صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 221

موضوع: مقایسه دانشگاههای انگلستان با همدیگر

پیش فرض پاسخ : مقایسه دانشگاههای انگلیس با همدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط urbandesign نمایش پست ها
    سلام به همه
    به نظرتون University of Salford خوبه یا University of Westminster ؟برای رشته های Design
    Hi
    I think University of Westminster

سلام خدمت همه دوستان فکر کنم سئوالم رو جای مناسبی نپرسیدم اما چاره ایی نداشتم من از دانشگاه Northumbria در شهر نیوکاسل توسط یه استاد آفر شدم واسه phd لطفا با توجه به اینکه من در شرف انتخاب بین چند دانشگاه در ایرلند و انگلستان هستم لطفا نظرتون رو راجع به شهر نیوکاسل و دانشگاه northumbria به بنده اعلام فرمایید با تشکر
    البته که با فاند پذیرش گرفتم
    ویرایش توسط hpmoner : May 4th, 2014 در ساعت 09:34 PM

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : مقایسه دانشگاههای انگلستان با همدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    البته که با فاند پذیرش گرفتم
    سلام
    نيوكاسل جزء شهر هاى بسيار خوب انگلستان است و در اين مورد مشكلى وجود ندارد.
    اما متاسفانه رنكينگ دانشگاه Northumbria اصلا جالب نيست. در انگلستان رنك ٢٠١٤ >>> ٦٤
    در وزارت علوم هم جزء دانشگاه هاى متوسط قرار گرفته كه ممكنه در آينده براى معادل سازى مدركتون با مشكل مواجه شويد.
    به هر حال تصميم با خودتونه، اما بيشتر تحقيق كنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلامنيوكاسل جزء شهر هاى بسيار خوب انگلستان است و در اين مورد مشكلى وجود ندارد.اما متاسفانه رنكينگ دانشگاه Northumbria اصلا جالب نيست. در انگلستان رنك ٢٠١٤ >>> ٦٤در وزارت علوم هم جزء دانشگاه هاى متوسط قرار گرفته كه ممكنه در آينده براى معادل سازى مدركتون با مشكل مواجه شويد.به هر حال تصميم با خودتونه، اما بيشتر تحقيق كنيد.
    سلام دوست گرامی و با تشکر از راهنمایی ات من فکر کنم این استادی که باهاش ارتباط دارم در رزومه اش نوشته که دانشیار newcastle business school هست آیا این بیزنس اسکول وابسته به northumbria هست جون تو سایت نورث آمبریا نوشته بود که در NBS فعالیت داره و یا جز newcastle university هست؟ و آیا در نیوکاسل میشه دو تا بیزنس اسکول با هم جویند باشند. اگر NBS باشه رتبه مناسبی داره؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی و با تشکر از راهنمایی ات من فکر کنم این استادی که باهاش ارتباط دارم در رزومه اش نوشته که دانشیار newcastle business school هست آیا این بیزنس اسکول وابسته به northumbria هست جون تو سایت نورث آمبریا نوشته بود که در NBS فعالیت داره و یا جز newcastle university هست؟ و آیا در نیوکاسل میشه دو تا بیزنس اسکول با هم جویند باشند. اگر NBS باشه رتبه مناسبی داره؟
    خواهش ميكنم،
    دانشگاه نيوكاسل اسم بيزينس اسكولش nubs هستش.
    Nbs مرتبط با Northumbria است.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام
    من از 2تا دانشگاه leeds و دانشگاه city university london پذیرش دارم. حالا موندم کدومو برم. city uni خود لندن اما عوضش رنکش نسبت به leeds خیلی بالاتره. اگه بخوام بعدا تو ایران کار کنم کدوم یکی بیشتر مورد قبوله؟؟

دوستان، من مدرس زبان انگلیسی هستم با 15 سال سابقه، لیسانس دانشگاه دولتی با معدل 15 و آیلتس 8.
    از دانشگاه های زیر پذیرش بی قید و شرط مسترز گرفتم برای سپتامبر 2014

English Language Teaching / SOUTHAMPTON
    Linguistics / NEWCASTLE
    Applied Linguistics for English Language Teaching / QUEEN MARY
    Linguistics / QUEEN MARY

از فاند هم خبری نیست. داراییم هم تقریباً 24000 پونده که همش خرج شهریه و زندگی من و زن و بچه م میشه و فکر کنم باید از لندن صرفنظر کنم. فاکتورهایی که برام مهم هستن موقعیت های شغلی بعد از فارغ التحصیلی (در انگلستان) و یا ادامه تحصیل در مقطع دکتراست. ممنون میشم اگر دوستانی که در این زمینه تجربه دارن و در این دانشگاهها درس خوندن و یا در این شهرها زندگی کردن، در انتخاب بنده رو راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    دوستان، من مدرس زبان انگلیسی هستم با 15 سال سابقه، لیسانس دانشگاه دولتی با معدل 15 و آیلتس 8.
    از دانشگاه های زیر پذیرش بی قید و شرط مسترز گرفتم برای سپتامبر 2014

English Language Teaching / SOUTHAMPTON
    Linguistics / NEWCASTLE
    Applied Linguistics for English Language Teaching / QUEEN MARY
    Linguistics / QUEEN MARY

از فاند هم خبری نیست. داراییم هم تقریباً 24000 پونده که همش خرج شهریه و زندگی من و زن و بچه م میشه و فکر کنم باید از لندن صرفنظر کنم. فاکتورهایی که برام مهم هستن موقعیت های شغلی بعد از فارغ التحصیلی (در انگلستان) و یا ادامه تحصیل در مقطع دکتراست. ممنون میشم اگر دوستانی که در این زمینه تجربه دارن و در این دانشگاهها درس خوندن و یا در این شهرها زندگی کردن، در انتخاب بنده رو راهنمایی کنن.
    دورهام رو یادم رفت:
    Applied Linguistics for TESOL / DURHAM

Junior Member

سلام، برای رتبه دانشگاههای انگلیس سایت .the guardian معتبرتره یا the complete university guide.co چون اختلاف بینشون تقریبا زیاده برای رتبه دانشگاها؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط neda88 نمایش پست ها
    سلام، برای رتبه دانشگاههای انگلیس سایت .the guardian معتبرتره یا the complete university guide.co چون اختلاف بینشون تقریبا زیاده برای رتبه دانشگاها؟!
    سایت the complete university guide بهتره ولی باز هم به نظرم خیلی جالب نیست. بهتره به همون سه تا رنکینگ QS ، تایمز و شانگهای مراجعه کنید . (البته به تفکیک کشور رنک ندادن) ولی اگه اشتراکات این سه تا رو در نظر بگیریم نتیجه دقیقتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)