!
    حالا با این چه جوری باید کنار اومد؟؟
    سلام

نبايد اينطوري باشه، من يك ماه پيش اونجا بودم و ديدم بچه هايي رو كه داشتند نصفه نيمه نمره هاشون رو ترجمه ميكردند!
    برو آموزش كل، بگو ميخواي نمره هات رو ترجمه كني. وقتي بيفتي تو پروسه ترجمه ازت پول ترم هاي گذشته رو هم ميگيرن.
    فقط يه دور بايد بري تو كل دانشگاه بچرخي،‌ كفشت رو در بياري بري تو دفتر مقام معظم رهبري، دفتر امور دانشجويان شاهد و ايثار گر و ساير دفاتر خدمات دانشجويي كه شايد حتي يك بار هم پات رو توش نگذاشتي و از همشون امضا بگيري كه بدهكار نيستي.

كيوان
    برای اینکه امضات از دو خط بیشتر نشه، فقط کافیه یکم سعی کنی &nbsp;

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)