صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 221

موضوع: مقایسه دانشگاههای انگلستان با همدیگر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقایسه دانشگاههای انگلیس با همدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash_11 نمایش پست ها
    city university رو چه جوری ارزیابی میکنین؟
    در کل دانشگاه خوبیه ولی در مهندسی خیلی مطرح نیست. اکثر محبوبیتش در Cass Business School و رشته های اون سمتیه. بقیه دانشگاه های لندن که مدرک University of London میدن معتبرتر هستن.

بین دو دانشگاه southampton و nottingham برای رشته Sustainable Energy Engineering کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ اولیش رو دپارتمان مکانیک southampton ارائه میده و ناتینگهام هم دقیقا معلوم نیست برای چه دپارتمانی باشه و اصلا کد رشته هم h890 هستش.

من خودم course های nottingham رو "کمی" ترجیح میدم، اما "کمی" هم southampton استادهاش بنظرم بهتر می اومدند. هدفم هم اینه که اگه کار پیدا کردم که کار می کنم، ودر غیر اینصورت برای دکترا برای کانادا اقدام می خوام بکنم.

Member Arash_11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    در کل دانشگاه خوبیه ولی در مهندسی خیلی مطرح نیست. اکثر محبوبیتش در Cass Business School و رشته های اون سمتیه. بقیه دانشگاه های لندن که مدرک University of London میدن معتبرتر هستن.
    من چون می خواسم تو لندن باشم کل خونوادمون اونجان حالا از این city CAS گرفتم .حالا یه postgraduate دانشگاه city باید وضعیت تحصیلیش در چه حدی باشه تا بتونه ازsouthampton برا Phd بورسیه بگیره ؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

greenwich چه جور دانشگاهی هستش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h00k نمایش پست ها
    بین دو دانشگاه southampton و nottingham برای رشته Sustainable Energy Engineering کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ اولیش رو دپارتمان مکانیک southampton ارائه میده و ناتینگهام هم دقیقا معلوم نیست برای چه دپارتمانی باشه و اصلا کد رشته هم h890 هستش.

من خودم course های nottingham رو "کمی" ترجیح میدم، اما "کمی" هم southampton استادهاش بنظرم بهتر می اومدند. هدفم هم اینه که اگه کار پیدا کردم که کار می کنم، ودر غیر اینصورت برای دکترا برای کانادا اقدام می خوام بکنم.
    صد درصد Southampton . اصلا در یک کلاس نیستن این دو.

من چون می خواسم تو لندن باشم کل خونوادمون اونجان حالا از این city CAS گرفتم .حالا یه postgraduate دانشگاه city باید وضعیت تحصیلیش در چه حدی باشه تا بتونه ازsouthampton برا Phd بورسیه بگیره ؟
    خوبه ولی نه در حد University of London و سایر Russel Group ها. شما اگه Master with Distinction بگیرید شانس اسکالرشیپ ها رو دارید، فاند های پروژه ای و Studentship ها رو هم همینطور. گرینویچ هم یکی از افتضاح ترین دانشگاه های انگلیسه.

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

صد درصد Southampton . اصلا در یک کلاس نیستن این دو.

خوبه ولی نه در حد University of London و سایر Russel Group ها. شما اگه Master with Distinction بگیرید شانس اسکالرشیپ ها رو دارید، فاند های پروژه ای و Studentship ها رو هم همینطور. گرینویچ

هم یکی از افتضاح ترین دانشگاه های انگلیسه.
    شما این لینک رو ببین http://www.webometrics.info/rank_by_...y=uk&offset=50
    university of london که خیلی شوته رنکش!!!! 1683

ApplyAbroad Guru

شما این لینک رو ببین http://www.webometrics.info/rank_by_...y=uk&offset=50
    university of london که خیلی شوته رنکش!!!! 1683
    University of London یک دانشگاه نیست، یک سری دانشگاه در لندن هستن (مثل UCL که در QS رنک 4 دنیاست یا Queen Mary یا Brickbeck و تا چهار سال پیش Imperial College) ، هر کدوم در رنکینگ ها جدا محاسبه میشن. این لینک رو نمی دونم با چه منطقی حساب کرده اینطوری شده!

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

University of London یک دانشگاه نیست، یک سری دانشگاه در لندن هستن (مثل UCL که در QS رنک 4 دنیاست یا Queen Mary یا Brickbeck و تا چهار سال پیش Imperial College) ، هر کدوم در رنکینگ ها جدا محاسبه میشن. این لینک رو نمی دونم با چه منطقی حساب کرده اینطوری شده!
    بله قبول دارم UCL بالاست اونجام اینجوری زده. ولی اون 2 تای دیگه همچینم خوب نیستا!!!! البته کلا این سایت فکر نمکیکنم همچینم بی منطق باشه .لاقل با شناختی که من از یه سری دانشگاهها دارم به نظر منطقی میاد!

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط delly نمایش پست ها
    من یه سوال خیلی حیاتی دارم و واقعا اگر کسی هر نظری بده خوشحالم می کنه.
    من بین سه تا دانشگاه الان موندم که کدوم رو انتخاب کنم. برای PhD جامعه شناسی.
    1- دانشگاه واریک. که از نظر رتبه بندی چه در زمینه این رشته و چه به طور کلی خیلی بالاست. و اشکالش به نظر من اینه که یک کمپس خارج از شهره. و البته یه اشکال دیگه ش اینه که دو استاد راهنمایی که بهم معرفی شدن در زمینه کاملا بدون ارتباط با کار من تخصص دارن.
    2- دانشگاه کنت. از نظر رشته وضعش خیلی خوبه. و هر چند مشکل مکانش تقریبا مثل واریک هست ولی از نظر آب و هوایی بهتره.
    3- سیتی یونیورسیتی. این خوبیش اینه که در مرکز لندنه. و مهم تر از اون اینکه استاد راهنماش خیلی آدم مطرحیه، به کار من خیلی نزدیکه، مکاتباتی که با هم داشتیم خیلی خوب بوده، استاد راهنمای دوم از نظر روش شناسی کاملا می تونه کمک حالم باشه. ولی خود دانشگاهش از نظر رده بندی به هیچ وجه به پای واریک نمی رسه. ولی حدودای کنت هست.
    حالا سوال من اینه: با توجه به اینکه من دارم برای دکترا می رم که بیشتر کار پژوهشیه، آیا اینکه دانشگاه چی باشه خیلی مهمه؟ یا استاد راهنمایی که باهاش کار می کنم از اون مهم تره؟ آیا اینکه دانشگاه توی لندن باشه مهمه؟ یا نه؟
    پیشاپیش تشکر می کنم.
    به عنوانی کسی که 4 5 سال تو نگلیس زندگی کرده بگم،هزینه ی زندگی تو لندن بسیار بالاتر از شهر های دیگه هست و سختی های خودش رو داره
    من خودم دنبال علوم سیاسی می گردم و می دونم واریک رتبش محشره،دیکشنری تخصصی علوم سیاسی که آکسفور چاپ می کنه از 50 تا نویسندش 40 تاشون یه جوری به دانشگاه واریک وصلن و اونجا کار کردن و فقط چندتاشون مال آکسفودر و LSE معروف هستن!

یه نکته ی دیگه برای دوستان:
    دانشگاه های انگلیس همه عموم از لحاظ امکانات فیریکیو و تحقیقی و تحصیلی در یک سطح و عالی هستن،اینطوری مثل ایران نیست یه جا شریف و شهید بهشتی و فردوسی صنعتی اصفهان باشه یه جا هم مثلا زابل و بیرجند و ایرانشهر مثلا! یعنی تفاوتشون خیلی چشم گیر نیست،مگر در رشته هی تخصصی که یکی بهتر اون یکی باشه ،اونم از لحاظ مثلا تخصص استاد خاصی.توی ایران هم فرقی نداره براشون!من پدرم خودش نیوکاسل دکترا خوند،یکی از استاداش رفت کمبریج ما هم خواستیم باهاش بریم دیدیم هیچی جز هزینه ی زندگی بالاتر نداره برامون!اخر کار که برگردی ایران نه برای وزارت خونه نه دانشگاه فرقی نمی کنه براشون خیلی که شما کجا بودی!توی گروه زبان ما تو فردوسی استادیار هند خونده هم داریم،استادیار منچستر و پرث استرالیا و استرلینگ و ایدبورو هم داریم غیر سواد شخصیشون و تخصصشون هیچی شون دیگه با هم فرقی نداره.
    یک نکته ی خیلی مهم می تونه شهر باشه،مثلا شفیلد و گلاسگو به دلیل ماهیت صنعتی و پر از کارخونه ای که دارن یکم یجورین مثل سمنان و اراک دل گیرن...،از اون طرف شهرهایی مثل ناتینگهام و ادینبورو بسیار زیبا و تاریخی دل باز هستن.برادفورد پر مسلمونه و دورهام دانشگاه بسیار خوبی داره اما شهرش کوچیکه،مثل روستا می مونه فل واقع.
    ویرایش توسط SirousFUM : August 26th, 2011 در ساعت 02:02 AM

رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    به عنوانی کسی که 4 5 سال تو نگلیس زندگی کرده بگم،هزینه ی زندگی تو لندن بسیار بالاتر از شهر های دیگه هست و سختی های خودش رو داره
    من خودم دنبال علوم سیاسی می گردم و می دونم واریک رتبش محشره،دیکشنری تخصصی علوم سیاسی که آکسفور چاپ می کنه از 50 تا نویسندش 40 تاشون یه جوری به دانشگاه واریک وصلن و اونجا کار کردن و فقط چندتاشون مال آکسفودر و LSE معروف هستن!

یه نکته ی دیگه برای دوستان:
    دانشگاه های انگلیس همه عموم از لحاظ امکانات فیریکیو و تحقیقی و تحصیلی در یک سطح و عالی هستن،اینطوری مثل ایران نیست یه جا شریف و شهید بهشتی و فردوسی صنعتی اصفهان باشه یه جا هم مثلا زابل و بیرجند و ایرانشهر مثلا! یعنی تفاوتشون خیلی چشم گیر نیست،مگر در رشته هی تخصصی که یکی بهتر اون یکی باشه ،اونم از لحاظ مثلا تخصص استاد خاصی.توی ایران هم فرقی نداره براشون!من پدرم خودش نیوکاسل دکترا خوند،یکی از استاداش رفت کمبریج ما هم خواستیم باهاش بریم دیدیم هیچی جز هزینه ی زندگی بالاتر نداره برامون!اخر کار که برگردی ایران نه برای وزارت خونه نه دانشگاه فرقی نمی کنه براشون خیلی که شما کجا بودی!توی گروه زبان ما تو فردوسی استادیار هند خونده هم داریم،استادیار منچستر و پرث استرالیا و استرلینگ و ایدبورو هم داریم غیر سواد شخصیشون و تخصصشون هیچی شون دیگه با هم فرقی نداره.
    یک نکته ی خیلی مهم می تونه شهر باشه،مثلا شفیلد و گلاسگو به دلیل ماهیت صنعتی و پر از کارخونه ای که دارن یکم یجورین مثل سمنان و اراک دل گیرن...،از اون طرف شهرهایی مثل ناتینگهام و ادینبورو بسیار زیبا و تاریخی دل باز هستن.برادفورد پر مسلمونه و دورهام دانشگاه بسیار خوبی داره اما شهرش کوچیکه،مثل روستا می مونه فل واقع.
    بله بنده هم اونجوری که خودم شنیدم و تحقیق کردم با شما موافقم . و گویا مردم همه دنیا به غیر ایران!!!!! ااول شهرش مهمه براشون (اولویت شهره خودشونه) . البته ای کاش همه این لیست 12000 دانشگاه برتر دنیا رو ببینن و متوجه شن که دانشگاه دارغوزآباد انگلستان از شریف خودمون که رتبش 1400 هستش بالاتره!!! شاید اون موقع دیدها نسبت به کنکور و انتخاب رشته تو ایران عوض شه!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)