صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 221

موضوع: مقایسه دانشگاههای انگلستان با همدیگر

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

پیش فرض پاسخ : مقایسه دانشگاههای انگلستان با همدیگر

سلام دوستان عزیز
    من در رشته MBA هم از لیورپول پذیرش دارم هم از دانشگاه کاردیف . بر اساس رنک، کاردیف بالاتره ، البته خیلی اختلاف ندارن. هزینه دوره برای لیورپول 18.500 پوند هست و کاردیف 19.500 تا. اگه از اختلاف هزینش صرف نظر کنیم، به نظرتون کدوم یکی بهتره؟
    با توجه به تحقیقاتی که من کردم هزینه زندگی در لیورپول نسبت به بقیه جاها کتر و مناسب تر هست.
    از طرفی هم کاردیف در ولز هست و پایتخت اونجاست . و فکر میکنم شرایط کار و فرصت های شغلی بهتر باشه.

دوستان میتونن کمک کنن در انتخابم ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من در رشته MBA هم از لیورپول پذیرش دارم هم از دانشگاه کاردیف . بر اساس رنک، کاردیف بالاتره ، البته خیلی اختلاف ندارن. هزینه دوره برای لیورپول 18.500 پوند هست و کاردیف 19.500 تا. اگه از اختلاف هزینش صرف نظر کنیم، به نظرتون کدوم یکی بهتره؟
    با توجه به تحقیقاتی که من کردم هزینه زندگی در لیورپول نسبت به بقیه جاها کتر و مناسب تر هست.
    از طرفی هم کاردیف در ولز هست و پایتخت اونجاست . و فکر میکنم شرایط کار و فرصت های شغلی بهتر باشه.

دوستان میتونن کمک کنن در انتخابم ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز، به جز اختلاف هزینه جزئی ای که ذکر کردید، از هر لحاظ دیگری (من جمله سطح دانشگاه) کاردیف بهتره. موفق باشید.
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

نقل قول نوشته اصلی توسط caspain نمایش پست ها
    ----

بنده پست های ارسالی شما و دوستمون رو با توجه قوانین حال حاضر تحصیل تو انگلیس تصحیح می کنم.
    1) همانطور که در پست های پیشین هم اشاره شده بدفعات، هزینه تحصیل تو انگلیس برای دانشجویان غیر اروپایی تقریبا سه برابر خود انگلیسی/اروپایی هاست و این قانون تا حدودی مستثنی از سطح علمی دانشگاست. از طرفی دانشگاه های برتر tuition fee بیشتری نسبت به دانشگاه های با رنک پایین تر دارن.
    2) دانشجویان خوب همیشه به قصد اینکه در مکان و کشوری با سطح تحصیلات بهتر و امکانات آموزشی بیشتر تحصیل کنن، اپلای میکنن وگرنه اگه صرفا تفریح و گردشگردی مد نظر باشه، ویزای توریستی بهتر و کارآمد تر میتونه باشه!
    3) آمار و ارقام همیشه نشون داده که فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر همیشه آینده بسیار خوبی چه از لحاظ مشاغل صنعتی و چه آکادمیکی روبروشونه و براحتی و بدون اضطراب برای آیندشون تصمیم میگیرن. گرچه خروجی افراد بعد فارغالتحصیلی اثر بیشتری در اینده شغلیشون میتونه داشته باشه ولی نمیشه اثر تحصیل تو داننشگاه تاپ رو کمرنگ کرد!
    4)همانطور که در پستهای قبلی هم بهش اشاره شد، تحصیل در انگلیس به صورت سلف فاند کلا خرج هزینه زیادی رو می طلبه که بالطبع در شهرهای بزرگتر با امکانات بیشتر این قضیهه پر رنگتر میشه...
    5) نمیشه این گفته رو روی تمامی دانشگاه ها بسط داد و برای بیشتر دانشگاه ها داشتن نمره 6.5 نمره قابل قبولی محسوب میشه!
    *) در رابطه با بحثتون راجعه به سطح داشگاه شما باید به رنک دانشگاه تو رشته مد نظر نگاه کنید، همانطور که لینکشم واستون گذاشتم، رنک کاونتری تو انگلیس در بیزینس 61 دیگه تصمیم گیری با خودتون...
    http://www.thecompleteuniversityguid...gement+Studies
    *) راجع به بحث معرفی نیروی کار به جامعه، همانطور که بکرات هم تو این تاپیک گفته شده، اول همیشه خود افراد متقاضی انگلیسی ارجحند بعد اروپایی ها در نهایت سایرین و مهاجرین. پس با باین تفاسیر صرف اینکه دانشگاه نیروی کار به صنعت و بازار معرفی میکنه، عحجولانه تصمیم نگیرید و این دوستمون بدون در نظر گرفتن این موضوع نقطه صحتی بر کار شما گذاشتند. هیچ کس نمیتونه به شما قول قطعی کار بعد از فارغالتحصیلی رو بده( مگر از سمت استاد یا کارفرمایی این قول به شما داده شده باشه)، بخاطر همین با توجه به هزینه ایی که میخواین بکنین ببینین ارزش داره یا نه! هدف کلی ارائه نظرات با توجه به شرایط موجوده وگرنه تصمیم گیرنده شما هستین...
    در رابطه با اظهار نظر دوستمون راجع به راسل گروپ، صحیح نیست که بگیم صرفا جنبه تیلیغاتی داره! مطمئن باشید که پشت این انتخاب افکاری نهفته است، گرچه بنده در پستهای اخیرم در این فروم به موضوع قید شما اشاره داشتم که دانشگاه هایی از جمله ابردین با رنک خوب جهانی تو این لیست نیستن...
    Through their outstanding research and teaching, unrivalled links with businesses and a commitment to civic responsibility, Russell Group universities make an enormous impact on the economic, social and cultural wellbeing of the UK.

شاد باشید
    دوست عزیز، یه توضیح کوچیک من دیدم بد نیست راجع به مورد ۳ شما بدم و بگم که لزوما اینگونه نیست، موارد نسبتا زیادی رو من هم تو آکسفورد و هم تو کمبریج دیدم که مثال های نقض این حرف شما هستند. بیشتر رشته و سطح فکر و ریز نمرات و کیفیت CV شما هست که مهمه، دانشگاه (در
    یک کشور) در مرحله آخر (به ترتیب اهمیت) در صورت قوی بودن موارد ذکر شده، خیلی تاثیر مثبت (در صورتی که دانشگاه شما خیلی بالا باشه) داره یا هم میتونه خیلی تاثیر منفی (در صورتی که خیلی پایین باشه) داشته باشه، در مورد سایر دانشگاه های یک کشور این قضیه اثر چندانی (به نسبت موارد ذکر شده) نداره. همین چند وقت پیش، یکی از کسانی رو که من باهاش یه مقدار دوستی داشتم، بعد از اتمام درسش در یکی از همین رشته های معلوم الحال علوم تجربی ! از آکسفورد، دنبال کار نرفت و رفت یه رشته ی دیگه ای که اصلا ربطی به رشته قبلیش نداشت و فقط به درد پول درآوردن میخورد رو شروع کرد. بعضی از سایر مواردی که ذکر کردید هم درست هستند. موفق باشید.

پی نوشت: اگه هم میخواید تو رنک دقیق شید، همون لینکی که دوستمون داد (the complete university guide) برای انگلیس بهترین هست ولی باید دانشگاهتون رو هم در رشته خودتون رنکش رو بررسی کنید و هم رنک دانشگاه رو در مجموع.
    ویرایش توسط ehsan4medicine : June 27th, 2016 در ساعت 05:50 PM دلیل: PS
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

شفیلد خیلی از لندن دوره.
    اگه امکان کار کردن هم در نظر بگیری نزدیکی به لندن بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی IT

سلام
    university of west minister در انگلستان در قیاس با دانشگاهای دیگه وضعیتش چطوره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandeseit نمایش پست ها
    سلام
    university of west minister در انگلستان در قیاس با دانشگاهای دیگه وضعیتش چطوره؟
    دانشگاه مطرحی نیست. در بعضی رشته ها خوب است.

Junior Member

با عرض سلام و شاد باش
    من از دانشگاه roehampton در رشتهmbaپذیرش دارم
    بنظرتون برای آینده بازار کار چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iranboy22 نمایش پست ها
    با عرض سلام و شاد باش
    من از دانشگاه roehampton در رشتهmbaپذیرش دارم
    بنظرتون برای آینده بازار کار چطوره؟
    سلام. این دانشگاه رو از کجا پیدا کردین؟
    معروف نیست و رنکینگ خوبی هم نداره. در رتبه بندی تایمز حدود 600 تا 800
    در خود انگلیس هم رتبه 93 هست بین 119 دانشگاه در رشته مدیریت و بیزنس:
    http://www.thecompleteuniversityguid...gement+Studies

با توجه به هزینه بالای تحصیل در انگلیس، بهتره حداقل دانشگاه خوبی رو انتخاب کنید که ارزش داشته باشه.

دوستان سلام
    دوستانی که در انگلستان تحصیل می کنند، بر اساس تجربه ای که دارید، با توجه به میزان هزینه های زندگی و غیره، به نظرتون باز دانشگاه های لندن (یعنی در لندن درس خواندن) بهتر از دانشگاه های شهر های دیگه هستش یا خیر؟ در واقع در شرایط مساوی در رنکینگ دانشگاه ها، آیا می ارزد که با سختی های گرانی لندن کنار آمد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط YaserSharifi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوستانی که در انگلستان تحصیل می کنند، بر اساس تجربه ای که دارید، با توجه به میزان هزینه های زندگی و غیره، به نظرتون باز دانشگاه های لندن (یعنی در لندن درس خواندن) بهتر از دانشگاه های شهر های دیگه هستش یا خیر؟ در واقع در شرایط مساوی در رنکینگ دانشگاه ها، آیا می ارزد که با سختی های گرانی لندن کنار آمد؟
    برای کار پیدا کردن بعد از تحصیل شرایططتون در لندن خیلی راحت تر خواهد بود چون خیلی سریع تر و راحت تر میتونید مصاحبه کنید با شرکت های مختلف. در غیر این صورت بیشتر بستگی به ذهنیت شما درباره شهرهای بزرگ و شلوغ در مقایسه با شهرهای کوچکتر و آرام تر دارد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)