صفحه 7 از 306 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3059

موضوع: آرشیو شده : مدارک ویزای انگلستان (تا جون سال 2013)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مدارک ویزای انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alikharej نمایش پست ها
    منظور من این قانونه:
    توجه کنید که:

Students must meet the full requirements of the Immigration Rules and...

Students must meet the full requirements of the Immigration Rules and have 40 points in total as shown in the table below:
    Points required: 40
    Having a valid Confirmation of Acceptance for Studies from a Tier 4 sponsor
    30 points
    Having enough money to cover course fees and monthly living costs (also known as maintenance or funds)
    10 points
    8. A student’s application under Tier 4 can be refused under the general grounds for refusal listed in the Immigration Rules. This means that even if a student meets the requirements of the category they are applying for, there may be other reasons why we will refuse the application. For example, this could be because of the student’s previous immigration history. Further information about general grounds for refusal can be found on our website at: http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si.../idischapter9/.

پس میبینمت سامانه اس:-)
    دوست عزیز من همه این قوانین رو بلدم ولی این چیزی که شما اینجا گذاشتی اصلا توش حرفی از سلیقه نیست. منظورش اینه که شما علاوه بر امتیازها براساس یک سری پارامترهای دیگه هم ارزیابی میشید مثلا اگه دروغ بگید رد می شید حتی اگه همه امتیاز رو هم داشته باشید ولی این اصلا سلیقه نیست. افسر ویزا براساس یک سری قواعد کاملا مشخص میتونه این کار رو انجام بده و هیچ کاری رو از رو سلیقه انجام نمیده. شما وارد سایت ukba بشید تو بخش قوانین یک قسمتی داره به اسم IDI که توش دستورالعمل افسر ویزاست. یک کم متن هاش تخصصی و پیچیده است ولی تو اونجا میبینید که دقیقا افسر ویزا به چه دلیلی میتونه شما رو رد کنه و به چه دلیلی نمیتونه. مثلا در مورد همین General Ground که فکر کنم ماده 320 باشه به طور کامل فلوچارت هایی نشان داده شده که افسر ویزا چطور میتونه شما رو رد کنه و چه روندی داره.
    من خودم با استفاده از همین IDI ها تونستم اشتباه سفارت رو تو ویزام درست کنم.
    همونطور که قبلا هم گفتم هدف UKBA اینه که نقش سلیقه رو تو فرایند ویزا هر روز کمتر کنه. به زودی این سیستم برای اقامت و تابعیت هم پیاده سازی میشه. این دقیقا یکی از برتری های بزرگ انگلستان برکشورهای دیگه مثل آمریکا و کاناداست که دقیقا به صورت سلیقه ای عمل میشه.
    موفق باشید

Junior Member

چی شد؟مدارک و دوباره باید بدیم ترجمه شن؟منم 1 سال میگذره از ترجمشون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moji63 نمایش پست ها
    چی شد؟مدارک و دوباره باید بدیم ترجمه شن؟منم 1 سال میگذره از ترجمشون.
    نه دوست عزیز بستگی به مدارکی داره که می برید مثلا ترجمه لیسانس اهمیت نداره که چقدر ازش گذشته.

یه سوال:

من وقتم ساعت 7:30 صبح هستش بانک هم هون 7:30 صبح باز میکنه طبق ایمیل خودشون من باید ساعت 7 ویزا سکشن باشم و پول هم پرداخت کرده باشم در ضمن حتما پول رو همون روز باید بدم

حالا این چطوری ممکن میشه؟
    کسی تجربه اینو داشته؟

مشکلی پیش نمیاد همه کار های من تا قبل 7:30 تمام بود اگه تمام هم نشد باز مهم نیست بعدیها اصلا نگران نباشن
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دوست عزیز من همه این قوانین رو بلدم ولی این چیزی که شما اینجا گذاشتی اصلا توش حرفی از سلیقه نیست. منظورش اینه که شما علاوه بر امتیازها براساس یک سری پارامترهای دیگه هم ارزیابی میشید مثلا اگه دروغ بگید رد می شید حتی اگه همه امتیاز رو هم داشته باشید ولی این اصلا سلیقه نیست. افسر ویزا براساس یک سری قواعد کاملا مشخص میتونه این کار رو انجام بده و هیچ کاری رو از رو سلیقه انجام نمیده. شما وارد سایت ukba بشید تو بخش قوانین یک قسمتی داره به اسم IDI که توش دستورالعمل افسر ویزاست. یک کم متن هاش تخصصی و پیچیده است ولی تو اونجا میبینید که دقیقا افسر ویزا به چه دلیلی میتونه شما رو رد کنه و به چه دلیلی نمیتونه. مثلا در مورد همین General Ground که فکر کنم ماده 320 باشه به طور کامل فلوچارت هایی نشان داده شده که افسر ویزا چطور میتونه شما رو رد کنه و چه روندی داره.
    من خودم با استفاده از همین IDI ها تونستم اشتباه سفارت رو تو ویزام درست کنم.
    همونطور که قبلا هم گفتم هدف UKBA اینه که نقش سلیقه رو تو فرایند ویزا هر روز کمتر کنه. به زودی این سیستم برای اقامت و تابعیت هم پیاده سازی میشه. این دقیقا یکی از برتری های بزرگ انگلستان برکشورهای دیگه مثل آمریکا و کاناداست که دقیقا به صورت سلیقه ای عمل میشه.
    موفق باشید
    مرسی از توضیحات کاملتون من هم امیذوارم سلیقه تو ویزای هیچ کشوری نقش نداشته باشه چون دید خوبی نسبت به کشورم وجود نداره

ممکنه لینک اون قسمت IDI رو بگذارید نگاهش کنم شاید بدرد بخوره ممنون

با تشکر
    علی

در مورد متن زیر که تو سایت سفارت هستش:

Please ensure that ALL your personal supporting documents are up to date at the time of lodging your
    application with the British Embassy in Tehran please as it is important that your documents recent

فکر کنم این مربوط به بانک استیت و این چیزا باشه چون پول باید 28 روز در حساب باشه و اگر مثلا پارسال یا 5 سال پیش این پول تو حساببوده باشه عقلا قبول نیست ....

البته این نظر من هستش فقط و houman1979 بیشتر به قوانین مسلط هستن

ApplyAbroad Guru

در مورد متن زیر که تو سایت سفارت هستش:

Please ensure that ALL your personal supporting documents are up to date at the time of lodging your
    application with the British Embassy in Tehran please as it is important that your documents recent

فکر کنم این مربوط به بانک استیت و این چیزا باشه چون پول باید 28 روز در حساب باشه و اگر مثلا پارسال یا 5 سال پیش این پول تو حساببوده باشه عقلا قبول نیست ....

البته این نظر من هستش فقط و houman1979 بیشتر به قوانین مسلط هستن
    بله درست است. مثلا ترجمه مدرک کارشناسی اگه قدیمی هم باشه مهم نیست چون افسر ویزا میدونه که قرار نیست مدرک کارشناسی شما تغییر کنه ولی مثلا در مورد پرینت بانکی باید حتما جدید باشه.

در مورد IDI این لینکشه، توجه داشته باشید باید IDI به همراه Guidance ها تفسیر بشند.
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/po...guidance/IDIs/

موفق باشید و امیدوارم ویزاتون رو بگیرید.

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام. من يكبار ويزام در زمان تظاهرات ها (2009) رد شده و دلايلشون هم اين بود كه 1. گردش مالي من يك روز بود و گفتند كه اين پول از كجا اومده (1000000 تومان ) بود. 2. نامه من براي ويزا براي مدت 4 ماه بود(براي زبان مي خواستم برم). 3. پروانه مطبم رو ترجمه نكرده بودم. حال من پذيرش براي 4 سال براي Ph.D از دانشگاه بدفوردشاير انگلستان دارم و گردش مالي به مدت 10 ماه و موجود در حساب 24000000 تومان است و 50 درصد شهريه رو هم دادم و نامه ATAS و كد CAS رو هم دارم و IELTS 5.5 . لطفاً راهنماييم كنين براي گرفتن ويزا و اينكه من نمي خوام برم ابوظبي يا تهران براي ويزا و مي خوام برم باكو يا تركيه. لطفاً راهنماييم كنين وقت هم ندارم. ممنون

سلام. من يكبار ويزام در زمان تظاهرات ها (2009) رد شده و دلايلشون هم اين بود كه 1. گردش مالي من يك روز بود و گفتند كه اين پول از كجا اومده (1000000 تومان ) بود. 2. نامه من براي ويزا براي مدت 4 ماه بود(براي زبان مي خواستم برم). 3. پروانه مطبم رو ترجمه نكرده بودم. حال من پذيرش براي 4 سال براي Ph.D از دانشگاه بدفوردشاير انگلستان دارم و گردش مالي به مدت 10 ماه و موجود در حساب 24000000 تومان است و 50 درصد شهريه رو هم دادم و نامه ATAS و كد CAS رو هم دارم و IELTS 5.5 . لطفاً راهنماييم كنين براي گرفتن ويزا و اينكه من نمي خوام برم ابوظبي يا تهران براي ويزا و مي خوام برم باكو يا تركيه. لطفاً راهنماييم كنين وقت هم ندارم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)