صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 130

موضوع: UNIVERSITY OF ILLINOIS AT URBANA-CHAMPAIGN

Junior Member

پیش فرض پاسخ : UNIVERSITY OF ILLINOIS AT URBANA-CHAMPAIGN

از نتایج پذیرش این دانشگاه گسی خبری داره؟ واقعا هنوز اعلام نکردن؟

Junior Member

دوستانی که از این دانشگاه آفر دارن می دونن این امتحان زبان که تو آفر آفیشال نوشته چی هست؟من نمره ام از حداقلی که خواستن بیشتره اما بازم نوشته باید امتجان بدم!!! و توی آی بیست در قسمت زبان نوشته not proficient این تاثیر بدی نداره تو ویزا گرفتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط melody91 نمایش پست ها
    دوستانی که از این دانشگاه آفر دارن می دونن این امتحان زبان که تو آفر آفیشال نوشته چی هست؟من نمره ام از حداقلی که خواستن بیشتره اما بازم نوشته باید امتجان بدم!!! و توی آی بیست در قسمت زبان نوشته not proficient این تاثیر بدی نداره تو ویزا گرفتن؟
    کسانی که نمرشون از 102 کمتره باید تو آگست امتحان بدن...یه بخش رایتینگ داره یه بخش اسپیکینگ...هر کدومو پاس کنید به کورس های اون بخش نیازی ندارید...
    در مورد i20 هم مشکلی نداره...اگرم آفیسر چیزی گفت خب شما کارنامه تافل خودتون رو نشون بدید

Junior Member AV2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biomedical Engineering/QIAU

امروز واسه من ایمیل اومد ومتاسفانه ریجکت شدم.این از داستان ما واسه این دانشگاه.البته قبلش دوستم گفته بود که امسال خیلیا واسه برق وکامپیوتر اپلای کردن وظرفیت محدوده!

This semester we received a large number of applications for entry into our graduate program. Most of these applicants are well qualified for study and research at the graduate level.

However, because of our limited instructional and research facilities we are not able to admit all qualified applicants.

We regret to inform you that on the basis of the recommendation of the Graduate Admissions Committee we are not able to offer you admission to our graduate program.

We trust that you will find an alternative path to achieve your academic goals.

Sincerely,

Prof. William Sanders
    Department Head
    Electrical and Computer Engineering
    University of Illinois at Urbana-Champaign

Junior Member

سلام دوستان. من ارشد مهندسی شیمی دارم از دانشگاه صنعتی اصفهان. معدل ارشدم 17 و معدل لیسانسم 16.3. تافلم 98 . جی آر ای چند هفته دیگه دارم. یه مقاله آی اس آی چاپ شده دارم و سه تا هم سابمیت کردم. کسی میدونه وضعیت پذیرش با این شرایط تو این دانشگاه برای مهندسی شیمی به چه صورت هستش؟

Junior Member polarstar29 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام به افرادی که از این دانشگاه پذیرش گرفته اند و قصد آمدن به این کمپس را دارند. فایلی حاوی اطلاعات ابتدایی برای زندگی و تحصیل بهتر در مورد این دانشگاه تهیه کرده ام که در احتیار شما قرار می دهم. چند آیتم ناکامل در انتها دارد که انشاالله در فرصتی مناسب کامل خواهم کرد. امیدوارم استفاده ی مناسب را ببرید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    What we do for ourselves dies with us. What we do for others and the world remains and is immortal." Albert Pine"
    A simple act of caring creates an endless ripple that comes back to you

Nine things Happy, Successful People Choose to Ignore

سلام به دوستان
    من از این دانشگاه در رشته Master of Architecture پذیرش دارم برای پاییز 2017. متاسفانه سفارت ارمنستان من رو به دلیل داشتن 2 برادر در امریکا و از اون مهمتر نداشتن فاند از دانشگاه و عدم توجیه این همه هزینه (بدون توجه به اینکه حساب بانکی چند برابر آن داشتم) ریجکت کرد. خواستم ببینم کسی میتونه منو راهنمایی کنه چجوری می تونم فاند بگیرم؟ چجوری و با کدوم استادا ارتباط برقرار کنم؟ ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان چند تا سوال داشتم من رشتم برق قدرت گرایش ماین الکتریکی هست. لطفا یکم کمک کنید.
    از دوستانی که اونجا درس میخونن میخواستم بپرسم که اگر استادی بگه تشویقت میکنم اپلای کنی؟ احتمال اینکه بگیرنمون چقدره؟
    من ایمیل زدم جواب نسبتا خوبی گرفتم ولی هنوز تافل ندادم دارم آماده میشم برای امتحان تافل. زنگ زدم به آفیس میگن تا 15 ژانویه ریپورت ETS باید برسه به دستمون. حالا اگه 6 ژانویه امتحان بدم تا 15 ژانویه ریپورت ETS میرسه دستشون؟؟ یا باید زود تر بدم؟
    کسی اینجا برای fall2018 اپلای کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramo69 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال داشتم من رشتم برق قدرت گرایش ماین الکتریکی هست. لطفا یکم کمک کنید.
    از دوستانی که اونجا درس میخونن میخواستم بپرسم که اگر استادی بگه تشویقت میکنم اپلای کنی؟ احتمال اینکه بگیرنمون چقدره؟
    من ایمیل زدم جواب نسبتا خوبی گرفتم ولی هنوز تافل ندادم دارم آماده میشم برای امتحان تافل. زنگ زدم به آفیس میگن تا 15 ژانویه ریپورت ETS باید برسه به دستمون. حالا اگه 6 ژانویه امتحان بدم تا 15 ژانویه ریپورت ETS میرسه دستشون؟؟ یا باید زود تر بدم؟
    کسی اینجا برای fall2018 اپلای کرده؟
    سلام دوست عزیز
    اینکه استادی تشویقت کرده که اپلای کنی شما احتمال پذیرش رو کمی ببیشتر از این فرض کن که هیچ جوابی نداشته باشی.
    اگر 6 ژانویه امتحان بدی نمرت حدودا 13 ژانویه میاد رو سایت ETS و قابل ریپورت میشه، در بهترین حالت 5 روز هم طول میکشه تا ریپورت بشه که میشه حدود 18 ژانویه.
    پس قبل از اپلای با دانشگاه هماهنگ کن که آیا قبول میکنید تافلم با تاخیر برسه؟ اگه قبول کردند شما تاریخ رسیدن تافلتون رو زودتر از 25 ژانویه حساب نکن (چون اون تقریب اولی که بهتون گفتم خیلی خوشبینانست).
    موفق باشید

Junior Member

سلام خیلی ممنون بابت جوابی که دادید من واسه 17 دسامبر ثبت نام کردم، که دیگه یه وقت دیر نشه، البته اگه بتونم نمره مناسب رو بگیرم.
    شما اونجا تحصیل می کنید؟ من رزومم رو تو پست بعدی میفرستم به همراه نامه استاد ببینید و نظر بدید که احتمال پذیرش هست یا خیر. خیلی ممنون.