صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 130

موضوع: UNIVERSITY OF ILLINOIS AT URBANA-CHAMPAIGN

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : UNIVERSITY OF ILLINOIS AT URBANA-CHAMPAIGN

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram22 نمایش پست ها
    من در دانشکده مکانیک هستم ولی این چیزی که دوستمون میگه رو قبول ندارم. به سختی میشه واسه دکتری فاند گرفت چه برسه به فوق!! اساتیدم ایمیل جواب نمیدن. من فاند فلوشیب داشتم ولی حتی ایمیل میزدم واسه انتخاب استاد جواب نمیدادن. باید فرمالی اپلای کرد.
    من نگفتم فاند گرفتن واسه فوق راحته، گفتم منعی واسه اش وجود نداره، ینی مثه خیلی از دانشگاههای اروپا نیست که مطلقا به دانشجوی ارشد، فاند RA یا TA نمیدن یا حتی مثه بعضی از دانشگاههای خود آمریکا هم نیست که فاند گرفتن تو ارشد عملا غیرممکنه. طبیعتا در چنین دانشگاهی که رتبه بسیار خوبی مخصوصا در رشته های مهندسی داره، گرفتن فاند برای دانشجوی بین المللی به شدت رقابتی هست. هر ساله بچه های ایرانی از این دانشگاه فاند واسه ارشد و دکترا میگیرن که کاملا بسته به رزومه و سابقه فرد داره.

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

من خودم کامپیوتر UIUC هستم و یه ساله که اینجام. در مورد شهر شما می تونید توی اینترنت اسم urbana-champaign رو سرچ کنید و اطلاعات خوب و دقیقی به دست بیارید اما در مورد کلیت شهر:
    دو تا شهر نسبتا کوچیکن (وقتی می گن کوچیک مثلا نسبت به شیکاگو می گم وگرنه مساحت بزرگه جمعیت کمه) و مردمان خوبی داره اکثرا مذهبی و خونگرمن. قیمت ها پایینه مکان خیلی دیدنی ای نداره هواش هم خیلی متغیره ولی در کل تابستونای گرم و زمستونای سرد داره.
    یکی از مزیت های مهم این جور شهرای دانشجویی به نظر من آرامشیه که دارن چون مثل شهرهای بزرگ هیاهو و اینا ندارن در مورد امکانات هم خب اینجا آمریکاست، همه جاش امکانات خیلی خوبی داره ولی شهرای کوچیکترش کمتر. مزیت دومشم قیمتشه که واقعا نسبت به شهرای بزرگ خیلی کمتره.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram22 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از UIUC- مکانیک پذیرش گرفتم. اگه سوالی هست که من میتونم کمک کنم خوشحال میشم.
    می شه رزومتون رو بنویسید.

مرسی
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

Junior Member

گرفتن فاند کلا در UIUC بستگی به رشته و گرایش داره دوست عزیز!!! مثلا در عمران گرایش سازه خیلی سخت تر از محیط زیست هست. از ایمیلی که دویتان تو فروم هم گذاشتن این معلومه.
    پس قانون کلی اینه که باید فرمالی اپلای کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meslami نمایش پست ها
    من خودم کامپیوتر UIUC هستم و یه ساله که اینجام. در مورد شهر شما می تونید توی اینترنت اسم urbana-champaign رو سرچ کنید و اطلاعات خوب و دقیقی به دست بیارید اما در مورد کلیت شهر:
    دو تا شهر نسبتا کوچیکن (وقتی می گن کوچیک مثلا نسبت به شیکاگو می گم وگرنه مساحت بزرگه جمعیت کمه) و مردمان خوبی داره اکثرا مذهبی و خونگرمن. قیمت ها پایینه مکان خیلی دیدنی ای نداره هواش هم خیلی متغیره ولی در کل تابستونای گرم و زمستونای سرد داره.
    یکی از مزیت های مهم این جور شهرای دانشجویی به نظر من آرامشیه که دارن چون مثل شهرهای بزرگ هیاهو و اینا ندارن در مورد امکانات هم خب اینجا آمریکاست، همه جاش امکانات خیلی خوبی داره ولی شهرای کوچیکترش کمتر. مزیت دومشم قیمتشه که واقعا نسبت به شهرای بزرگ خیلی کمتره.

موفق باشید.
    سلام میشه رزومتون رو بگید من هم قصد اپلای برای گروه کامپیوتر این دانشگاه رو واسه phd دارم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تا حالا پذیرش PHD از گروه عمران این دانشگاه گرفته؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

همیشه یه سوال بود واسم این که مثلا از تو عمران urbana champign رو رنک اول واستاده ولی دانشگاه هایی مثل دانشگاه های ivy leauge این جور که می دونم تو دهن مردم بیشتر جا اوفتاده .(اولویتم فقط فقط پیدا کردن کار بعد تحصیل ) شما اگه بودید واقعا بین urbana و (mit cornell havard yale princton ..... ) کدومشو انتخاب می کردین ؟ (خیلی دوست دارم توضیحات مفصل اساتیدی چون gholbe so3. pimi810 , heydar رو بدونم )

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    همیشه یه سوال بود واسم این که مثلا از تو عمران urbana champign رو رنک اول واستاده ولی دانشگاه هایی مثل دانشگاه های ivy leauge این جور که می دونم تو دهن مردم بیشتر جا اوفتاده .(اولویتم فقط فقط پیدا کردن کار بعد تحصیل ) شما اگه بودید واقعا بین urbana و (mit cornell havard yale princton ..... ) کدومشو انتخاب می کردین ؟ (خیلی دوست دارم توضیحات مفصل اساتیدی چون gholbe so3. pimi810 , heydar رو بدونم )
    Ivy league هشت دانشگاه برجسته در علوم انسانی و هنر در منطقه شمال شرقی امریکا هستند که جزو قدیمی ترین دانشگاههای امریکا هستند. ام آی تی و استنفورد و برکلی و اوربانا شامپین و این قبیل دانشگاههای برجسته در علوم و مهندسی جزو Ivy League حساب نمیشوند و اصولا در رشته های فنی این تقسیم بندی اعتباری ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    Ivy league هشت دانشگاه برجسته در علوم انسانی و هنر در منطقه شمال شرقی امریکا هستند که جزو قدیمی ترین دانشگاههای امریکا هستند. ام آی تی و استنفورد و برکلی و اوربانا شامپین و این قبیل دانشگاههای برجسته در علوم و مهندسی جزو Ivy League حساب نمیشوند و اصولا در رشته های فنی این تقسیم بندی اعتباری ندارد.
    ممنون از پاسخ شما
    خوب درسته در علوم انسانی و هنر قوی اند ولی خوب دپارتمان عمران که دارند که مثلا خود همین کلمبیا نیویورک. منظور من بیشتر فقط برای پیدا کردن شغل بعد تحصیلات حالا بر فرض بعد phd هست شما اگه بودی اوربانا عمران رو می رفتی یا دانشگاه هایی مثل کلمبیا ام ای تی هاروارد و استنفورد و ....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mgsliferoad نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    خوب درسته در علوم انسانی و هنر قوی اند ولی خوب دپارتمان عمران که دارند که مثلا خود همین کلمبیا نیویورک. منظور من بیشتر فقط برای پیدا کردن شغل بعد تحصیلات حالا بر فرض بعد phd هست شما اگه بودی اوربانا عمران رو می رفتی یا دانشگاه هایی مثل کلمبیا ام ای تی هاروارد و استنفورد و ....
    همانطورکه گفتم ام آی تی و استنفورد Ivy league نیستند. چطورشما اوربانا را در یک گروه جدا از اینها گذاشتید؟ شما خودت بودی استنفورد که ivy league نیست رو میرفتی یا براون که Ivy league است؟
    من رشته ام عمران نیست ولی در رشته های برق وکامپیوتر که بیشتر اشنایی دارم اوربانا از اکثر دانشگاههای Ivy league بهتر است. در رشته های فنی کسی به Ivy league بودن اهمیت نمیدهد.