صفحه 1 از 306 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 3059

موضوع: آرشیو شده : مدارک ویزای انگلستان (تا جون سال 2013)

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : مدارک ویزای انگلستان (تا جون سال 2013)

سلام دوستان
    1- آیا سفارت انگلستان اصل مدارک تحصیلی را می خواهد؟ یعنی مدارک موقت وزارت علوم کافی نیست؟
    2- دانشگاهها چطور؟ آنها هم اصل مدارک را می خواهند یا مثلاً به نامه های سربسته دانشگاههایی مثل شریف اکتفا می کنند؟

انجمن های مرتبط:

لینک های مرتبط:

http://www.oanda.com/
    ویرایش توسط میلاد : April 23rd, 2013 در ساعت 02:02 AM

Junior Member

پیش فرض لیست مدارک مورد نیاز روادید دانشجویی

سلام
    من مدارکی رو که واسه ویزای دانشجویی آماده کردم رو پایین آوردم. اگه کم و کسری داره لطفا راهنمایی کنین. ممنون میشم.

1- اصل پاسپورت خودم و همسرم + 2 برگ کپی از هرکدام
    2- عکس
    3- حساب بانکی به مدت دو ماه به مبلغ 60 میلیون + ترجمه + 2 سری کپی از ترجمه (آیا از فارسیشم باید کپی بگیرم؟)
    4- اصل دانشنامه لیسانس و فوق لیسانس+ ریز نمرات + ترجمه شان + 2 سری کپی از هرکدام(آیا فارسیشون رو هم باید کپی بگیرم؟)
    5- ویزا لتر + 2 سری کپی
    6- بورس اعطایی از سوی دانشگاه کاردیف(25500 پوند: شامل شهریه و هزینه زندگی) +2 سری کپی
    7- گواهی اشتغال به کار خودم و همسرم با ذکر درامد خالص ماهیانه + ترجمه و 2 سری کپی از هرکدام(آیا فارسیشون رو هم باید کپی بگیرم؟)
    8- مدرک atas+ 2سری کپی
    9- سند ازدواج + ترجمه +2سری کپی از هرکدام(آیا فارسیش رو هم باید کپی بگیرم؟)
    10- نمره تافل PBT + 2 سری کپی(بدلیل ذکر در ویزا لتر)
    11- مقالاتم + 2 سری کپی(بدلیل ذکر در ویزا لتر)

لطفا در مورد فرمهایی که باید پر کنم راهنمایی بفرمایید.

وقت سفارتم 21 بهمن هستش.

با سپاس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : لیست مدارک مورد نیاز روادید دانشجویی

با سلام
    کپی فارسی های قاعدتا ضمیمه ترجمه هستند و نیازی به کپی نیست از ترجمه ها باید بگیرید چون اونا رو میفرستند ابوظبی
    در مورد پرینت بانکی آیا در این مدت دو ماه موجودی کمتر شده یا نه؟ البته پولی که تو حسابه خیلی بیشتر از مقدار مورد نیازه.
    گواهی اشتغال به کار اصلا لازم نیست.
    مقالات لازم نیست براساس قوانین فقط باید اعلام کنید که براساس اونها ارزشیابی شدید ولی ارایه اونها اجباری نیست.
    باید فرم ویزای دانشجویی رو به صورت آنلاین پر کنید که احتمالا کردید وگرنه وقت نمیتونستید بگیرید. و فرم appendix8 که خیلی مهمه و با دقت پر کنید.

Junior Member

خیلی سپاسگذارم هومن جون، خواهشمندم هر وقت چیزی به ذهنتون رسید که اینجا نگفتم حتما یاد آوری کنین.
    من یه بار ویزام به خاطر بی اطلاعی از اینکه باید اصل دانشنامه فارسی رو بزارم رد شده. به همین خاطر اینارو نوشتم که دوستانه دیگه این اشتباه ساده رو نکنن.

Junior Member

سلام
    من امروز فهمیدم که دانشگاه تا آپریل 2010 نمی تونه برام ویزا لتر بفرسته ( به خاطر مشخص نبودن fee 2010 ) در صورتی که دوره زبان من اونجا از 3 می شروع میشه و 11 feb وقت سفارت دارم ....البته ویزا لتر زبان رو برام می فرستن ..حالا من یه سوال دارم که اصلا اینجوری بهم ویزا میدن؟؟ کدوم فرم رو باید پر کنم؟؟؟ studen generel ya student visitor مرسی

ApplyAbroad Guru

نه شما نمیتونید Student Visitor بشید. هم مشکلات زیادی داره و هم اینکه شما با چه عنوانی میخواید برید؟ این برای کسیه که میخواد یه دوره کوتاه کمتر از شش ماه رو بگذرونه. تازه قابل تمدید هم نیست.

Junior Member

من پذیرش دانشگاه رو دارم برای فوق ...3 ماه زبان بعدش هم فوق.....ویزا لتر زبان رو برام می فرستن تا هفته آینده ولی ویزا لتر فوق ام احتمالا آماده نمیشه.... میشه با زبان اقدام کنم اونجا تمدید کنم ؟؟ اینجوری بهم ویزا میدن؟؟؟

ApplyAbroad Guru

بله اینطوری متونید. همون ویزای دانشجویی Tier 4 General باید اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    با سلام
    کپی فارسی های قاعدتا ضمیمه ترجمه هستند و نیازی به کپی نیست از ترجمه ها باید بگیرید چون اونا رو میفرستند ابوظبی
    در مورد پرینت بانکی آیا در این مدت دو ماه موجودی کمتر شده یا نه؟ البته پولی که تو حسابه خیلی بیشتر از مقدار مورد نیازه.
    گواهی اشتغال به کار اصلا لازم نیست.
    مقالات لازم نیست براساس قوانین فقط باید اعلام کنید که براساس اونها ارزشیابی شدید ولی ارایه اونها اجباری نیست.
    باید فرم ویزای دانشجویی رو به صورت آنلاین پر کنید که احتمالا کردید وگرنه وقت نمیتونستید بگیرید. و فرم appendix8 که خیلی مهمه و با دقت پر کنید.

چند تا سوال جدید دارم، لطفا راهنماییم کنین:

1- بانک میتونه یه ترجمه از پرینت حساب بانکیم رو به زبان انگلیسی بده و همچنین می تونه موجودی حسابم رو به پوند تبدیل کنه. بنظر شما این کار مشکلی ایجاد نمی کنه. یا بهتر من موجودی رو بصورت ریال بدم و خود سفارت معادل پوند اونو حساب کنه؟

2- هومن جون گفته که گواهی کار لازم نیست ولی روی تابلوی دم در سفارت نوشته که وضعیت فعلی کار و درامدتون رو نشون بدید. همچنین هر درامد دیگه ای که دارید.

3- گواهی اشتغال به کار باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟- اگه شرکتمون خودش گواهی انگلیسی بده دیگه نیازی به تایید وزارت خارجه نیست؟ بعضیها (دارالترجمه)میگن باید دفترچه بیمه و روزنامه شرکت و تاییدیه دادگستری و وزارت خارجه داشته باشد

ApplyAbroad Guru

1-پرینت بانکی باید شرایط زیر را داشته باشه:
    -اسم و شماره حساب
    -نام بانک
    -لوگوی بانک
    اگه این شرایط رو داره قبوله. اگه موجودی شما ریاله نیازی به تبدیل به پوند نیست چون خود سفارت روزی که درخواست میدید با استفاده از سایت Oanda تبدیل رو انجام میده.
    2-بله و حتی تو فرم تقاضای آنلاین هم اینو پرسیده ولی براساس قوانین جدید و سیستم PBS اصلا سابقه کار و درآمد شما برای ویزای دانشجویی اهمیت نداره. شما اگه فرم کاغذی روادید دانشجویی را ببینید اصلا اشاره چندانی به این موضوع نمیکنه. اطلاعات دم در سفارت مال قبل از سیستم PBS و از سه سال پیش تاحالا تغییر نکرده. شما اگه دارید برای اطمینا ببرید ولی اصلا هیچ اهمیتی نداره من برای ویزای خیلی سفت و سخت تر از این سابقه کار ندادم.
    3-هیچ مدرکی برای ویزاهای انگلیس به تایید دادگستری و امورخارجه نیاز نداره فقط مهر مترجم کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)